Age of Conan - Hyborian Adventures

Alternatywne nazwy: Age of Conan Conan Era

Online Gra Age of Conan - Hyborian Adventures pozwoli Ci zanurzyć się w świecie starożytnym pełen zagadek i przygód, jak odbywa się jakiś czas po przystąpieniu Conan działania w grze. Charakterystyczną cechą Age of Conan - Hyborian Adventures on-line, z innych gier online w stylu MMORPG, jest fakt, że gra online można tylko ukończenie kursu szkoleniowego, a po spotkaniu z samego Conana, aby osiągnąć poziom 20 postaci. Przed rozpoczęciem gry Age of Conan - Hyborian Adventures on-line należy zarejestrować się na stronie i kupić grę. Dołącz do gry Age of Conan - Hyborian Adventures nie jest bardzo skomplikowane. Wybierając zakładkę strona główna kupić gry Age of Conan - Hyborian Adventures on-line, kliknij przycisk, aby kupić grę on-line. Pojawia się przed nami okno rejestracji. Aby się zarejestrować musisz podać dane osobowe: wprowadzić unikalną nazwę użytkownika, hasło, adres e-mail i zapoznać się z polityką i stosowanie umowy licencyjnej danych osobowych użytkownika końcowego, jeśli chcesz zapisać się na nowościach z Funcom i kliknij przycisk Zarejestruj się. Następnie dostać się do drugiej stronie rejestracji Age of Conan - Hyborian Adventures, gdzie trzeba kliknąć na link, aby pobrać klienta do Age of Conan - Hyborian Adventures gry online. Z tej strony można zalogować się na swoje konto, klikając na odpowiedni przycisk. W Age of Conan - Hyborian Adventures kończy rejestrację zainstalować klienta gry.

Przed rozpoczęciem gry online, gry Age of Conan - Hyborian Adventures musisz wybrać bohatera. W tej grze, wszystkie rasy - człowieka, nie ma elfów i orków. Online Gra Age of Conan pozwala wybrać znak z dostępnych ras akvilonets, Cimmerian lub stigiets. Wybierz wyścig pozostawia swoje piętno nie tylko na wygląd bohatera, ale także na dostępnych klas. Gra pozwala stworzyć niepowtarzalny wizerunek znaku, a oprócz standardowego wyboru ustawień w Age of Conan masz możliwość dodać kilka blizn, tatuaży lub złamać mu nos. Gry Twoja postać zacznie jako niewolnika, który był w katastrofie morskiej w kuchni, a następnie do utraty pamięci. Zanim przejdziemy do trybu multiplayer w grze, musisz grać Age of Conan - Hyborian Adventures w trybie pojedynczego użytkownika, ty i twoja postać jest wprowadzona do otaczającego ich świata, wykonać kilka zadań, a nawet wygrać stado małp. Wszystkie miejsca, w których trzeba wykonać zadania w Age of Conan - Hyborian Adventures zaznaczone na mapie, co pozwala na szybsze rozgrywki, fabuły i cieszyć się.

Szczególną uwagę w Age of Conan - Hyborian Adventures zasługuje system walki. Gra pozwala wybrać dokładnie, gdzie uderzyć charakter: do przodu, w lewo lub w prawo i Master System combo (seria ataków na niektórych obszarach, które w niektórych przypadkach składa się z pięciu kombinacji). Żytnio-kombi okazało śmiertelny cios dla celów, to twój bohater, jeśli nie jest on magiem wykonywanie spektakularnych ofiar śmiertelnych z plamy krwi na ekranie. Postacie w grze, jak również potwory, jednostka bojowa może umieścić w oddzielnych strajków, która zmniejsza skuteczność ataku.

Po osiągnięciu 40 poziomu postaci w grze, dostaje szansę walki na koniu, Rhino lub Mammoth, który pomaga bohaterowi walki w walce.

W Age of Conan - Hyborian Adventures można grać na trzech typów serwerów: PvP - walkach na szeroką skalę pomiędzy klanami, oblężenia zamków, PvE - pozwala graczom atakować wyłącznie w obszarach przygranicznych i Kultura PvP - mogą atakować innych gonitwach, w których cokolwiek.

W walkach w Age of Conan można wybrać rzemieślnik zawodu pokojowego odsłony rzemiosła odgrywają ważną rolę w rozwoju gospodarczym.

Online Gra Age of Conan - Hyborian Adventures zachwyci wszystkich fanów gatunku jest MMORPG, i doskonała grafika i ekscytująca historia z wami w głowie opóźni jego Slough.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi