Big Farm: Mobile Harvest

Alternatywne nazwy: Duża farma

Game Big Farm: Mobile Harvest buduje udaną farmę.

Wielu ludzi kocha marzenie o posiadaniu własnej ziemi, ale nie każdy może zrealizować te fantazje. Jeśli jesteś blisko pracy rolnika, mobilna zabawka Big Farm: Mobile Harvest od dewelopera Goodgame Studios właśnie tak. Wyobraź sobie, jak budzisz się z pierwszymi promieniami słońca i zanim otworzysz oczy, ciesz się dźwiękami, które do ciebie przychodzą. To dość chrupiące świnki morskie, beczenie jagniąt, kurki, kurki, a krowy żądają doić.

Jeśli nie masz domu we wsi, pilnie potrzebujesz Big Farm: Mobile Harvest do pobrania, ponieważ jest bezpłatny. Tutaj znajdziesz nowych przyjaciół, którzy lubią twoją grę w ten sposób. Proces gry jest również bezpłatny, ale jeśli chcesz przyspieszyć niektóre procesy, użyj zakupów w grze. Ale jeśli ich nie potrzebujesz, po prostu wyłącz je w ustawieniach, a nie będziesz się martwić ofertami zapłaty za określone towary lub usługi. Kolejna dobra wiadomość, którą możesz pobrać Big Farm: Mobile Harvest na twoim komputerze. Plusy tutaj, kilka jednocześnie z wersją mobilną, można rozwinąć komputer, porównać wersje i wyniki, a także zawsze mieć dostęp do ulubionej rozrywki.

Zawijamy rękawy i idziemy do łóżek.

Będziesz miał sąsiadów, którzy będą gotowi do pomocy, jeśli będzie to konieczne. Jednak czasami potrzebują pomocy, więc bądź dobrym sąsiadem także dla ciebie. Gracze z przyjemnością dowiadują się, że ludzie tutaj nie tylko ciężko pracują dla dobrobytu swoich gospodarstw, ale także wiedzą, jak się bawić. Organizują targi, świętują wakacje, prezentują sobie nawzajem i rozdają zlecenia. Aktywnie uczestnicząc w życiu mieszkańców, staniesz się częścią dużej i przyjaznej rodziny.

Game Big Farm: Mobile Harvest ma całkiem sporo ciekawych funkcji:

Czas sprawdzić się w biznesie, zasiewając pierwsze nasiona w ziemi.

 • Piękna grafika
 • Stopniowe rozszerzanie stref dla nowych budynków lub pól
 • Zwiększenie do wyższych poziomów ze względu na postęp
 • Pojawiają się nowe budynki, które również należy poprawić
 • Szeroki asortyment kultur roślinnych i zwierzęcych
 • Możliwość produkcji produktów z surowców
 • Dostęp do handlu na rynku
 • Szybko dojrzewają, zadowoleni z bogatej uprawy. Wszystko, co wyprodukujesz: warzywa i owoce, a także produkty pochodzenia zwierzęcego, wszystko to trafia do twojego magazynu, a stamtąd jest dystrybucja, która jest na sprzedaż, jako zadanie, które w produkcji.

  Big Farm: Mobile Harvest wymaga akumulacji doświadczenia, rachunków i bonusów. Każdy element jest niezbędną częścią procesu gry, zapewniającą pomyślny rozwój. Nie próbuj zawyżać ceny, oferując swój produkt na rynku. Pamiętaj, że inni gracze sprzedają podobne produkty, a jeśli ich oferta wydaje się bardziej opłacalna, zostaniesz zignorowany. Staraj się przeprowadzać bieżące sprawy w odpowiednim czasie. Fakt, że nadszedł czas, aby wykonać tę lub tę pracę, poproszę o ikony przedmiotów, konieczne będzie podlewanie, albo należy zebrać dojrzałe plony, zwierzęta chcą jeść, albo czas ścinać jagnięta, mleć krowy, zbierać jaja od kur.

  Nie zapomnij o krajobrazie. Gra Big Farm w sklepie krajowym zawiera wiele uroczych przedmiotów, które ozdobią Twoją posiadłość. Spędź między wybiegami wygodne chodniki z kamienia, krzewy różane, krzewy z kwiatami, lampiony i altanka. Kiedy poczujesz, że farma naprawdę się rozkwitła, zaproś gości, aby mogli ocenić wynik. Ty też możesz odwiedzić, być może, dowiedziałeś się tam ciekawych pomysłów dla siebie.

 

Zagraj także