Gra iPlayer: w gospodarstwie! w Internecie

Gra iPlayer: Lets Farm!

iPlayer: w gospodarstwie! (iPlayer: Lets Farm!):

Gra online na farmie! Przeglądarka i wymaga rejestracji. Wypełniając tylko trzy wiersze, otrzymasz własnych gospodarstw ziemi. Możesz teraz stopniowo przekształcić go w luksusowy i rentownego gospodarstwa, pola siewu, sadzenia nasiona i sadzonki. Dla każdej hodowli przypisany do oddzielnego obszaru zbioru łatwiej zebrać. A że był bogaty, sadzonki należy podlewać i chwastów chwasty. Najpierw zrobi wszystko ręcznie, ale sprzedając zboże i owoce, zbierać ilość przydatnych zakupów. Na początku będzie to prosta technika, ale wkrótce będzie dostępny dla bardziej złożonych wydajności.
Będziesz potrzebował systemu nawadniania, kombajnów, ciągników, maszyn do sadzenia. Kontynuując grać w gospodarstwie, będzie w stanie budować budynki, w których surowce są zamienione produktów. To kosztuje więcej, a dochód będzie szybko rosnąć. Wszystkie budynki i zasoby są ze sobą powiązane, a jeśli jest to niezbędne do wypieku chleba, postawić młyn do produkcji mąki, potem piekarnię. Ponadto, należy jajka i mleko, więc rasy krów, kurczaki i inne zwierzęta. Innym rodzajem dochodów będzie współpraca z restauracji i sklepów detalicznych. Regularnie kupić produkty, ale to nie tylko przynosi dochody i nakłada odpowiedzialność. Teraz musimy również dokładnie monitorować w czasie zbiorów, aby wysłać kolejną partię nabywcy. Jeśli zauważysz moment, umowa zostanie rozwiązana, a stracisz cennego klienta.
Będziesz cieszyć się przyjemną pogawędkę z graczy. Mogą zorganizować ofert i udziału w konkursach, tajemnic akcji i wskazówek. Jest to również przydatne do wykonywania zadań Farm iPlayer Miejmy i odtwarzać go codziennie, aby dostać prezenty i gromadzić punkty. W miarę upływu czasu, twoja farma będzie ogromny, i że nadal jest opłacalna, musi stale dążyć.

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi