Ace of Spades

Alternatywne nazwy: Ace of Spades

Ace of Spades - sześcienny,, gra zespół w pierwszej osobie. Ace of Spades gry dość specyficznym, wszystkie szczegóły, elementy, a nawet bohaterowie mają stanowić dane markowe.

Jak w każdej grze komputerowej, Ace of Spades online ma roszczeń do parametrów komputera. W związku z tym wskazane jest, aby sprawdzić zgodność tych wymagań systemowych, które nie są skomplikowane:

 • Częstotliwość procesora - 800 MHz;
 • RAM - 256 MB
 • Miejsce na twardym dysku - 10 MB;
 • Karta - 64 MB
 • Połączenie z Internetem;
 • Klawiatura;
 • Mysz.

Upewniwszy się, że wszystko jest w porządku można przystąpić do rejestracji w grze. Ale nie wszystko jest takie proste, ponieważ można pobrać Ace of Spades darmo przez torrent. Ace of Spades lub zarejestrować swoją postać, która będzie:

  1. Odwiedź oficjalną stronę gry Ace of Spades;
  2. , Aby wybrać gry do pobrania,
  3. Wybierz - rejestrację;
  4. Wpisz nazwę swojej postaci;
  5. Określa zarówno prawidłowy adres e-mail. Zaleca się sprawdzenie dokładności danych można;
  6. Wybierz - zarejestruj.

Na początku gry wszystko zaczyna się od wyboru dopasowania. Tutaj prezentowane są tryby gry: tryb awarii, kilka wzgórz, kopalni diamentów, tryb zombie i walki zespołowej. Każdy tryb ma swoje oryginalne cechy przejście. Następnie wybierz swoją drużynę, zielony filc filce niebieski. Ale teraz możesz wybrać swoją postać. Otrzymujesz możliwość gry jedną z zaproponowanych czterech klas:

 • Foreman;
 • Sniper
 • Rakieta;
 • Miner.

Foreman - wręcz jego łopata. Podstawową bronią: karabin maszynowy i pistolet, granaty, nie są i ściany zbiornika ze zbiornikiem do jego dyspozycji. Ma superbroń - maszyna szybkiego ognia broni i bazooka.

Sniper - wręcz - kilof. Broń: karabin, pistolet. Również kopalnie, bunkier i mała ścianka. Bardzo szybki, zwinny i lepiej wahał.

Rakieta - wręcz - łopata. Wyposażenie: automatyczna, rakiety plecak. Ponadto, wyrzutnia rakiet, granaty. Latanie z rakietowym plecakiem.

Górnik - okazja czy łopata w walce wręcz. Wyposażenie: pistolet i dynamit. Także barykady i schody. Silny w walce wręcz i natychmiast wybucha wiele udogodnień.

Graj w gry Ace of Spades z takich znaków nie będzie się nudzić. Wygląd na pewno nie różnią się znacznie. Głównym celem tej gry - aby przetrwać, aby zbudować coś, ale najpierw sama rzecz, obrony i walki wrogów życia. Uruchamiania i natychmiast stać i strzelać raz, a dobrze, że masz to wszystko już. Ale to nie wszystko, bo w każdym trybie gry dostępnej w dodatku ich zadań. Ogólnie rzecz biorąc, nie ma czasu na odpoczynek. Co jest dobre, bo to jest prawdziwa gra.

I to wszystko i czuję potrzebę, aby nauczyć się grać w Ace of Spades, nie ma innej drogi. Najważniejsze, aby pamiętać - tworzenie prawidłowej i szybkiej ochrony - klucz do sukcesu w walce.

Ace of Spades gry na rynku dopiero od 2011 roku, i nie jest tak jak zwykły formularz, ale już ma swoich fanów. Możesz stać się jednym z nich. Dobra gra!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi