Assassins Creed: Brotherhood

Alternatywne nazwy: Assassins Creed: Brotherhood, Assassin Creed, Assassin

Game Assassin Creed Brotherhood to fantastyczna gra wieloosobowa francuskiej firmy Ubisoft Montreal, stworzona w gatunku Action-adventure. Czas trwania wydarzeń pod koniec XV wieku początek XVI wieku. Miejsce akcji Włochy. Widok od strony trzeciej. Pełne przejście gry trwa 15 godzin. Dostępne są tryby dla jednego użytkownika i wielu użytkowników. Istotą rozgrywki jest spełnienie wielu misji, gorących bitew z różnymi postaciami komputerowymi i prawdziwymi rywalami w obliczu innych użytkowników. W miejscach rozgrywek toczą się walki pomiędzy szlachetnym Assassin Ezio Auditor da Firenze i Zakonem Templariuszy w Rzymie. Twoimi głównymi przeciwnikami będą przedstawiciele rodzaju Borgia. Linia działki rozwija się w porządku chronologicznym. Użytkownicy mają możliwość powtórzenia misji fabularnych. Ciekawym momentem jest przeniesienie się z przeszłości do naszych dni, a następnie powrót. Kiedyś w naszych czasach poznacie bohatera tego okresu - Desmonda Milesa, który znalazł sposób na wykorzystanie maszyny Animus 2. 0, aby przeczytać informacje o swoich przodkach i przenieść je do przeszłości. Cóż, głównym bohaterem linii historycznej jest Ezio Auditor da Firenze. Ponadto istnieje wiele postaci, wśród których są też takie legendarne postaci jak Leonardo da Vinci, Niccolo Machiavelli czy Caterina Sforza. Postanawiając pobrać AssassinsCreed: Brotherhood, możesz zanurzyć się w atmosferę minionych stuleci i odbyć oszałamiającą podróż, którą zapamiętasz z jasnych przygód.

Powiedzmy, że gra AssassinsCreed: Brotherhood przyciągnęła twoją uwagę i chciałbyś dowiedzieć się więcej na jej temat. Ponieważ ten projekt jest trzecią grą z serii Assassin's Creed, warto zastanowić się, czym ten produkt różni się od poprzednich. Fabuła gry jest kontynuacją wydarzeń oryginalnej wersji. Niektóre zmiany dotknęły system walki. Teraz bitwy są bardziej dynamiczne, a agresywne ataki zostały przyjęte z większym zadowoleniem niż próby kontraktu. Ponieważ twoja polityka jest często obraźliwa, mądrze będzie zaangażować się w zatrudnianie i szkolenie żołnierzy. Możesz zorganizować swoich zabójców w całym mieście i skutecznie oprzeć się naciskom wrogów, wśród których są zwykli żołnierze i oficerowie, a także Dodgersi i szwajcarscy gwardziści, i łucznicy, drani, a także bandyci, bandyci, hermetycy i ludzie wilka. W arsenale są zmiany. Odtąd AssassinsCreed: Bractwo fortuny jest jeszcze bardziej zróżnicowane. Gracz może używać wszelkiego rodzaju narzędzi, które pomagają osiągnąć wyznaczone cele. Twoje zaimprowizowane środki stają się trującymi strzałkami, spadochronami, podwójnymi ukrytymi ostrzami, ukrytymi pistoletami, zaawansowanymi samolotami, stacjonarnymi pistoletami i wieloma innymi. Ważną rolę odgrywają funkcje specjalne. Na przykład możesz włączyć wizję orła i szybko ocenić sytuację na polu bitwy. AssassinsCreed: Wideo z Bractwem po włączeniu zmiany wizji orła następuje w następujący sposób: niepotrzebne obiekty łączą się z tłem (nie ma już potrzeby wywoływania oka), wrogowie są przedstawiani na czerwono, sprzymierzeńcy są niebieskie, cenne rzeczy i schronienia są przydzielane do białego, a cele zadania są żółte. Dzięki temu masz możliwość łatwego wykrywania subtelnych obiektów i oceny sytuacji taktycznej.

Jeśli wykonujesz jedno zadanie za drugim, zarabiasz pieniądze i rozwijasz się. Z każdym krokiem stajesz się potężniejszy, lepiej wyposażony, a przez to bardziej pewny siebie. Z pewnością spodoba ci się wszechstronność rozgrywki. By the way, jest jeszcze jeden argument, dlaczego konieczne jest pobranie gry AssassinsCreed: Brotherhood. Wybierz styl gry i korzystaj z trybu, który bardziej pasuje do Twojego gustu, jest prawem każdego użytkownika. Możesz grać sam lub wypróbować tryby dla wielu graczy, które są aż osiem. To poszukiwania, skomplikowane poszukiwania, sojusz, skomplikowany sojusz, morderstwo, polowanie, eskorta, polowanie na klatkę piersiową. Jednym słowem, nie nudzić się! Dołącz i przekonaj się sam!

 

Zagraj także