Bastards of Hell

Alternatywne nazwy: Bastards of Hell

Bastards of Hell gry, która jest bezpłatna gra przeglądarkowa.

Dlatego trzeba połączenia sieciowego z Internetem. Reszta ustawień komputera nie są szczególnie ważne, ponieważ jest to gra na przeglądarkę.

W Bastards of Hell on-line, trzeba wziąć się w garść i powinien być gotowy na pobyt w akcji ganglands rowerzystę.

Zostaw za sobą wszystkie problemy, zanim zaczniesz grać w tę grę.

Zagraj Bastards of Hell, więc musisz zdobyć szacunek i strach w sercu wroga i doprowadzi cię do zwycięstwa.

W Bastards rejestracji piekła nie różni się od każdej innej rejestracji gier komputerowych. Aby zarejestrować się należy:

1. Zaloguj się gry Bastards of Hell.

2. Wybierz z wielu serwerów, na którym chcesz grać.

3. Wpisz nazwę użytkownika, zwłaszcza w łacińskich liter.

4. Utwórz hasło i wprowadź je.

5. Wpisz swój adres e-mail.

6. Jeśli chcesz uzyskać informacje na temat gry i zgadzasz się na wszystkie zasady, które opisuje grę, musisz umieścić kleszcza w odpowiednich komórkach.

Zagraj Bastards of Hell można być liderem swojego gangu. Będziesz musiał walczyć z ich wrogami. Będzie w stanie przejąć pełną władzę nad podziemia Ameryki. Dodatkowo, można wziąć udział w handlu narkotykami.

Bastards of Hell zaczniesz grać z Nowego Jorku. Z biegiem czasu, można odblokować inne miasta, takie jak Los Angeles, Seattle, Chicago, Austin i Miami, a także innych.

Na początku gry Bastards of Hell Online, jest opuszczony magazyn, który jest lepszy. Magazyn ten w czasie mogą być konwertowane do innego punktu, np. rodzaju barach, salonach tatuażu, domach, klubach ze striptizem, klub nocny, ring bokserski, w klubie, fabryki narkotyków, kasyno lub warsztatu. Wszystko zależy od tego, co chcesz zrobić w grze.

Bastards of Hell gry online, można zobaczyć wszystkie elementy świata przestępczego w pełni. Dodatkowo można również uzyskać różnego rodzaju samochodów ciężarowych, prywatnych odrzutowców i helikopterów, ale trzeba będzie zwiększyć swój status poprzez zwiększenie gang zakazać rowerzystów podnieść status lidera.

Można także zatrudnić kogoś, kto będzie sprzedawać leki w Twoim imieniu, jeśli nie będzie w grze w dowolnym momencie.

Generalnie, większość gry jest zdobyć szacunek dla swojej postaci. Jeśli masz wysoki wynik, będą dostarczane z ochrony policyjnej, nalotów i nowe możliwości dla miasta, aby uzyskać najlepsze środki transportu, które istnieją w grze Bastards of Hell Online.

Bastards gry piekła wprowadzi Cię w świat rowerzystów i wszystkich, którzy ich warunki życia. Się dowiedzieć, że nie wszystko jest takie proste. Nie mogą ufać nikomu, bo nawet partnerzy mogą być oszustw.

Jeśli jesteś zainteresowany w tej grze, to nie trać czasu i zarejestruj się w grze i poznać ją znacznie więcej, ponieważ nie można od razu odsłonić wszystkie karty!

 

Zagraj także