Duża gra

Alternatywne nazwy: BigGeym, BigGame, Wielka gra

Intellektualnaya strategia BigGame. Wygranie to podstawowa logika myślenia, dobrze rozwinięta strategia i taktyczna przewaga nad wrogiem, ale element szansy jest integralną częścią życia, a najmniejsze opóźnienie w podjęciu decyzji może doprowadzić do porażki.

Puteshestviya wirtualny świat obarczony wieloma niebezpieczeństwami na każdym kroku czeka na wrogów, ale dzielni mogą znaleźć niesamowite skarby, odkryć rynki podziemne i wynająć bohaterów posiadających magiczną wiedzę.

Dlya ustawić stopę na ścieżce przygody Rejestracja BigGame jest wymagana. Przekroj to nie jest trudne, musisz wypełnić formularz dwóch wierszy adresu e-mail i hasła.

Proces

Igrovoy BigGame. Na swojej stronie gracze mogą konstruować użyteczne budynki, co przyniesie wiele korzyści:

Dom pozwala kupiecowi na zebranie podatków na korzyść królestwa,

  • Akademiya są żołnierze wyszkoleni.

Privlech na ich stronie jednego z bohaterów jest połowa zwycięstwa. W zależności od wybranej strategii można użyć wielu talentów lidera utalentowanego dyrygenta i znakomitego handlarza, drugiego boga wojennego, trzeci jest zastosowanie do tych, którzy wybrali ścieżkę łowcy skarbów, tylko jeden z bohaterów wie, gdzie ukryte Z ludzkich oczu starożytnych grobowców i artefaktów.

 

Zagraj także