dziewięć światów

Alternatywne nazwy: Asgard

Igra Dziewięć światów: trudno jest być Bogiem.

Poshagovye strategia wymaga jasnego planu działania, aby osiągnąć ten cel. Każda zabawka jest własne, ale jeśli jesteś fanem fantasy, mający słabość do skandynawskich mitów, adore MMORPG, i nie boi się odpowiedzialności, gra dziewięć światy stworzone dla ciebie. Asgard rozdarty starożytnych bogów i chociaż niektórzy głoszą dobre, inne złe ludzie skłaniają pozycję. Przez długi patowa doprowadziły do ​​wojny, a mimo to ustąpi, izolowane kieszenie wybuchają częściej, a my musimy być w pełni przygotowane do odparcia wroga. Co przyciąga Cię do drogi - spokojna okolica z graczy lub grabieże, przemyt, rabunku i uchwycić? Zacznij od dziewięciu światów do gry, i wziąć pod kontrolą miasta, w celu dostosowania go do chwały i dobrobytu przez ich własną strategią. Otrzymasz przywilejów i uprawnienia szansę, aby w pełni wykorzystać wszystkie funkcje na drodze do wygranej wybór należy do Ciebie.

Chtoby gry dziewięciu światów jako doświadczony zawodnik, dokładnie zapamiętać wprowadzająca lekcja dla początkujących. Będą one pokazać możliwe działania, sposoby zarządzania i konfiguracji. Po tak gruntownym szkoleniu znikają wszelkie wątpliwości, pytań, a jednak okazuje się kilku sztuczek:

 • Novichkam lepiej ukryte w swoim mieście, aż siły wzmocnienia. Być zaangażowane w budowę gospodarki i rozwój armii i zyskał siłę atakować sąsiadów.
 • Lichno może pompować tylko żołnierzy i będą walczyć automatycznie.

Ekonomika dla miasta jest bardzo ważne i konieczne jest, aby produkować w zasobach obfitości i produkcji towarów, które armia był zadowolony pod każdym względem. Okresowo czekać do odwiedzenia bandytów, którzy atakują, rob, załamać, a łupem opuścić swoje miasto. Wracaj przedsiębiorstwa i kopalnie w działania w celu przywrócenia przepływu pochodzących do kasy przedmiotów. Jeśli nie chcesz płacić wizytę do zbrojnych sąsiadów, można to zrobić przez podanie komendy do swojej armii, ale to zrobić tylko wtedy, gdy zapewnione własnej wyższości.

Uznay swojego bohatera.

Nachnem z faktem, że nie masz kontroli specyficznego charakteru, a całe miasto ze wszystkich obiektów infrastruktury, w tym wojska. Ale można zatrudnić żołnierzy z pięciu ras reprezentowane:

 • Magi
 • Bessmertnye
 • Giganty
 • Elfy
 • Gnomy

Nedostatki z zalet właściwych dla każdego rodzaju. Na przykład, giganci przerazić gnomy, ale gorsze od elfów i upadną pod naporem krasnoludów. Badanie jakości każdej postaci sprawia, że ​​jedną grupę zbrojną, i nie zapomnij stale uczestniczyć w jej poprawy. W ten sposób poradzić sobie z każdym graczem na ich terytorium, kiedy za rejestrację Dziewięć światów. Bohaterowie mają także kategorię dla definicji koloru:

 • Oranzhevye
 • Fioletovye
 • Krasnye
 • Sinie

Krasnye, to najpotężniejsze i rzadkie przedmioty i przód niebieskim typu znaki są słabeusze, ale mogą być zdemontowane jako podstawa do budowania prysznic bohaterów, a oni muszą przy wyborze postaci o wysokich cenach. Dusze mogą być również wykorzystywane jako sposób na zwiększenie mocy bohaterów, a jeśli podniesie wszystkie cechy do wyższych stóp, to będzie najbardziej wartościowy wojownik mógł wyrzucić całą armię wroga sam.

iPlayer dziewięć światów - świetna strategia przeglądarka, gdzie będą w stanie spełnić swoje napoleońskie plany stworzenia sojuszu zniszczyć groźne go do podjęcia wyższego poziomu, aby przydatnych bonusów, aby poszerzyć granice miasta. Ale co najważniejsze, to zdobycie niebiańskiego wieży, która może być odebrana tylko najbardziej godne, przezwyciężając wszystkie 100 pięter.

 

Zagraj także