Age Of Fury

Alternatywne nazwy: Age Of Fury

Age Of Fury gry zaprojektowane specjalnie dla iPhone i iPad - nowoczesne technologie, działa w oparciu o system operacyjny iOS. Projekt został zrealizowany w ulubionych z wielu graczy strategicznego gatunku i zawiera elementy PVP. Gra jest odpowiednia dla tych, którzy nie mogą wyobrazić sobie życia bez gry fantasy walk. Aplikacja - świetny sposób na spędzenie minutę lub dwie w drodze do pracy, stojąc w kolejce lub w czasie przerwy na kawę w pracy. Wyrazista grafika, prosty interfejs, i dostępne przyzwoity gameplay - wszystko to najlepiej scharakteryzowany Age of Fury.

Age Of Fury Online - świetna okazja, aby poczuć się jak prawdziwy potężnego wodza walczącego o honor i wolność własnego królestwa. Możesz zbudować własny niepowtarzalny armię składającą się z najsilniejszych i najdzielniejszych rycerzy. Po tym wszystkim, tylko dzielni wojownicy, tacy jak ty, są w stanie wygrać i osiągnąć wszystkie cele.

Aby rozpocząć grę, będzie musiał pobrać i zainstalować ją na swoim Apple urządzenia. Aby zainstalować Age Of Fury rejestracyjnego potrzeby z tym, że tylko w AppStore. Trzeba będzie wprowadzić wcześniej ustawiony na własnym telefonie lub tablecie, a po kilku sekundach gra jest już zainstalowana i będzie otwarty na randki.

Projekt pozwala współpracować. Jeśli Twoi znajomi grają Age Of Fury online, udostępniać swoje nastroje i pomysły, to są po prostu dla siebie (no, dla jednego zespołu tak dokładnie). Można na kilka sekund, aby stworzyć swój własny klan, zaprosić go i podobnie myślących przyjaciół, aby nadal walczyć razem z wrogami. W tym przypadku, jeśli nadal uważasz, że dowodzenie laik w rzeczywistości, a nie są gotowi do kierowania armią, będziesz w stanie ćwiczyć i zdobywać doświadczenie w wojsku, łącząc jeden z istniejących klanów. W skrócie, to po prostu się nudzić raz - komunikacja z istniejących i nowo powstających przyjaciółmi opóźni cię natychmiast, ale ogólna idea pozwoli zegar do komunikowania się na realizację i rozwój różnych strategii.

Zagraj w Age Of Fury będzie studiowanie (a wraz z nią, tworząc nowy) opowieść o konfrontacji zbrojnej między mieszkańcami ziemi i Vozrdivshihsya agresywnych poglądach mieszkańców regionu świata. Ta wojna trwa od ponad trzydziestu lat, a dziś jego wynik zależy wyłącznie od Ciebie i Twojego zespołu. Tylko gracze wyboru dostępne będą na kilka podstawowych ras postaci:

1. Ludzki.

2. Elfów.

3. Gnomish.

Pomimo swej niezależności, wszystkie rasy miały zjednoczyć się w obliczu wroga. Wspólne działania i wreszcie mogą odetchnąć z ulgą - zło zostało pokonane. Jednak radość ze zwycięstwa trwała bardzo długo - po krótkim zbrojne konflikty rozejm mezhdurasovye wybuchają z nową energią. Co to wszystko może doprowadzić? Dowiedz się, kiedy zaczniesz grać Age Of Fury! Pospiesz się i pobierz go i powiedz o tej grze znaleźć przyjaciół.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi