Allure

Alternatywne nazwy: Allure, Glamour

Witamy w fascynującym świecie fantasy Allure online!

Wychodząc z tego świata umieścić Wielki Pan, że stworzył z nieba chaosu i ziemi. Władca ziemi jest zamieszkany przez ludzi, niebo wyczyszczone duchy. Następnie pojawił się na ziemi przebiegłych złych magów, którzy znaleźli siły ze źródła, które nazwano "krew Wielkiego Pana." Magowie posłuszni siły natury, z ich zaklęć, magowie podporządkowane słabego ludzkiego umysłu. Duchy Klanu, dumnie nazywa się "Władca ciała," wzgardzony śmiertelników żyjących na ziemi. Czarownicy i duchy walczyły ze sobą o władzę nad światem, i nie było końca do tej wojny, i nie było w nim zwycięzca.

Tymczasem ludzie stworzyli dwa potężne imperium i wziął na świecie los w swoje ręce. Decydująca bitwa została wygrana przez Żółtego Cesarza. Wojsk sprzymierzonych magów, duchów i ludzi, którzy je czcili, został uszkodzony, ich władca został zabity w walce. Najsilniejszy Trzech Króli został uwięziony w magicznym statku.

Dziewięć wieków ludzi, magów i duchów żyjących w imperium światowym ludzi wzrosła i powodziło.

Ale przez wieki siły czarów osłabiony.

I klauzurowych mag, stał się ucieleśnieniem sił zła, chętny do wolności, pragnąc zniszczyć i zniewolić ludzkość jest wspaniały świat, który obejmuje Allure gry online.

Gdzie jest dzielny wojownik, który pokonał siły zła? Gdzie jest mądry czarodziej, który okiełznać złe duchy i wrogów pogrąży się w pył? A gdzie jest mądry generał, który poprowadzi armię ludzi do walki i ocalić świat przed zagładą? Może to stać się bohaterem i zbawcą tego pięknego świata?

Allure gra online ma bardzo skromne wymagania systemowe

  • Intel Pentium IV 2,33 GHz
  • 256 MB RAM
  • 128 MB Karta graficzna
  • Internet

Aby rozpocząć odtwarzanie Allure gry on-line, należy zarejestrować swój charakter gry.

Dołącz do gry Allure jest bardzo prosta. W prawym górnym rogu bloku "zezwolenie" kliknij "Rejestracja".

Na następnej stronie wprowadź Zaloguj (który ukuł nazwę swojego bohatera), wprowadzić silne hasło i jego e - [ _20_] poczta (działające - to jest kod aktywacyjny). Musisz też przeczytać i potwierdzić umowę z warunków niniejszej umowy i zasady gry .

Kliknij przycisk "Zarejestruj". Allure odprawy online przeszedł.

Aby grać w gry online Allure, musisz wybrać postać z wyznawcami trzech szkół magii i sztuki walki - trzy klasy grywalne.

Cobo - mistrzowie fechtunku, świetny atak i obrona, w stanie oswoić dzikie zwierzęta, zamieniając je w lojalnych przyjaciół i towarzyszy.

Amrita - potężni czarownicy, podlegają siłom wiatru, ziemi i ognia. Korzystanie z uroków i zaklęć, mogą natychmiast przenieść się w przestrzeń i dostarczyć zgniatanie ciosy w dużej odległości.

Zwolennicy PO - strzelcy, i posiadają siłę wiatru, a także łuk i strzały. Głęboka znajomość filozofii i zdolność do samodzielnego koncentracji ich zatrzymania w walce.

Między wyznawcami różnych szkół jest ciągła walka o władzę, każdy ma swoje mocne i słabe strony.

Allure online gra daje możliwość wyboru przyjemny charakter, który będzie pasował do Twojego gustu i umiejętności ci.

Rejestracja Allure pokaże wam ogromny świat fantasy starożytnych tajemnic i cudów, stworzone z wykorzystaniem najnowszych technologii komputerowych. Doskonale czytelne, jasne i realistyczne pejzaże różnić w zależności od pory roku i pogody. Zobaczysz, jak kwiaty kwitną na wiosnę, lato, upał i suszę, liście, jesienią żółkną i opadają. Zimą wszystko jest pokryte śniegiem i lodem i dostaje kilka Sinister, bo zima - gdy złe duchy.

Zagraj Allure - to znaczy zbadać tajemnicze lochy walczyć przerażające potwory i prawie niezwyciężony szefowie . Zwycięstwo było trudne, ale nagrody są świetne - magia Artefakty , magia książka , otwierając drogę do nowych, jak i nowych miejsc do gier, nowe zadania i misje, nowych wrogów i nagród. Walka może być zarówno sam iz zespołem zaufanych przyjaciół.

Oczywiście, najbardziej interesujące - to walka z innymi graczami dating dopasowania i ogromnych bitwach .

Jeśli masz dość walki, lub po prostu chcesz, aby uaktualnić broni i zbroi, możesz spróbować samemu w roli kupca .

Zbierz pięść wolę i odwagę, zapraszam prawdziwych przyjaciół i zacznij grać w Allure!

 

Zagraj także