Armored Warfare Projektu Armata

Alternatywne nazwy: projekt Armata
^^1

Armored Warfare strategiczna symulacja zbiornika wojny3^^

uwolnienie deweloper przygotowuje nową grę Armored Warfare, jest multiplayer online bitwy czołgów symulator. Fani walki z pomocą sprzętu wojskowego będzie stworzyli wielki plan gry jest opracowana w najdrobniejszych szczegółach, a liczba urządzeń przekracza wszystkie podobne projekty.

Armored Warfare to symulator, w którym gracz może posiadać:

    ^^9 różnych sprzęt wojskowy i artylerii, ^^9 zjednoczeni na klany z przyjaciółmi do lepszej zdolności bojowej, * 9 * Załoga pociągu i pompowana pojazd bojowy,
  • temperament w bojowych dowódców załóg i przenieść je od maszyny do maszyny.

W dodatku, gracze mają możliwość budowania i obrony własnej bazy. Każdy budynek w bazie wojskowej daje bonusów, przyspiesza proces pompowania sprzętu, broni lub załogi. Gracze mogą koordynować swoje działania, grając razem z czatu tekstowego w Internecie, w celu opracowania wspólnej strategii i taktyki walki.

Leveling technologie dzieje się w hangarze i walki karty w otwartych krajobrazów, mogą walczyć we wszystkich porach roku, zimą, latem, jesienią i wiosną. Prawie wszystkie dekoracje, mosty i budowle na mapie konfrontacji wojskowej może być wysadzony w powietrze i zniszczone. Zaledwie lokalizacje są podzielone na walki na otwartej przestrzeni i walce miejskiej.

Gra nie oznacza podział krajów walczących pojazdów deweloperów, gracz otrzymuje kilka dostawców, od których może kupić różne rodzaje urządzeń, producentów z różnych krajów, więc jedna baza danych może być zlokalizowane i T- 90 i Leopard 2.

Gracze są proszeni o pobranie Armored Warfare dostać niezapomniane wrażenia i piękny czas, czując się jak prawdziwy zwycięzca w nowoczesnej wojny.

1^^Przegląd sprzętu wojskowego Armored Warfare^2.3^

deweloperzy dać graczom szeroki wachlarz wyboru technologii dla celów i roli na polu bitwy:

  • Czołgi bojowe - to najbardziej wiarygodne i użyteczne techniki, są dobrze uzbrojeni w doskonałej zbroi. A para, trzy poziomy doświadczenia bojowego i, po odpowiednim pompowania mają urządzeń technologicznych, pociski kontrolować za pomocą którego można zniszczyć wroga, nawet jeśli ukrywa się w schronie. Aby chronić efektywne wykorzystanie ochrony dymu, które szybko odejść na bezpieczną odległość po wykryciu.
  • ^^9 bojowych wozów opancerzonych w grze są używane głównie do rozpoznania. Są to zupełnie inny sprzęt wojskowy. Zwiadowcy kół słabo zabezpieczone i silnie uzbrojone, ale rozwinąć większą prędkość, kontrolować je trudne, ale odpowiednie umiejętności i dużo artylerii może pociągnąć wrogów. ^^9 piechoty pojazdy bojowe wolniej niż samochód zapoznawczy, ale wyposażony w więcej potężnych broni i może spowodować problemy nawet czołgi i zbroję z powyższym, może wytrzymać wielokrotne trafienia. ^^9 niszczyciel czołgów - maszyny prędkości na kołach z cienkiej zbroi i broni głównych zbiorników. Ich obecność jest konieczna do strzelaniny i strategii prowadzony zwalczania zasadzki, ale żywotność pojazdu jest bardzo krótki. ^^9 artyleria - walcząc pożary od tyłu, oświetlenia i dymu pocisków.

Gra Armored Warfare kupić beta partii pakietu, który daje graczom szansę zobaczyć i zagrać pierwszy, zarezerwować pseudonim, aby uzyskać złoto i statusu składki w wyznaczonym czasie, aby otrzymać unikalny dowódca załogi i machina wojenna pionierem. Poczuj stratega i bohater wojny pancernej.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi