Zadzwoń Asheron za

Alternatywne nazwy: Zadzwoń Asheron za

Gra Asheron za rozmowy słynny multiplayer online zabawki w gatunku heroic fantasy. Twórcy gry witamy w świecie podróży fascynującego z nie towarzyszy standardowy wygląd. W tej formie to podbija świat ma więcej niż dwanaście lat. I nie traci swojego kontyngentu.

Zanim zaczniesz grać Zadzwoń Asheron za, za jakość gry, radzimy skontaktować się z komputerem z wymaganiami systemu gry. A są to:

· RAM - 2 GB

· Karta graficzna - 256 MB

· Częstotliwość procesora - 2 GHz

· Połączenie z Internetem;

· Keyboard;

· Mysz.

Tak jak wszystko. Ale powinien być nadal dość prosty sposób zaprojektować grę, która otrzymuje nazwę - Spis połączeń Asheron za. Zaleca się, aby sprawdzić swoje dane:

 1. Odwiedź oficjalną stronę gry Zadzwoń Asheron za;
 2. , Wybrać rejestrację;
 3. Wpisz swoje imię,
 4. Utwórz hasło składające się z co najmniej sześciu znaków, porady i wskazówki dotyczące bezpieczeństwa konta, nie należy używać tego hasła w innych sieciach;
 5. Wymyśl i zapisz hasło,
 6. Powtórz hasło podane wcześniej;
 7. Wpisz swój adres e-mail;
 8. Wybierz - zarejestruj.

W przyszłości będzie łatwiej wejść, po prostu podać nazwę i hasło i jesteś w grze. W Call Asheron odgrywają bardzo interesujące. Świat fikcji, a nie prawdziwe istoty, które mogą obejmować cię.

Na początku gry należy dokładnie zastanowić się nad obrazem, wygląd swojej postaci. Każdy szczegół, jak trzeba zrozumieć, że niewielki wzrost spowolni do uruchomienia, ale bardzo sprytny, i duże - jak i szybko znika z pola widzenia, ale aby dostać się do wroga, że ​​będzie łatwo.

W świecie gry Asheron " s Zaproszenie on-line istnieje możliwość wyboru z trzech ras: ludzi i Lyudzhiany Tumeroki. Tutaj też trzeba uważać. Ponieważ w przyszłości trzeba będzie wybrać zawód, a wszystkie rasy mają ograniczeń w zawodach.

Ponadto, twórcy są dla swoich fanów w grze do gry trzech kontynentach procesów

 • Osteth;
 • Omishan;
 • Linvak Massif.

Dla początkujących zalecane przez Kontynentu łatwiejszego gdzie sam zarekomenduete - Osteth.

Osteth - zamieszkują jego rasę ludzi. Jasne, przyciągające wzrok część planety jako kwitnący ogród botaniczny - oazy.

Omishan - obudowa tumerokov. Idealne miejsce do polowań, jak w jednym dżungli nieprzebyte zarośla. I znajdują się potwory.

Linvak Massif - mieszkanie na lyudzhianov. Najstraszniejsze grupę zamieszkujących kontynent, a na samotnym, zwierzątka. Region Górski z niewielkiej liczby roślin.

Otrzymujesz możliwość przyłączenia się do siebie w pewnych grupach, a następnie są one nazywane w następujący sposób: Imprezowe sojusz i Królestwo. Wszystko zależy od skali walk. Czy pomocnicy siebie podczas wykonywania zadań, czy to wojny na dużą skalę i podbić terytoria - to Królestwo.

Chyba nic złego w grze nie ma, więc można spróbować swoich sił.

Gra AC czeka na Ciebie. Jak można wytrzymać, gdy świat gry czeka na Ciebie z doskonałą grafiką, do wsparcia, do odpowiedniego ustawienia, i muzyki.

 

Zagraj także