Big Farm: Mobile Harvest

Alternatywne nazwy: Duża farma

Game Big Farm: Mobile Harvest buduje udaną farmę.

Wielu ludzi kocha marzenie o posiadaniu własnej ziemi, ale nie każdy może zrealizować te fantazje. Jeśli jesteś blisko pracy rolnika, mobilna zabawka Big Farm: Mobile Harvest od dewelopera Goodgame Studios właśnie tak. Wyobraź sobie, jak budzisz się z pierwszymi promieniami słońca i zanim otworzysz oczy, ciesz się dźwiękami, które do ciebie przychodzą. To dość chrupiące świnki morskie, beczenie jagniąt, kurki, kurki, a krowy żądają doić.

Jeśli nie masz domu we wsi, pilnie potrzebujesz Big Farm: Mobile Harvest do pobrania, ponieważ jest bezpłatny. Tutaj znajdziesz nowych przyjaciół, którzy lubią twoją grę w ten sposób. Proces gry jest również bezpłatny, ale jeśli chcesz przyspieszyć niektóre procesy, użyj zakupów w grze. Ale jeśli ich nie potrzebujesz, po prostu wyłącz je w ustawieniach, a nie będziesz się martwić ofertami zapłaty za określone towary lub usługi. Kolejna dobra wiadomość, którą możesz pobrać Big Farm: Mobile Harvest na twoim komputerze. Plusy tutaj, kilka jednocześnie z wersją mobilną, można rozwinąć komputer, porównać wersje i wyniki, a także zawsze mieć dostęp do ulubionej rozrywki.

Zawijamy rękawy i idziemy do łóżek.

Będziesz miał sąsiadów, którzy będą gotowi do pomocy, jeśli będzie to konieczne. Jednak czasami potrzebują pomocy, więc bądź dobrym sąsiadem także dla ciebie. Gracze z przyjemnością dowiadują się, że ludzie tutaj nie tylko ciężko pracują dla dobrobytu swoich gospodarstw, ale także wiedzą, jak się bawić. Organizują targi, świętują wakacje, prezentują sobie nawzajem i rozdają zlecenia. Aktywnie uczestnicząc w życiu mieszkańców, staniesz się częścią dużej i przyjaznej rodziny.

Game Big Farm: Mobile Harvest ma całkiem sporo ciekawych funkcji:

Czas sprawdzić się w biznesie, zasiewając pierwsze nasiona w ziemi.

 • Piękna grafika
 • Stopniowe rozszerzanie stref dla nowych budynków lub pól
 • Zwiększenie do wyższych poziomów ze względu na postęp
 • Pojawiają się nowe budynki, które również należy poprawić
 • Szeroki asortyment kultur roślinnych i zwierzęcych
 • Możliwość produkcji produktów z surowców
 • Dostęp do handlu na rynku
 • Szybko dojrzewają, zadowoleni z bogatej uprawy. Wszystko, co wyprodukujesz: warzywa i owoce, a także produkty pochodzenia zwierzęcego, wszystko to trafia do twojego magazynu, a stamtąd jest dystrybucja, która jest na sprzedaż, jako zadanie, które w produkcji.

  Big Farm: Mobile Harvest wymaga akumulacji doświadczenia, rachunków i bonusów. Każdy element jest niezbędną częścią procesu gry, zapewniającą pomyślny rozwój. Nie próbuj zawyżać ceny, oferując swój produkt na rynku. Pamiętaj, że inni gracze sprzedają podobne produkty, a jeśli ich oferta wydaje się bardziej opłacalna, zostaniesz zignorowany. Staraj się przeprowadzać bieżące sprawy w odpowiednim czasie. Fakt, że nadszedł czas, aby wykonać tę lub tę pracę, poproszę o ikony przedmiotów, konieczne będzie podlewanie, albo należy zebrać dojrzałe plony, zwierzęta chcą jeść, albo czas ścinać jagnięta, mleć krowy, zbierać jaja od kur.

  Nie zapomnij o krajobrazie. Gra Big Farm w sklepie krajowym zawiera wiele uroczych przedmiotów, które ozdobią Twoją posiadłość. Spędź między wybiegami wygodne chodniki z kamienia, krzewy różane, krzewy z kwiatami, lampiony i altanka. Kiedy poczujesz, że farma naprawdę się rozkwitła, zaproś gości, aby mogli ocenić wynik. Ty też możesz odwiedzić, być może, dowiedziałeś się tam ciekawych pomysłów dla siebie.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi