Assassins Creed 4: Black Flag

Alternatywne nazwy: Assassins Creed 4: Black Flag

Assassins Creed 4: Black Flag - najbardziej atrakcyjna gra według nawet najbardziej zagorzałych krytyków nowoczesności. Wszystkie specyfikacje projektu poprawiła. Teraz harmonogram stanie się bardziej intensywne, bardziej realistyczne animacje, a fabuła jest jeszcze bardziej ekscytujące i ciekawe. Nowy projekt będzie realizowany całkowicie otwarty świat, w którym nie będzie o 50 główne lokalizacje. Teraz gracze będą dostępne dla dużych miast i małych miejscowości można odwiedzić ruiny Majów, spojrzeć na plantacjach cukru i zwiedzanie dżungli, zwiedzanie znanych portów i niezbadanych jaskiń.

Gry Assassin Creed 4 stawia się w czasach piractwa. Wszystko gra odbywa się w roku 1715 na Karaibach. Teraz piraci - prawdziwych mistrzów nie tylko wody, ale także na ziemi. Ci ludzie są promowanie własnej polityki oparte na chciwości i okrucieństwa. Na ziemi bezprawnie. W tej części gry główny nacisk kładzie się na rejsy morskie, statki piratów, bitwy wody. Assassin 4 ustawienia na komputerze Creed, można wybierać między różnymi rodzajami statków. Natychmiast po wprowadzeniu projektu do każdej partii będzie dostępny do osobistego statku, zwanego Galka. Je i będzie po raz pierwszy do gry Assassins Creed 4 PC, można modyfikować i rozwijać się według własnych potrzeb i wymagań.

Nowa część Assassin Creed będą dostępne trzy główne duże miasta

1. Hawana.

2. Kingston.

3. Nessau.

Twoja postać będzie mogła wybrać swój własny zespół. Świetna okazja do gry Assassins Creed 4 pozwala na użycie specjalnego dzwon nurkowy, który umożliwia szczegółowe badanie dna morskiego w celu zbadania wraków. Twój statek będzie mógł atakować inne statki i zdobywać je.

Jak deklarują sami deweloperzy, Assassin Creed 4 Black Flag - najbardziej kompletna wersja gry. Głównym bohaterem projektu będzie odważny Edward Kenva. To jest młody kapitan piratów, który poprzez swoje umiejętności i odwagę walki udało się zdobyć szacunek innych żeglarzy i piratów. Trudno w to uwierzyć, ale nawet Czarnobrody wyraził szacunek dla młodego dzielnego człowieka ... i wyciągnął do antycznego konfliktu, który zagraża zniknięcie wszystkie zbudowane przez piratów.

Aby rozpocząć grę, trzeba będzie kupić klawisze dostępu i pobierz Assassins Creed 4 do komputera. Wszyscy uczestnicy projektu mają wiele nowych misji i zadań, do pokonania których będzie więcej zabawy. W odróżnieniu od poprzednich projektów, czwarta część nie została jeszcze przetłumaczona na język rosyjski, ale fakt ten nie powinien wstydzić się - Sterowanie jest łatwe do nauczenia się na poziomie intuicyjnym.

Kiedy można pobrać Assassin Creed 4, można zobaczyć, jak bardzo poprawiła się kontrola gry i ułatwiać. Na przykład, główny bohater może posiadać nasada niewidzialność, gdy wierzy on mógł być w niebezpieczeństwie, i po prostu wziąć go automatycznie, gdy niebezpieczeństwo minęło.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi