Dziewięć światów

Alternatywne nazwy: Asgard

Game Nine Worlds: Trudno być Bogiem.

strategii opierających się na działaniach wymaga jasnego planu działania, aby osiągnąć cel. Każda zabawka ma swoją własną, ale jeśli jesteś fanem fantazji, masz słabość do skandynawskich mitów, uwielbiasz MMORPG i nie boisz się odpowiedzialności, gra Nine Worlds została stworzona dla Ciebie. Asgard jest rozdarty przez starożytnych bogów i chociaż niektórzy głoszą dobro, inni skłonią ludzi do pozycji zła. Długi dystans doprowadził do wojny i chociaż ustało, niektóre punkty często wybuchają, a trzeba być w pełni uzbrojonym, aby odeprzeć atak wroga. Jaka ścieżka Cię przyciąga - spokojna dzielnica z graczami lub grabież, przemyt, grabież i niewola? Zacznij grać w Dziewięciu Światach, aby zagrać i przejąć kontrolę nad miastem, aby przynieść mu chwałę i dobrobyt, wybierając własną strategię. Otrzymasz przywileje i moce, szansa na pełne wykorzystanie wszystkich możliwości na drodze do zwycięstwa jest twoim wyborem.

Aby grać w grę Dziewięć Światów jako doświadczony gracz, dokładnie zapamiętaj lekcję wprowadzającą dla początkujących. Zostaną wyświetlone możliwe działania, metody kontroli i ustawienia. Po tak gruntownym szkoleniu wszystkie wątpliwości, pytania znikną, a zrozumiesz kilka sztuczek:

 • Novichkam lepiej ukrywa się w swoim mieście, dopóki nie zyskają siły. Zaangażuj się w budowę gospodarki i rozwój armii, a będąc silniejszym, zaatakuj sąsiadów.
 • Osobiście można pompować tylko żołnierzy, a oni automatycznie walczą.

Gospodarka dla miasta jest bardzo ważna i konieczne jest pozyskiwanie zasobów i wytwarzanie dóbr w obfitości, aby armia była zadowolona we wszystkich punktach. Okresowo czekaj na wizytę bandytów, którzy atakują, rabują i opuszczają miasto łupem. Pospiesz się, aby zwrócić firmę i kopalnię w stanie roboczym, aby przywrócić przepływ towarów trafiających do skarbca. Jeśli chcesz dokonać powrotnej zbrojnej wizyty u swoich sąsiadów, możesz to zrobić, przekazując dowództwo swojej armii, ale rób to tylko wtedy, gdy jesteś pewien własnej przewagi.

Dowiedz się swojego bohatera.

Zacznijmy od tego, że kontrolujesz nie określoną postać, ale całe miasto z całą infrastrukturą, łącznie z wojskiem. Ale możesz wynająć żołnierzy z pięciu reprezentowanych ras:

 • Magi
 • Immortals
 • Giants
 • Elves
 • Dwarfs

Wady z zaletami nieodłącznymi dla każdego gatunku. Na przykład, olbrzymy przerażają krasnoludy, ale są gorsze od elfów, a te będą podlegały szturmowi krasnoludów. Zbadaj cechy każdej postaci, uzbrój ją w zbrojną całość i nie zapominaj o ciągłym uczestnictwie w jej doskonaleniu. Będzie to rozpatrywane przez każdego gracza na jego terytorium, gdy rejestracja zostanie przeprowadzona za Dziewięć Światów. Bohaterowie mają także kategorie zgodnie z definicją koloru:

 • Orange
 • Violet
 • Red
 • Blue

Czerwoni są najpotężniejszymi i najrzadszymi okazami, a przeciwnie, niebieskie postacie należą do słabych, ale mogą zostać zdemontowane jako podstawa do gromadzenia dusz bohaterów i będą potrzebne w momencie wyboru bohaterów o wysokich wskaźnikach. Dusze mogą być również użyte jako sposób na zwiększenie mocy bohaterów, a jeśli podniesiesz wszystkie cechy na najwyższe poziomy, stanie się najcenniejszym wojownikiem zdolnym do rozproszenia całej armii wroga.

Nine Worlds

iPlayer to świetna strategia oparta na przeglądarce, w której możesz realizować swoje plany napoleońskie, tworzyć sojusz, niszczyć okropnych bossów, zdobywać najwyższy poziom oceny, zdobywać przydatne bonusy, poszerzać granice swojego miasta. Ale najważniejszą rzeczą jest podbój niebiańskiej wieży, w której tylko najlepsi mogą się wspiąć, przełamując wszystkie 100 pięter.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi