Battlefield: Bad Company 2

Alternatywne nazwy: Battlefield: Bad Company 2, Battlefield Bad Company, battlfild

Gra Battlefield : Bad Firma 2 - pierwsza strzelanka, która jest gra dziewiąty w serii Battlefield . To nic, jak p ryamoy sequel opublikowanym w 2008 roku " [ _20_] Battlefield: Bad Company ». Wydawca projektu - Electronic Arts . I pracował nad rozwojem dzieci EA Digital Illusions CE . Cechy, które przyciągają wielu użytkowników grafikę wysokiej jakości silnik Frostbite, który zapewnia zniszczalnych środowiska, różnorodne tryby gry, ciekawej fabuły, dynamicznych walk i umiejętności zastosowania taktyki. Trzeba tylko pobierz Battlefield : Bad Firma 2, niezwłocznie przewiezione do terytorium wojennych. Weźmiesz udział w konflikcie Stanów Zjednoczonych i Rosji. Te wydarzenia są fikcyjne, ale nie stać mene spektakularne. Stoi lepszy wgląd w to, co się dzieje. Rosja, mimo klęski poniesionej przez końcu udało się zachować przyzwoity kontratak. Europa wschodnia, północna część Chin i Japonii wkrótce znaleźć się na łasce Rosyjskie Siły Zbrojne . Rosja, a następnie zajęcie Kuby i północnego Meksyku. Teraz i krajów Ameryki Południowej zaczynają pracować z wielką mocą. Rosyjscy naukowcy zaczynają rozwijać potężnych broni, z którymi na podbój US spodziewać. Ale cztery rozpaczliwe chłopaki z amerykańskiej piechoty postanowił za wszelką cenę, aby zapobiec zajęciu ojczyzny. Tak to wszystko się zaczęło. I uczestniczyć w tej konfrontacji, trzeba Bad Firma 2 pobrania.

Gdy na monitorze ożywają film Battlefield : Bad Firma 2, to zapomnę, co nudy. Czekasz na niesamowitą przygodę i najgorętszej bitwy. Będziesz w stanie wybrać odpowiedni tryb i działać.

Powinna zacząć grać Battlefield : Bad Firma 2 , i można zbadać dzielnych bohaterów. Więc to Sierżant Preston Marlowe - strzelec wyborowy, który jest głównym bohaterem. Rola dowódcy BRAVO-2 należy do sierżant Samuel ("Serge" Radford). Prywatna Terrance "Słodki" Sweetwater jest uważany znakomity ekspert od komunikacji i technologii. I również jest ekspertem od materiałów wybuchowych, saper - George Gordon Haggard prywatne (Jr). Ten dzielny firma jest zdolna do wielu rzeczy! Podczas gry można zrobić, to upewnić się.

Jak dla klas, Bad Firma 2 Gra oferuje takie opcje: Forward, medykiem, Scout. Oczywiście, każdy ma swoje szczególne potrzeby. Odpowiednio i broni Battlefield : Bad Firma 2 opiera misc. W trybie multiplayer, dzieli się między klasami i otwiera jak pompowania. Do broni każdego z nas należą pistolety, strzelby, pistolet maszynowy Thompson, karabiny autoładowania (oprócz snajpera) oraz karabin automatyczny G3. W stosunku do pojedynczego gracza jest nieco inna. W tym przypadku dostęp do wszystkich rodzajów broni z trybu multiplayer, ale nie apteczka, defibrylator, pudełka amunicji i narzędzi utrwalające. Dostęp do nowych broni, a następnie otworzył firm przechodzących. Zasadniczo występuje krwawienie ze względu na fakt, że punkty. I zbieraj punkty za wszystkie działania mające wpływ na przebieg bitwy. Stopniowo, przejść z jednego poziomu na drugi. A zatem, tytułowy (są 50). Każdy krok - nowe możliwości! Więc idź do niego! Powodzenia!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi