Avatary: Age of Chaos

Alternatywne nazwy: Awatary awatary, na forum gry, era chaosu

Do tej pory, do internetu, istnieje wiele gier online, które przechwytywania player jego wewnętrzny świat, teren i po prostu gra atmosfera. Jednak nie wszystkie z tych gier, odtwarzacze mają swobodę działania, jak w ruchu, w przebiegu bitwy.

Chcemy dać Wam grę, która nie pasuje do standardowych gier online, jaki kiedykolwiek spotkałem - to gra online "Awatar: Okres chaosu." W tej grze postacie mają pełną swobodę ruchu w rozległych na świecie avatar, planuje Battle (wolność wyboru i działania uderzeń, które będą stosowane), a sama walka odbywa się w czasie rzeczywistym, a gracz kontroluje całkowicie.

A więc krótko o grze ...

W grze online "Awatar: Era Chaosu" Istnieje siedem grywalnych ras: człowiek, elf, krasnolud, orków, demonów, trolli i Danu. Każda z tych ras na swój unikalny i bez zarzutu. Najbardziej uogólnione wyścig - człowiek, który może być wojownik i mag. Inne rasy są bardziej podatne na pewien typ postaci raskachek więc Dan Race bardziej nadaje się do mrocznych czarodziejów i elf łucznik. Po rejestracji w grze, użytkownik może wybrać dowolną z istniejących ras, a jeśli trudno w wyborze, zawsze możesz zwrócić się do sekcji pomocy, lub alternatywnie wybrać każdy wyścig i spróbować zagrać z charakterem można usunąć, aż do osiągnięcia poziomu 11.

Po zarejestrowaniu dostaje znak na centralnym placu i wielkiego komara jest bitwa badanie, które pokazuje możliwości postaci. Ta walka nie musi się bać, i pożądane jest, aby postępować zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami, które pojawiają się na ekranie i na czacie. Po walce, można zwiedzić samo miasto, to pomoże Ci questa charakter Elika, która da prostych zadań, za które będziesz otrzymywać premie w postaci doświadczenia i srebra (mogą być aktywowane w postaci plecaka klikając na "zastosowania"). Samo miasto ma cztery dzielnice: Dzielnica Guild, Plac Centralny, dzielnicy mieszkalnej i cmentarz. W każdym z tych obszarów jest struktura, w której do podjęcia pracy, aby zdobyć doświadczenie i srebra, a także w celu przywrócenia zdrowia i kupić ubrania i broni. Na centralnym placu znajduje się Arena, gdzie można sprawdzić siłę swojej postaci w walce, a także Świątynię leczenia, a także, gdzie można wziąć religię, która daje premię do zdrowia i manna.

Po wykonaniu wszystkich zadań, które nadaje charakter Elika mogą łatwo osiągnąć poziom 8 (to potrzeba czasu, mniej niż godzinę, z wyjątkiem jednego zadania.) Następnie można przejść do sklepu i ubierać swoją postać idzie w kraju i do wykonywania bardziej złożonych zadań. Przy wyborze gromadzeniu masz możliwość dokonania wojownik, mag, łucznik lub koniczyny. Dla każdego z tych rodzajów znaków, pod warunkiem ich broń - na miecze żołnierzy, osi, klubów, Laski dla magów, łuczników na łuki i kusze, a na koniczyny - koniczyna. Magowie z kolei można podzielić na cztery typy: ciemny, światła, umysł i stihiyschiki może być również połączenie kilku z magią w jednym znaku.

Na początkowych poziomach natężenia światła przypisania postaci, które pomagają odkrywać sitemu bitwy mapy i inne subtelności gry. Większy poziom postaci - trudniejsze zadanie, a tym samym staje się bardziej interesujące topnieje do gry. Każdy gracz może znaleźć swoje miejsce w grze - niektóre opracowania znaków dla walk PvP i atakują wszystko co się rusza, innych za walkach PvE i spokojnego spaceru w przyrodzie zbieranie zasobów i kopiąc botów.

Po osiągnięciu poziomu 51 postaci ma możliwość przejść przez rytuał reinkarnacji i uzyskać najwyższą formę (lepszej rasy): Wampir Golem, Berserk, Giant, Anioł, Lich, Torre, Duch, Efreet, Jinnah (w zależności od rasy bohatera) . Wyższe formy dać swoje uzupełniające możliwości i odkryć świat awatarów znaków z nowym, bardziej interesujące strony.

Więc kto postanowił sprawdzić swoje umiejętności - sprawdzenie w grze online i zanurzyć się w świat awatarów!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi