Apokalipsa 2056

Alternatywne nazwy: Apokalipsa 2056

Apocalypse 2056 on-line - darmowe gry strategia turowa. 2056, Ziemia chwycił zagłady katastrofy do katastrofy, ludzie giną, silne ciepło nie oszczędza nikogo nie. Antarktyda - miejsce, w którym pozostali mieszkańcy planety przynajmniej tak może przetrwać bez mają praktycznie nic do życia. Ktoś podnosi szał fotografowania, a kto spokojnie prowadzi zasobów górniczych.

A ty? Chciałem poczuć świat po globalnej katastrofie?

Apocalypse 2056 gry do gry online, bez problemu oferuje takie wymagania systemowe:

• Średnia ustawień komputera;

• intrenet łączność sieciowa.

Jeśli już nie do zniesienia i chcę grać w potrzebie Apocalypse 2056 aby przejść formalizacji gry. Rejestracja Apokalipsa 2056 nie będzie trwać w bardzo prosty i szybki. Głównym sprawdzić informacje:

1. odwiedź oficjalną stronę Apokalipsy gry 2056;

2. wybierz - rejestrację;

3. określić nazwę dla przyszłości swojej postaci;

4. wybierz podłogę;

5. proponowanych zajęć, przeczytać o nich informacje ukazhaite, w którym chcesz się składać;

6. wybierz wyścig, w którym Enter;

7. zaznacz jeśli przeczytałeś i zgadzasz się na warunki umowy użytkownika,

8. a następnie kliknij znak -.

A teraz jesteś tutaj. Przerażający widok - nie dla osób o słabym sercu. Teraz zadanie jest proste: przetrwać w tym świecie przemocy. Jak już wspomniano w Apocalypse 2056 gry można grać jedną z trzech proponowanych zajęć:

• żołnierze

• Napastnik;

• Scout.

Żołnierz - wszechstronne, dokładne klasy bojownik o wielkich bitwach na średni dystans. Zadaje średnie obrażenia. Umiejętne z broni wszelkiego rodzaju. Nie jest mocny pancerz.

Assault - dobry przyjście wręcz. Ma posiadanie umiejętności noży. Powodując poważne uszkodzenia. Ma najsilniejsze zbroję. Słaba strona - narażone na duże odległości od wroga, ale ma dobre dostaw życiu.

Scout - nadaje się do prowadzenia zdalnego bitwę - szybki i zwinny. Na poziomie dziesiątym trzyma karabin snajperski. Ma lekką zbroję, a nie silny w walce wręcz, ale najlepiej na długich dystansach.

Również Apokalipsa 2056 Gra oferuje do wyboru Race

• Homo;

• DOE;

• Eco.

A poza tym, że można spotkać na miejscu, co należy czytać: produkcji, charakter, umiejętności, karty, handel, klany, czat, questy, broń, zbroje, implanty, potwory, porady i historię świata.

Oczywiście, po takim wydarzeniu w świecie będą konkretne istoty, które muszą zakłócać codziennego życia - potwory.

W obronie, bitwy i zawody produkcji będziesz miał zadanie do wykonania których otrzyma awans.

A tak na marginesie, że pójdzie na wojnę, trzeba albo rzucić się na wniosek lub zaproszenie otrzymała innych użytkowników.

Zagraj w gry online Apocalypse 2056 całkiem zabawny. A wszystko dzięki wysokiej jakości, jasnych grafik - Realistyczne postaci, potwory, i cały świat po katastrofach. Wydajesz się wraz z bohaterami przeżywa wszystko.

Możesz przejść do procesu gry.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi