Assassins Creed: Brotherhood

Alternatywne nazwy: Assassins Creed: Brotherhood, Assassin Creed, Assassin

Game Assassin Creed Brazerhud to fantastyczna gra wieloosobowa francuskiej firmy Ubisoft Montreal, stworzona w gatunku Action-adventure. Okres wydarzeń to koniec XV w. XVI wieku. Scena Włochy. Widok osoby trzeciej. Pełna procedura trwa 15 godzin. Dostępne są tryby dla jednego gracza i dla wielu graczy. Istotą rozgrywki jest wykonanie wielu misji, gorących bitew z różnymi postaciami komputerowymi i prawdziwymi przeciwnikami w obliczu innych użytkowników. W lokalizacjach gry toczą się walki pomiędzy szlachetnym zabójcą Ezio Auditor da Firenze i templariuszem rycerzy w Rzymie. Twoimi głównymi przeciwnikami będą przedstawiciele klanu Borgia. Fabuła rozwija się w układzie chronologicznym. Użytkownicy mają możliwość odtworzenia misji fabularnych. Ciekawy moment, który przenosi się z przeszłości w naszych czasach, a potem wraca. Kiedyś w naszych czasach spotkasz główną bohaterkę tego okresu - Desmonda Milesa, który znalazł sposób na korzystanie z maszyny Animus 2. 0, aby przeczytać informacje o swoich przodkach i przenieść je do przeszłości. Ale główną postacią historycznej linii jest Ezio Auditor da Firenze. Ponadto istnieje wiele postaci, wśród których są takie legendarne osobowości jak Leonardo da Vinci, Niccolò Machiavelli lub Caterina Sforza. Decydując się na pobranie AssassinsCreed: Brotherhood, możesz zanurzyć się w atmosferę minionych stuleci i odbyć oszałamiającą podróż, która zostanie zapamiętana z myślą o żywych przygodach.

Załóżmy, że gra AssassinsCreed: Brotherhood przyciągnęła twoją uwagę i chcesz dowiedzieć się więcej na jej temat. Ponieważ ten projekt jest trzecią grą serii Assassin s Creed, warto rozważyć, jak ten produkt różni się od poprzednich. Fabuła gry jest kontynuacją wydarzeń z oryginalnej wersji. Niektóre zmiany dotknęły system walki. Teraz bitwy są bardziej dynamiczne, a agresywne ataki są bardziej pożądane niż próby zawarcia umowy. Ponieważ twoja polityka jest często obraźliwa, mądrze będzie zaangażować się w zatrudnianie i szkolenie żołnierzy. Będziesz mógł umieścić swoich zabójców w całym mieście i skutecznie oprzeć się naciskom wrogów, wśród których są zwykli żołnierze, oficerowie, lawiranci, szwajcarscy strażnicy, strzelcy, zwolennicy, bandyci, gangsterzy, hermetycy i wilczycy. W arsenale są zmiany. Odtąd AssassinsCreed: Brotherhood, zbroja jest jeszcze bardziej zróżnicowana. Gracz może korzystać z różnego rodzaju narzędzi, które pomagają osiągnąć swoje cele. Trujące strzałki, spadochrony, podwójne ukryte ostrza, ukryte pistolety, zaawansowane samoloty, stacjonarne działa i wiele innych rzeczy stają się waszymi improwizowanymi środkami. Ważną rolę odgrywają funkcje specjalne. Na przykład możesz włączyć wizję orła i bardzo szybko ocenić sytuację na polu bitwy. AssassinsCreed: Wideo z Bractwem po włączeniu widoku orła zmienia się w następujący sposób: niechciane obiekty łączą się z tłem (już nie są odrażające), wrogowie są pokazani na czerwono, sojusznicy są niebieskie, przedmioty wartościowe i schronienia są podświetlone na biało, a cele są żółte. Dzięki temu można łatwo wykryć niepozorne obiekty i ocenić sytuację taktyczną.

Wykonując jedną po drugiej, zarabiasz pieniądze i rozwijasz się. Z każdym krokiem stajesz się potężniejszy, lepiej wyposażony, a przez to bardziej pewny siebie. Pokochasz wszechstronność rozgrywki. Przy okazji jest jeszcze jeden argument, dlaczego powinieneś pobrać grę AssassinsCreed: Brotherhood. Wybierz styl gry i użyj trybu, który jest bardziej do gustu, jest prawem każdego użytkownika. Możesz grać sam lub wypróbować tryby multiplayer, które mają numer osiem. Są to: Poszukiwany, Skomplikowany Poszukiwany, Przymierze, Trudne Przymierze, Morderstwo, Polowanie, Eskorta, Polowanie na skrzynie. Jednym słowem, nie nudzić się! Dołącz i przekonaj się sam!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi