ARC Srvayvl Evolved

Alternatywne nazwy: ARC Survayval Evolv

Gra ARK Survival Evolved: Era dinozaurów.

FYI: Studio Wildcard ( jako wydawca ), Virtual Piwnica LLC, Efecto Studia i Instinct Gry otworzył wczesny dostęp do gry niezwykły produkt starożytnej, dzikiego świata 3. 06. 2.015. Gra przygodowa charakteryzuje ARK Survival Evolved Gatunek: Akcja, RPG, Niezależne projektu.

Teraz każdy może ARK Survival Evolved pobrać za niewielką opłatą, tak, że podczas przejścia, aby pomóc programistom, identyfikacji braków.

Od czasu wydania w wersji było kilka dodatków w postaci zwierząt, broni, budynków i plemion, ale te aktualizacje będą jeszcze większe, a gdy gra jest w końcu powstaje, jego koszt wzrośnie, tak aby zainteresowani Lepiej się pospiesz, aby pobrać ARK Survival ewoluował w wygodnej cenie.

Dziki Ludzie & ndash; dzikie maniery.

Wyobraź sobie, jak to & ndash; żyć bez wygód i walczyć o prawo do przetrwania na co dzień. Wszystko zaczyna się od opowieści plaży, gdzie przybysze obudzić graczy wszystkich narodowości. Od ubrań, aby je spełnić, tylko Adam, a po samej kontroli i terenu, to lepiej, aby nie pozostać na otwartym powietrzu zbyt długo.

Około drapieżny, dziki świat, gdzie dinozaury współistnieć z królestwa ludzkich plemion. W okolicy jest korzystna dla obu stron, ponieważ każdy członek ma inny pokarm, ale dlatego, że należą do rasy ludzkiej, jego własna skóra jest bardziej kosztowne i powinno być chronione.

prehistoryczne gady można oswoić, a następnie wykorzystywane do transportu towarów, aby przenieść się na duże odległości, w wojnie z innymi narodami. Ponad 70 dinozaury z własnych cech wzrastać w gatunku z pojawieniem się gier dodatków, ale na tyle teraz z nich latać, wymieszać wodę, ziemię i podziemia. Ponadto, można uzyskać ogromne gady z kolców, zachęcając ich siedzi na pancerz odzianych powrotem pod nawisem straszliwy ogon płaszczki.

Ale aby było to możliwe, konieczne jest, aby zjednoczyć & ndash; jeden w takim surowym świecie nie przetrwa. Następnie musisz rozwijać swoje plemię, aby zwiększyć swój potencjał. W każdej chwili mogą cię zaatakować, i musimy przygotować się do odparcia zdecydowanego ataku. Musisz broń jeździł? Animals. A technologia rozwija się, i wkrótce obok topór kamienny, włócznią i łukiem będzie palnej zamiast namioty rosną silne w domu.

Umów wyścig przez dżunglę, realizować zdobycz i wrogów, latać na pterodaktyl & nbsp; na górach z caps śniegu. Zbierać zasoby i doświadczenie, rozwijają się z prymitywnego plemienia nowoczesny, pomnożyć własne terytorium i stać się najsilniejszym wyścig.

ARC Survayval Evolv oferuje to interfejs głos i angielski, ale sama gra jest jasne, intuicyjne i nie stanowi żadnego problemu.^^11 OS: 64 bit; Windows Vista / 7 SP 1/8 (8.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi