Barbarzyńcy

Alternatywne nazwy: Barbarzyńcy

Strategies - jeden z najbardziej uwielbianych gatunków gier. Możliwość wdrożenia w projekcie własnych pomysłów na rozwój małego wirtualnego świata kusi wielu. Barbarzyńcy to gra pełna przygód. Jasny i dynamiczny, po prostu nie może pozostać obojętny. Te ziemie od dawna potrzebują lidera, a nareszcie jesteś na horyzoncie!

Gdzie zaczyna się twoja znajomość z tą grą?

To świetny projekt przeglądarki, aby rozpocząć eksplorację, dzięki której nie trzeba pobierać i instalować programów klienckich o wielu gigabajtach. Jedyny warunek, który musisz spełnić, zanim zaczniesz grać w rejestracji Barbary. Dostosowany do rosyjskich użytkowników, interfejs uprości proces tworzenia konta do minimum. Bezpośrednio na stronie głównej - formularz rejestracyjny.

 1. W pierwszym wierszu wprowadź prawidłowy adres e-mail.
 2. W drugim wolnym polu, zapisz unikalne hasło dostępu do twojego osobistego konta.
 3. Ostatnia linia służy do logowania.

Jeśli nie chcesz wykonać wszystkich powyższych czynności, możesz po prostu zalogować się do gry, używając danych swojego konta na Facebooku. I tych, którzy kiedykolwiek mieli do czynienia z portalem Plinga. com, możesz nawet wejść do gry, używając wcześniej zarejestrowanych danych.

Rozpoczęcie procesu gry

Chociaż gra Barbarzyńców jest dość prosta i prosta, zaczyna się od zrozumiałego i dokładnego procesu uczenia się. Więc jesteś szlachetnym barbarzyńcą, wspaniałym wojownikiem, który ma rozwijać swoje ziemie, chronić je i walczyć ze wszystkimi złymi w tej okolicy. Będziesz musiał zrobić to wszystko z dużą odpowiedzialnością, ponieważ dobro mieszkańców małej wioski zależy teraz od ciebie. Niektóre budynki na twoich ziemiach już istnieją. Sercem wioski jest zamek, więc potraktuj go ze specjalną trwogą. Nie zapomnij o regularnej poprawie wszystkich budynków. Więc staną się bardziej wydajni i będą w stanie przynieść znacznie więcej korzyści i zysków.

Nie myśl, że możesz grać w Barbarzyńców bez armii. Zbieraj potężnych wojowników i regularnie ich trenuj. Im więcej masz do czynienia ze swoją armią, tym silniejszy i bardziej konkurencyjny będzie, a tym samym im gorszy będziesz patrzył w oczy wroga i tym bardziej będziesz w stanie wygrać. Kolejnym ważnym zadaniem jest opieka i rozwój ziem. Głazy i chwasty pojawią się regularnie w wolnym obszarze. Usuń je, otrzymując bonusy. I poszerzyć terytorium wpływów, odkrywać nowe ziemie i zajmować je, gdy tylko jest to możliwe.

Aby nie nudzić się w Varvara do gry, system będzie ciągle wydawał ci zadania. Możesz się z nimi zapoznać w panelu po lewej. Za przejście każdej misji będzie można zdobyć nagrody materialne i cenne punkty doświadczenia za dalszy rozwój. Wszystko, czego potrzebujesz do rozwoju, możesz kupić w sklepie. Produkty tutaj są podzielone na kilka kategorii:

 • zasobów;
 • obrony,
 • atak;
 • dekor;
 • shield;
 • skarbów

Mniejsze funkcje i zasoby w grze Varvara

Im dłużej grasz, tym więcej możesz osiągnąć w rozwoju. Główne wskaźniki gry, które charakteryzują dowolnego gracza, są następujące:

 1. Kryształy - waluta, za którą można kupić ulepszone obiekty gry.
 2. Workers są świetnymi pomocnikami. Są dobrze zorientowani w różnych procesach technologicznych.
 3. Drewno to zasób wymagany do budowy.
 4. Monety - główna waluta gry.

. Spróbuj online Barbarzyńców, aby zdobyć jak najwięcej doświadczenia. Pomoże to ulepszyć poziomy i otworzyć dostęp do nowych produktów i obiektów.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi