Assassins Creed 2

Alternatywne nazwy: Assassins Creed 2

Oczywiście, nie ma takich graczy, którzy nie słyszeli o takiej super film akcji, jak gry Assassin Creed 2. To kontynuacja projektu entuzjastycznie. Twórca drugiej części gry pozostaje firma «Ubisoft», a należy zauważyć, że twórcy udało się ponownie stworzyć cud, uwalniając nie mniej ciekawą i ekscytującą grę. Jeśli masz do czynienia z pierwszej części Assassin, to wiesz, o wszystkich zaletach projektu. Zaletą gry jest naprawdę dużo: fajne grafika, doskonała fabuła, wspaniała historia. Dlatego wielu graczy na całym świecie szaleją tego projektu i miłość do gry Assassin Creed 2.

Druga część pomoże wszystkich fanów tej przełęczy działania przygoda z zapoznał już wzdłuż i na Bliskim Wschodzie i we Włoszech. Wokół - renesansu i krucjaty. Nowa gra jest bohater - młody człowiek Ezio Auditore da Firenze - pochodzi z zamożnej rodziny arystokratycznej florenckim. Ojciec i bracia Ezio zostali zdradzeni przez przyjaciela rodziny i powieszony w wyniku opłat. Bohater Assassins Creed 2 PC, jest wściekły, zabił zdrajcę i zmuszony do ukrywania się z matką i siostrami od jego kuzyna. Ezio jest gotowy zemścić się na wszystkich członków rodziny, co było zameshena zdrada, a on nie zamierza się wycofać.

Assassins Creed 2 Pobierz pomóc bohaterowi, aby spotkać się z wielu wybitnych jednostek na raz. Na przykład, Ezio zapoznać się z czterech członków Medici, widząc, Leonardo da Vinci, Niccolo Machiavellego, a wśród najgorszych wrogów człowiek będzie nie kto inny jak Francesco de 'Pazzi, Girolamo Savonarola, Rodrigo Borgia i innych, mniej znanych ludzi renesansu. Ezio będzie badać kanały Wenecji i zapoznania się z podstawowymi interesami rodzin panujących w czasie.

Czytaj wszystkie zalety projektu można obejrzeć na video trailer Assassins Creed 2. Z filmu, można zobaczyć, że w nowej wersji gry nie tylko zachowuje wszystkie najważniejsze cechy gry, ulubionych zawodników w pierwszej części, ale również dodać zupełnie nowe funkcje, które z pewnością przypadnie do gustu graczom. Na przykład, nowe gry Assassins Creed 2 bohater obdarza zdolności do nurkowania i pływania, a proces zaangażowania zostanie zwiększona możliwość wyrwać broń z rąk wroga.

Aby rozpocząć grę, trzeba będzie pobrać Assassin Creed 2 na komputerze. Projekt doskonale oddaje całą wielkość i elegancki opisaną epokę. Gry w drugiej części projektu uznanego, można poczuć prawdziwą wolność. Dynamika gry nie pozostawi obojętnym - każdy występujący w zasadzie charakteru, można dostać te lub inne możliwości.

Jeszcze do gry Assassins Creed 2 za darmo i nie jest w stanie jechać z projektu trzeba nabyć. A przed czeka stawka młodych morderców - Twój bohater, aby dowiedzieć się do udziału w walkach i przejść przez ulice spokojnie.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi