Assassins Creed 3

Alternatywne nazwy: Assassins Creed 3

Jak można się domyślić, twórcy legendarnego projektowej Creed Assassin na laurach nie są wykorzystywane na pobyt. Jak wynika z nowej części - gry Assassins Creed 3. Głównym elementem projektu jest to, że teraz to jest tworzone przez specjalnie zaprojektowane najnowszego silnika Anvil Next. Nowy zespół rozwoju silnika przygotowuje do uwolnienia więcej niż trzy lata. Wszystko zostało zaprojektowane od podstaw, a na pewno wszystkie wyniki nakładu są odczuwalne. Bezprecedensowa animacja nie pozostawi obojętnym, a teraz w trzeciej części gry będziesz zadowolony z technologii motion-capture i wszystkich przyjemności wykorzystaniem sztucznej inteligencji. Animacja w trzeciej części Assassins Creed 3 pc tak realistyczne, że wszystkie gry są postrzegane zupełnie inaczej. A jeśli przypomnieć sobie dynamiczną zmianę pogody i pory roku, zaintrygowany, nie?

Gry Assassin Creed 3 długo i starannie opracowany i dlaczego dziś jest słusznie uważany za jeden z najbardziej jakościowych i udane. Gra toczy się w 1775 roku. W tym czasie, wraz z głównym bohaterem trzeba wrócić do Ameryki. Kolonie lokalne są na krawędzi buntu. Twoja postać - zabójca imieniem Connor. Zobowiązał się do utrzymania pokoju i wolności osób, za pomocą wszelkich środków. Realizację planów Connor, musisz wypowiedzieć wojnę na swoich wrogów - ludzi z ogromnym świecie rzeczywistym. Wraz z Connor trzeba pokonać długie trasy przez wąskimi uliczkami miasta i ogromnej bitwy. Po drodze można spotkać wiele legendarnych postaci, którym udało się napisać ich nazwiska w historii Ameryki, z którymi się twarz wroga.

Tak łatwo można zacząć grać w Assassin Creed 3, trzeba będzie zakupić klawiszy dostępu. Rzeczywiście, do tej pory dostęp do projektu jest wypłacane. Jednak to nie powstrzymuje miliony graczy z całego świata.

Assassins Creed 3 Teraz gra stała się jeszcze bardziej niebezpieczna, bo niebezpieczeństwo czai się wszędzie. Więc zrobić z bohatera wykorzysta wszelkie metody, aby osiągnąć zwycięstwo nad wrogami. Jesteś wolny, aby opracować przebiegłe strategie i plany wojskowe, albo poddać się wszystkich dostępnych broni.

Aby rozpocząć grę, należy pobrać klienta Assassins Creed 3 i zainstalować go na komputerze. Twój bohater stworzył doskonałego instynktu drapieżnika, więc spokojnie i cicho dopaść swoją ofiarę dla niego łatwiejsze. Po zakupie dostępu do gry wszystkich uczestników Assassin Creed 3 będą mogli skorzystać z bezpłatnego szeroki arsenał broni. Możesz być pierwszą osobą, która stosuje taktykę tajnej wojny.

To rewolucja, o której mówiliśmy w podręcznikach historii jest radykalnie inna od osobistej rewolucji do początku, gdzie trzeba tylko pobrać Assassin Creed 3. Realizm realizowane w grze urzeka i fascynuje. Na pokładzie statku, na cichej ulicy lub na polu bitwy - wszystko można poczuć jego osobistej obecności - tak realne patrząc krajobrazów i znaków.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi