Battlemons

Alternatywne nazwy: Battlemons

Battlemons gry - jest bezpłatna gra przeglądarkowa opracowany Niemiecka firma Crenetic GmbH. Gracze uprawiane dziecko-potwora doskonalić swoje umiejętności i , a następnie wysłać je walka [_2_ ] inne potwory dla jego wielkich dokonań i nagrody potworna bitwa.
Zagraj Battlemons gry będzie ekscytujące, ponieważ będzie w animowany świat , w których żyją [potwory _1_] cechy człowieka. Będziesz jak zorganizować walki pomiędzy potworami Kindle śpiących potworów, jak również wychowanie dzieci!

Przed rozpoczęciem odtwarzania Battlemons, upewnij się, że komputer spełnia wymagania systemowe, takie jak: procesor częstotliwości - 2GHz, 1GB RAM, karta graficzna - 128 MB. Battlemons rejestracja nie zajmuje dużo czasu i łatwo:

1. Na stronie głównej, wybierz pozycję « Zagraj przez wolne »;

2. Nadać nazwę swojej postaci;

3. Podaj bezpieczne hasło i powtórzyć go;

4. Proszę podać poprawny adres e-mail;

5. Wybierz « Dodaj ».

Horda tajemnicze istoty zostały Ostatnia rzecz astronauci oczekiwać [ _1_] otoczony w dżungli planety. Battlemons on-line wprowadzenie do słodkiego, na pierwszy rzut oka, zwierząt, dzieci, które zostały prawdziwe wozy bojowe . Pomimo faktu, że potwory pokój do ludzi , ale oni są w stanie zamieni się w okrutny [_1_ bojowników w walce] , gdy spełniają inny członek tego rodzaju w grze Battlemons . Battlemons gra jest interesująca, ponieważ można oswoić i trenować potwory .
Gra Battlemons oferuje odtwarzacz do podjęcia roli Trener potwory i uruchomić grę z , z którego pojawia się jajko obok potworów . Każdy rasy zveryushek posiada własne unikalne cechy. Małe Prizefighters , na przykład zbyt trudne do uprawy - po prostu muszą działać i opieki uczyć Battlemons on-line . Zdasz przez kilka etapów dziecka do dorosłych jest . Później w walce gry potworne będzie dostępna czerpać nową potworów rocka używając pozostałe dwa z tego samego rodzaju, a także Handel potomstwo na rynku.

Gracze Battlemons on-line prowadzenia długo Wioska , ponieważ tutaj jest stabilny , gdzie potwory może regenerować pociąg w siłowni. Możesz również odwiedzić rynku , gdzie wszyscy gracze Battlemons w Internecie może kupić eliksir do tymczasowo zwiększyć siły i potwory wywiadowcze. W Battlemons gra jest nieprzewidywalna, bo Arena mały wojownicy wreszcie spotkać w walce. Twoje zwycięstwo na taktyka i umiejętności , swoje umiejętności coachingowe. Browser Game Battlemons automatycznie zapewnia, że ​​każdy gracz spełnia godnym przeciwnikiem. Za wygraną, otrzymasz złota monety i chwała. Potworny bitwa gra oferuje też szukać artefaktów i jaj potworów!

Masz wielką szansę obudzić Cute i malować Potwór go nauczyć [_1_ ] Walka ekscytujących bitew Arena.
Zagraj Battlemons gry jest dużo zabawy, ponieważ można podróżować kolorowe i gej świat komiksy i doświadczyć wszelkiego rodzaju [ _2_] Przygoda z własnym potwora! Po drodze spełniają wiele innych małych zwierząt i może stać się prawdziwym niezależne Trener [ _1_] monster Battlemons on-line .
Aby to zrobić, nauczyć swojego zwierzaka, aby stać się prawdziwym wojownikiem, ale nie zapomnij o dobro domowych potwór w walce potwornej gry!
Gra Battlemons obiecuje ciekawe, zabawne i kolorowe boje!

Gra za darmo w grze Niesamowita walka masz okazja i opieki przyniesie [ _2_] własnego potworów, walki z potworami i inni gracze go do barwnych przygód fascynujący świat Battlemons on-line !

 

Zagraj także