Assassins Creed: Revelations

Alternatywne nazwy: Assassins Creed: Revelations

Gry Assassins Creed: Revelations - ostatnia część serii gier opowiadających o Ezio Auditore. Jeszcze w drugiej części gry grał przed nami i gorąco młody Ezio w Bractwa bohatera jest dojrzały i oskubane mądrości, w tym projekcie, że wygląda znacznie stary. Celem tej części gry - dot «i», gdzie uzyskać odpowiedzi na wszystkie najbardziej intymne pytania. Z tym celu wysłał Ezio do Konstantynopola, gdzie głównym historia rozwija grę.

Assassins Creed: Revelations pc to projekt wielu użytkowników, więc oprócz ekscytującej historii oferuje wiele nowych przyjaciół, z tych samych entuzjastycznych graczy, takich jak Ty. Według tradycji, ta część została poprawiona wiele błędów, ciekawych graczy, i dodaje wiele nowych funkcji, które zwiększają i sprawiają, że gra jest bardziej interesująca.

Turystyczna Endpoint - Konstantynopol - miasto, w którym można spędzić większość czasu gry w Assassin Creed Revel. Jest on podzielony na kilka głównych obszarów:

Constantine.

Beyazid.

Imperial.

Galata.

Jednak mała część gry pomogą Ci wrócić do dawnej wsi - Kapadocja. To legendarny obszar znany na całym świecie z niesamowitych klasztorów skalnych.

Aby rozpocząć grę, trzeba będzie kupić klawisze dostępu, pobierz Assassins Creed: Revelations i zainstalować grę na komputerze. W tym nowym projekcie, twórcy postanowili zmienić koncepcję podziału kilku pobocznych i bocznych questów. Teraz zostaną one wydane na graczy losowo. Oprócz projektu Assassins Creed: Revelations został zmieniony, a raczej kilka zmodernizowany system walki. Tak więc, na przykład, zostały uproszczone znaki prowadzone Kontry dodania funkcji kradzieży bezpośrednio podczas bitwy, możliwość szybkiego zabijania. Został nieco zmodyfikowany i rozszerzony zakres umiejętności postaci.

W oparciu o niektóre wypowiedzi deweloperów, możemy stwierdzić, że po uda Ci się Assassin Creed Revel pobieranie, będziesz wiedzieć, że jednym z najważniejszych gra osób - Desmond, będzie w śpiączce. I sam William, którego głos usłyszał fanów projektu w intro do "zniknięcia Leonardo" będzie walczyć o jego powrót do życia. Należy również zauważyć, że wygląd Desmond zaszły zmiany.

Czy zmienił maksymalnego dopuszczalnego poziomu asasynów, a teraz poziom 15 gracze mogą zdobyć tytuł "mistrza zabójcy." Ten tytuł daje posiadaczowi szereg przywilejów. Na przykład, jeśli morderca mistrzem jest dowódcą bazowej, podczas ataku sił wroga dostaje immunitet.

Mówi o tym projekcie może być wiele, ale najlepiej jest pobrać gry Assassins Creed Revelations: i upewnić się, wszystkie jego zalety osobiście. Uwierz mi, że gra jest naprawdę warto!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi