Alice: Madness Returns

Alternatywne nazwy: Alice: Madness Returns

Gry Alice: Madness Returns - projekt wykonany w najlepszych tradycji gatunku "przygoda działania", w którym wszystkie wydarzenia są oglądane od strony trzeciej. Jako deweloper gry zostały wykonane przez chińskie studio Spicy Horse. Pierwszy większy projekt został przedstawiony publiczności w połowie 2011 roku. Ta gra została stworzona specjalnie z myślą o komputerach osobistych i konsolach do ulubionych i dekoderów.

Alice Madnes Powrót opowiada nam tragiczną historię dziewczynki Alicji, której rodzice zginęli w strasznym pożarze kilka lat temu. Główny bohater przeżył, ale ta tragedia nie zdał dla dziewczyny bez śladu. Po pożarze Alice do szpitala psychiatrycznego, gdzie miała walczyć każdego dnia z jego wspomnień i lęków. Więc dziesięć lat leczenia na uwadze dziewczyn stworzyć własny świat - rodzaj ładna Czarów Alice. W tym czasie bohaterka odzyskuje i może teraz opuścić mury szpitala, ale taki uraz po prostu nie zniknie ...

Alice: Madness Returns PC pokaże nasze życie Alice poza szpitalami. Dziewczyna stara się spokojnie żyć w Londynie, regularnie spotyka się z psychologów, ale straszne halucynacje wciąż jej nie pozwolił. Alice zdaje sobie sprawę, że aby się ich pozbyć, trzeba znaleźć i uwolnić przyczynę cierpienia. W Alice: Madness Returns grać, jak praktyka pokazuje, jak bardzo interesująca fabuła sprawia niezwykłe myśleć poważnie i opracować zupełnie nietypowej gry technicznej. W Londynie, główny bohater ma trudne czasy - marzenia, wspomnienia, kilka zdjęć i wtedy pojawiają się w pamięci. Być może byłoby lepiej, jeśli będzie żyć wiecznie w Krainie Czarów?

Aby rozpocząć grę, trzeba będzie Alice: Madness Returns, aby pobrać plik instalacyjny. Nowoczesne torrent trackery zrobi to szybko i łatwo. Po wprowadzeniu do projektu, będzie można dowiedzieć się, że jedynym miejscem zbawienia swojego głównego bohatera traci swoją moc. W cały czas, aż dziewczyna uciekła od problemów na własną rękę, jego fikcyjne kraj się zmienił, nawet udało się przeniknąć zło tutaj. Jak zapewne domyślacie, gry Alice: Madness Returns będzie można umieścić na ważnej misji - aby zapisać Alicja w Krainie Czarów.

W grze fabuła jest zwykle podzielony na dwie części, i będzie mieć do czynienia z wydarzenia występujące w teraźniejszości, i wzloty i upadki wyimaginowanego świata. Doskonała grafika umożliwia najlepszy sposób, aby wykazać różnice światy: realny Londyn jest dość nudne i nudne, ale wyimaginowany świat jest po prostu niesamowite jasne kolory. Monitorowanie stanu głównego bohatera może być pod względem zrozumienia, co może być wzmocnione przez jakieś premie lub spadek ze względu na wpływ wrogów.

Osobiście ustalenia prawdziwości powyżej można obejrzeć do Alice: Madness Returns zwiastun wideo, który z pewnością będzie intrygować Cię!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi