Dotknięte Taktyka Strefa

Alternatywne nazwy: Dotknięte Taktyka Strefa

Dotyczy Taktyka gry strefa jest całkowicie nowy komputer klienta gry. Tutaj można zanurzyć się w świecie walk, gdzie trzeba być prawdziwym taktykiem.

Jest dostępna tylko dla dorosłych użytkowników Dotyczy Taktyka gry Strefa rejestracji. Aby zarejestrować się w grze, musisz określić:

1. Twoja nazwa użytkownika.

2. Twoja nazwa użytkownika i hasło.

Strefie wpływu Taktyka gry można grać w jednym z trybów przewidzianych, jak również za pomocą następujących umiejętności:

  1. Gracz vs Gracz. Ten wyjątkowy tryb, w którym walki z prawdziwymi przeciwnikami.
  2. Tryb Step. W tym trybie będzie można pokazać swoje umiejętności taktyczne.
  3. Centrali. Jest to tryb, w którym, pod dowództwem całej grupy żołnierzy będzie w stanie poradzić sobie z dowolną liczbą przeciwników.
  4. Korzystanie schronisk. Zastosowanie pokrywy daje możliwość wykorzystania wszystkich swoich umiejętności taktyczne.
  5. Bitwy palaczy. Możesz korzystać ze wszystkich udogodnień i fasady do schronisk.
  6. Capture the Flag. W tym trybie, należy zdobyć bazę wroga tak długo, jak to możliwe, i utrzymać ją. Aby Twoja walka zakończy się sukcesem, zespół musi działać harmonijnie.

Zagraj Narażone Tactics Strefa Będziesz wybierając żądaną klasę dla Ciebie:

  1. Żołnierze klasy komandosi są najlepsze zwiadowcy i snajperzy. Mają doskonały przegląd, jak również mają wysoki poziom skradania. Strażacy mogą z powodzeniem prowadzić oddzielne rozmowy, wykonywać inteligencji do sterowania punktów przechwytywania. Mają słaby pancerz, ale w tym samym czasie mają zastosowanie potężne karabiny snajperskie, jak również wiele granatów.
  2. Szturmowcy są uniwersalne klasy. Działają z powodzeniem w różnych sytuacjach na polu bitwy. Szturmowcy z powodzeniem zaatakować pozycje bojowe wroga, a do przechwytywania kluczowych punktów, lub obrony wzmocni całą swoją drużynę. Charakteryzują się one średnie. W walkach używają wspólnych broni automatycznej, granatów i granatników.
  3. Intensywne korzystanie piechoty potężne bronie i zbroje jest bardzo silna. Ta klasa reprezentuje kluczową siłą, która prowadzi do innych klas i zdolność do rozkładania praktycznie każdą obronę. Mogą one powodować krytyczne obrażenia wszystkich swoich wrogów. Ciężka piechota jest najwolniejsza klasa w grze, która ma małą recenzję i unobtrusiveness.
  4. Wsparcie Fire to najlepsze wsparcie w walkach, bez którego każdy atak jest skazane na niepowodzenie. Przy stałej interakcji wsparcia ogniowego wywiadu żołnierze mogą całkowicie zmienić przebieg bitwy. Im siłę do ataku wrogów z ogromnej odległości. Ochronny pancerz i zaprawy rakietowy w bardzo słabym, dlatego jest bardzo potrzebna pomoc z innych klas. Wsparcia ogniowego musi nieustannie zmieniają swoje położenie. Kluczem do sukcesu w tej klasie - jest stały przepływ i mobilność na polu bitwy.

Strefie wpływu taktyki gry on-line z pewnością powinny zdobyć się wielkim hitem wśród graczy na całym świecie.

Zanurz się w światowej wpłynęły Tactics Strefa online i dużo zabawy!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi