Arcane Saga

Alternatywne nazwy: Arcane Saga

W rzeczywistości, gry Arcane Saga wam znane od wielu lat. Tuż przed jej imię brzmiało jak «Prius Online". Po pewnym czasie, projekt o tej nazwie zostało zamknięte, ale teraz NetMarble zapadła decyzja o jego zmartwychwstaniu i powrócić do serii są popularne gry online. Oczywiście, nowy projekt w pewnym stopniu różni się od swojego poprzednika, ponieważ deweloperzy nie tylko re-release, naprawili wszystkie błędy, rozwiązywania problemów, wykonane ich korekty, w skrócie, zrobił wszystko, aby do gry, aby spełnić wszystkie wymagania dotyczące nowoczesne projekty online. Prawie zmieniła się dramatycznie i mechanika gry - Deweloperzy zmienił klas i system walki.

Dziś Arcane Saga Online jest całkowicie nowa klasa gier. Wśród innych projektów wybiera wysokiej jakości grafikę i wspaniałe wstawki wideo, a następnie spotkał się podczas gry. Niesamowita historia w stanie zdobyć serca nawet sceptyków.

Bo to gra online, a potem, oczywiście, aby rozpocząć grę Arcane Rejestracja Saga jest obowiązkowe. Gra nie została jeszcze dostosowana do anglojęzycznych użytkowników. Ale jako doświadczony użytkownik, fakt ten nie powinien mylić. Można łatwo poradzić sobie ze wszystkimi intuicyjnych funkcji, takich jak gry i całego procesu rejestracji, w szczególności.

Tradycyjnie musisz wpisać swój login i hasło, i podać adres elektronicznej skrzynki pocztowej. Wypełnić wszystkie pola w formularzu, należy uważnie przeczytać system podpowiedzi.

Więc możesz zacząć grać Arcane Saga, musisz pobrać specjalny klient gry.

Zgodnie z graczy, którzy są zaznajomieni z poprzednich wersji gry i zaktualizowany, nowy projekt jest znacznie bardziej interesujące i obiecujące pod względem rozwoju. Teraz gry Arcane Saga stał się bardziej interesujący ze względu na fakt, że jeden z graczy będzie musiał zarządzać jednocześnie trzy znaki:

Bohaterem własnej Adventor.

Jego kolega Anima.

Mercenary gigas.

Jak widać, znudzony i zrelaksować się w tej grze nie trzeba. Każda z postaci różnią się od siebie. Trzeba dołożyć wszelkich starań, aby znaleźć wspólny język z każdym z nich i gry debugowania.

Każdy będzie mógł grać Arcane Saga darmo następujących klas postaci:

Hume.

Lon.

Ayin.

Beria.

I jeszcze jeden interesujący fakt - wszystkie rasy różnią się nie tylko wiedzy i umiejętności, ale także struktury społecznej. Ta gra jest przeznaczona do drobiazgów.

W trakcie gry napotkasz wiele lochów, które można podzielić na kilka typów. Pierwszy typ - konwencjonalne lub tradycyjnych lochu, drugi - Dungeon przetrwania i trzecia, najbardziej interesujące i niebezpieczne - loch, które odbędzie się w terminie. Wszystkie lochy mają poziom złożoności.

Codziennie w grze można spodziewać się nowych zadań i questów. To trzeba zobaczyć na własne oczy i dzielić się ze znajomymi!

 

Zagraj także