barbaria

Alternatywne nazwy: barbaria

Strategii - jeden z najbardziej popularnych gatunków gier. Okazją do realizacji projektu w ich własnych pomysłów rozwojowych mały wirtualny mikrokosmos uwieść wielu. Barbarzyńcy gra, pełna przygód. Jasny i dynamiczny, ona po prostu nie pozostawi obojętnym.

S który zaczyna znajomość tej grze?

Eto projekt doskonała przeglądarka, aby rozpocząć pochodzący z którym nie trzeba będzie pobrać i zainstalować programy klienckie wielogigabajtowych. Jedynym warunkiem jest to, że trzeba będzie zrobić, zanim zaczniesz grać rejestrację barbarzyńców. Dostosowane do interfejsu rosyjskich użytkowników upraszcza proces tworzenia konta do minimum. Bezpośrednio na stronie głównej - w formularzu rejestracyjnym.

 1. V pierwsza linia wprowadź poprawny adres e-mail.
 2. Vo sekund wolne pole, nagrać unikatowe hasło, aby wprowadzić swój osobisty gabinet.
 3. Linia
 4. Poslednyaya ma zalogować.

Esli nie wszystkie powyższe nie chcesz, wystarczy zalogować się do gry przy użyciu konta z danymi na Facebooku. A dla tych, którzy kiedykolwiek miał już do czynienia z portalu Plinga. com, i wszystko, co może się zalogować do gry, korzystając z wcześniej zarejestrowanych danych.

Nachalo gra protsessa

Hot Barbarzyńcy gra jest dość prosta i jasna, zaczyna się zrozumiały i dokładny proces uczenia się. Czy to wszystko, czego potrzebujesz, aby być z dużą dozą odpowiedzialności, ponieważ jesteś teraz na samopoczucie mieszkańców małej wioski. Serce wieś - zamek, więc traktować go z niepokojem. Pamiętaj, aby poprawić wszystkie swoje budynki. Więc stają się bardziej wydajne i będzie w stanie przynieść znacznie więcej korzyści i zysków. Im bardziej zaangażować się w jego armii, tym silniejszy i bardziej konkurencyjny jest, i w związku z tym gorzej będzie wyglądać w oczach wroga, a więc będzie mógł częściej wygrywać. Innym ważnym zadaniem - do pielęgnacji gruntów i rozwoju. Regularnie na wolnym terenie pojawi się głazy i chwasty. Usunąć je w zamian za bonusy. I poszerzyć swoje terytorium wpływów, odkrywania nowych lądów i zajmują je w miarę możliwości.

Chtoby nie będzie się nudzić grając Barbara, system nadal będzie rozdawać przydziały do ​​ciebie. Zapoznanie się z nimi może być po lewej stronie. Ukończenie każdej misji będzie mógł otrzymać nagrodę finansową oraz cenne punkty doświadczenia dla dalszego rozwoju. Wszystko, czego potrzebujesz, aby rozwijać, można kupić w sklepie. Produkty są podzielone na kilka kategorii:

 • resursy;
 • zaschita;
 • ataka;
 • dekor;
 • schit;
 • sokrovische.

Osnovnye cechy i zasoby Barbara igra

Chem dłużej grasz, tym więcej będzie w stanie osiągnąć w rozwoju. Główne wskaźniki charakteryzujące gier każdego gracza, są następujące:

 1. Kristally - waluta, za którą można kupić lepsze zaplecze gier.
 2. Rabochie - wielkie asystentów. Są dobrze zorientowani w wielu procesach przemysłowych.
 3. Monety - głównej waluty gry.

Staraytes w Barbara online, aby zdobyć jak najwięcej doświadczenia. Pomoże to pompa poziomy i otwarty dostęp do nowych wyrobów i przedmiotów.

 

Zagraj także