Bogowie Arena

Alternatywne nazwy: Bogowie Arena

Bogowie Arena gry, które można grać online już teraz.

Tutaj można spotkać się ze światem mądrych czarodziejów, wojowników, bardzo przebiegły złodziei. Musisz pokonać wszystkich wrogów, aby uzyskać klucz do nieśmiertelności.

Jeśli jesteś prawdziwym bohaterem i nie boi się niczego, to ta gra jest dla Ciebie, ponieważ masz wyzwanie bogom, i że siła nie jest dla wszystkich.

W grze online Arena Bogowie Rejestracja jest możliwe za pośrednictwem sieci społecznościowych: Facebook, VKontakte, koledzy i mój świat. Możesz także zarejestrować się poprzez stronę internetową gry. Aby się zarejestrować, należy podać:

1) Twój adres e-mail.

2) nazwę, która będzie widoczna dla wszystkich graczy.

3) Wprowadź hasło.

W Bogowie Arena gry grać można wybrać znak, że trzeba dostać quest dla początkujących. Z tego zadania będzie można spotkać się z wszystkimi zasadami gry.

Arena of Gods gra online, która obejmuje trójstronne konfrontacji. Można walczyć tylko za siebie i wobec pozostałych dwóch stron.

Symulacja w Bogów areny jest zagrożone karą grzywny. Jesteś zobowiązany do atakowania wszystkich przeciwników różne strony lub przynajmniej użyć auto-wolny. W przypadku bezczynności można również atakować z piorunem.

Jeżeli jedna ze stron nie udało lub wojownicy Niektóre strony nie są w tyle w walce, to nie mogą one brać udział w grze, ale walka odbywa się pomiędzy dwoma pozostałymi zespołami.

Gra Arena Bogov posiada szereg funkcji:

1) Podczas bitwy, każda ze stron może być obecny w tym samym czasie nie więcej niż 30 znaków.

2) Jeśli postać zginie, to za to można rozpocząć nową część znaków.

3) Jeżeli, w celu rozpoczęcia gry można się nam, że nie ma wolnych miejsc, można "stanąć w kolejce" przed złożeniem wniosku o specjalnej opcji. Kiedy złożyć ten wniosek, nie będzie w stanie wyjść z gry i lokalizacji, dla których chciał walczyć.

Gra Arena Bogowie przywództwo jest zdefiniowana w następujący sposób:

1) Po pół godziny w każdym miejscu po walce, określonego przez "Leader" jest bohaterem, który może wyrządzić największą liczbę uderzeń (uszkodzenia) do swoich przeciwników.

2) lider może przekazać funkcję charakterze lidera, który jest w jego drużynie. Jeśli lider umiera, przycisk przywództwo przesyłane automatycznie do następnego znaku, który spowodował największą ilość obrażeń.

3) Za pomocą tego przycisku, lider może przenieść swoich graczy, aby potrzebne mu dać, w tym przypadku możliwość taktycznych manewrów w walce.

Na poziomie gry Arena Bogowie działa uczestników "pływających granicznych".

Przed każdą arenę spowodowane liczbę aktywnych postaci w każdej pożądanej wysokości uzależnienia. Stąd, z najmniejszą liczbą odejmuje określoną wartość procentową, która jest "ludzki czynnik", a ta liczba jest określana przez maksymalną liczbę uczestników z każdej strony rzędu.

Maksymalna liczba uczestników można znaleźć w danej opcji w oknie gry.

Arena Bogov - gra dla prawdziwych bohaterów!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi