Anarchy Online

Alternatywne nazwy: Anarchy Online, Anarchy

Anarchy Online gra jest uznawane przez wszystkie MMORPG, która mieści się w odległej przyszłości na planecie Rubi-Ka.

Planeta pokryta krwawą walkę między korporację Omni-Tek i zbuntowanych klanów o kontrolę nad planetą, a także depozyty notum (paliwa dla Nanoroboty). Zacznij grać w Anarchy Online Game musisz jako mieszkaniec jednej z planet w galaktyce metę prowincji przez potężną korporację.

Gry Anarchy Online wykonane graficznie bardzo ładny, to dobrze, że programiści pracowali fabułę, a muzyka jest dobrze dobrane.

Przed rozpoczęciem gry Anarchy Online, musisz być zarejestrowany. Dołącz do gry Anarchy Online jest średnia:

Wymaga nazwy użytkownika

E-mail

Aby wprowadzić i potwierdzić hasło

Przeczytaj umowy licencyjne i użytkowników

Jeśli chcesz, możesz zapisać się do aktualizacji wiadomości Funcom. A jeśli jesteś już zarejestrowany w Funcom, a następnie ponownie zarejestrować nie musisz, po prostu przejść bezpośrednio do drugiego etapu. Rejestracji w Anarchy Online obejmuje pobranie klienta gry. Pobierz oryginalnego klienta gry i zainstalowanie go na komputerze, można uzyskać dostęp nie tylko do oryginalnej gry, ale także do jego uzupełnienia Notum Wars, Cienista, Alien Invasion, Lost Eden i dziedzictwo Xan.

Po rejestracji Anarchy Online jest kompletny, zostaniesz poproszony, aby stworzyć swoją postać: w celu określenia frakcji (neutralny, Clan, Omni-Tek), rasy, płci, unikalne umiejętności i zawodów przyszłego charakteru.

W Anarchy Online można grać na jednej z czterech ras. Homo Solitos więcej niż jakiekolwiek inne zidentyfikowane z współczesnego człowieka i cech rasowych pomoże gracze odnieść sukces w każdym zawodzie, ale nie mogą specjalizować się w jednym obszarze. Atroksy - to bezpłciowy istoty o wielkiej sile, wytrwałości i poświęcenia, więc siły i wytrzymałości wyższej niż w innych ras, co pozwala im być wielkimi wojownikami.

Opifeksy - rasa stworzona dla tajnych operacji wywiadowczych i charakteryzują się wysokim poziomem sprawności i unika, co pozwala jej członków uniknąć większości ataków.

Nanomagi - najmłodsza rasa, intelektualnie i duchowo rozwinięta, ale z ograniczoną siłą i parametrach wytrzymałościowych, które mogą istnieć tylko na planecie Rubi-Ka ze względu na specyfikę działalności organizmów.

Anarchy Online gra przeniesie Cię do wielu, wielu latach, w mieście przyszłości, w których postacie w grze poruszać się po mieście w samochodach i samolotach, gdzie każdy znak jest przewożących różnych broni, w tym broni palnej, kompleks wszelkie przydatne i nie tylko urządzenia ochronne.

Leveling w Anarchy Online może być w pewnym stopniu skorelowane z tylko średniowiecznej zabawki, pod warunkiem, że nie trzeba robić zakupów magów i różnych dostawców i zautomatyzowane magazyny i nanotechnologii, zamiast nauki czaru użyje implanty mózgowe .

W Anarchy Online, jak w średniowiecznych gier, czekasz na walce, wycieczki zespołu i ogromną liczbę questów. W grze Anarchy Online będziesz mógł zmierzyć się tylko jeden problem: gdzie uzyskać kilka dodatkowych godzin w ciągu dnia, aby spędzić na grze, jak zanurzyć się w świecie Rubi-Ka raz, jest mało prawdopodobne, aby oderwać się od niej szybko. Zagraj w gry online jak jak zwykle Anarchy fanów MMORPG i fanów futurystycznych gier.

 

Zagraj także