Air Conflicts: Secret Wars

Alternatywne nazwy: Air Conflicts: Secret Wars

Procesor: Intel Pentium 4 @ 1. 6 GHz / AMD Athlon XP 1600 +

Pamięć RAM: 1 GB

Wideo: 256 MB

Miejsce na dysku: 4. 5 GB

Air Conflicts: Secret Wars - jedna z części słynnego lotnictwa gra zręcznościowa z małym stoku w polu karnym. W tym czasie, autorzy zdecydowali się przeprowadzić nasze gry nieznanych historycznych chwilach światowego lotnictwa, z których większość odbędzie się na frontach II wojny światowej, jak również niebiosa Tobruk, Azerbejdżan i Jugosławia. Gry Air Conflicts: Secret Wars i zaskakujące bohater, a raczej bohaterka. Krucha dziewczyna w całej grze będzie zarządzać najbardziej śmiertelnej samolotu w połowie 20 wieku. I oprzeć się odważny pilot z zaproszenia Didi będzie najbardziej poważne asy Lyuftvafe i radziecki Air Force. Wszystko w grze Air Conflicts: Secret Wars 2011 siedem niepowiązanych kampanii gry, z których każdy ma kilka misji. Po przejściu każdej kampanii trzeba będzie czekać swoistą retrospekcję, gdy gra będzie przerzucić się z nami w czasie pierwszej wojny światowej, a bohaterem większości z tych wycieczek w przeszłość stanie się ojcem bohatera i stopniowo poznajemy historię zniknięcia dzielnego pilota, jednocześnie opanowanie latania na samolotach sklejki. Loty do biblioteczki po motorówki myśliwców podczas II wojny światowej będzie wyglądać bardzo kontrastowe, ale przynoszą specjalnego dotyku i zapewnia połączenie czasu.

Kampania dla pojedynczego gracza

Gry Air Conflicts: Secret Wars, a jego kampania dla jednego gracza, jak również wszelkie symulator nie jest czymś z różnorodnych krajobrazów. Jednakże przeoczenie, obecny we wszystkich grach tego gatunku, twórcy Air Conflicts: Secret Wars postanowił stosując szeroki wachlarz zadań. Każdy z samolotu w Air Conflicts: Secret Wars 2011 będzie miała standardowy zestaw broni, składający się z karabinów maszynowych, bomb i pocisków. Każdy z nich ma swoje własne cechy, pistolety mają tendencję do przegrzewania się, więc, że nieskończona wypalania może doprowadzić do wycofania systemu broni i szybszym zakończeniu amunicji, pociski są bardzo dokładne, i uczyć się od bomb brasyvat z dokładnością ma być dużo latania na potencjalny cel.

Zarządzanie

W odróżnieniu od wielu poprzednich częściach serii, Zarządzanie tutaj jest bardziej jak w symulatorze i użyj klawiatury do myszki, jeśli to możliwe, ale pozostawia graczowi szereg istotnych zalet. Jednak, w razie potrzeby, można przełączyć się na tryb, w którym gra zręcznościowa nie tak dotkliwie odczuwane przeciążenie i zarządzanie może przyzwyczaić się do jednego locie. Korzystanie symulację zarządzania sprawi, że gra czasami ostrzejsze i bardziej ekscytujące, jednakże zbadanie złożonych krzywych i dostosowania do charakterystyki lotu musiał spędzić trochę więcej czasu. Jedną z cech tej gry była skala adrenaliny, która szybko wypełnia w trakcie niebezpiecznych zakrętów i goni przeciwnika lub za. Gdy skala będzie wypełniony przed końcem czasu w grze jest nieco wolniejszy i dokładność będzie znacznie wyższa.

 

Zagraj także