Batman Arkham rycerz

Alternatywne nazwy: Batman: Arkham rycerz

Gra Batman Arkham rycerz ( Batman: Arkham Rycerz ): ostatnia część człowieka- nietoperza.

Gra dla jednego gracza Batman Arkham rycerz ( działania przygoda ) kończy cykl zabawek około Człowiek - nietoperz z Arkham. Kwestia ta była pierwotnie planowano w połowie października 2014 roku, Jednak zespół twórców gry z Rocksteady Studios Studios żelaznej Galaxy (PC) z wydawcą Warner Bros. Rozrywka Interaktywna cierpiał to doniosłe wydarzenie, 23. 06. W 2015 roku, a następnie ponownego wydania 28 października udało, z późniejszymi zmianami i poprawione.

W wyniku superbohatera.

Niedługo cisza trwała w Gotham po śmierci Jokera. Umieść główny czarny charakter nie mogą pozostać nieobsadzone na zawsze, a to trwa Scarecrow, kawiarnię przy użyciu nowego toksynę, która wywołuje ludzie przychodzili do wściekłości. Sytuacja się nagrzewa, i nadszedł czas na ewakuację miasta. Tylko zaczął interwencja Batmana może powstrzymać chaos.

W celu zbadania każdego zakątka Gotham Undercover, musisz pobrać Batman Arkham Knight. Z bohaterów i antybohaterów rozwinąć inną historię, roi się od intryg i przygód.

To nie jest cała lista uczestników w historii, ale nawet on zapewnia wgląd w urozmaicony historii. I pomóc obywatele byłego Batman oparcie, deweloperzy rozszerzył zakres swoich możliwości. Na przykład, może wybrać jeden z wielu kombinezonów i staje się niewidoczny do czasu, niszcząc w ten sposób do pięciu wrogów.

Ale co najważniejsze, to Batmobil, który stał się jeszcze lepszy. Batman może zadzwonić do niego w każdej chwili. Transport ten nie przenika kule i on baranów wszelkie przeszkody: drzewa, ogrodzenia, barierki, gruz, lub udać yuloy & ndash; zavertitsya w miejscu podczas nalewania pociski wroga. Jest to prawdziwa forteca, i wydajnych środków transportu, które jest łatwiej poruszać się po mieście, a nawet rozwiązywać zagadki. A kiedy Batmobil nie jest to konieczne, można zostawić go i iść na piechotę.

System walki w Batman Arkham rycerz na PC & ndash; duma z deweloperów. Batman rozwiązuje pewne problemy, ale dla poważnej misji potrzebuje pomocników, a to łączy się z aliantami, a następnie razem wysłali podwójny cios wrogów. Porady i wskazówki, które przeszkolone postaci graczy Batman Arkham City, autorzy pożyczył w filmach sztuk walki, dzięki czemu wyglądają bardzo realistycznie.

  • SO: 64 bit; Windows Vista SP 1/7 / 8 (8.^^8 Procesor: Intel Core i5-750, 2. 67 GHz / AMD X4 965 suszarka do włosów i 3.
  •  

    Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi