Duża gra

Alternatywne nazwy: Duża siłownia, duża gra, duża gra

Intellektualnaya strategia BigGame.

Igra BigGame strategia online, w której gracz dostaje się do wielkiego świata pełnego tajemnic i niesamowitych przygód.

Razrabotchiki twierdzą, że iPlayer BigGame to nowoczesna interpretacja klasycznego gatunku strategii o wielkim potencjale intelektualnym. Wygrać to niezbędna logika myślenia, dobrze rozwinięta strategia i przewaga taktyczna nad wrogiem, ale element przypadku jest integralną częścią życia, najmniejsza zwłoka w decyzji może przynieść porażkę.

Dlya, aby postawić stopę na ścieżce przygody Rejestracja BigGame jest wymagana. Przekaż to nie jest trudne, musisz wypełnić dwie linie adresu e-mail i hasło. Jeszcze szybciej kliknij ikonę jednej z sieci społecznościowych i wprowadź pod własnym nazwiskiem.

Igrovoy przetwarza BigGame.

Nachinaya gra w grę Big Game, aby zapewnić małym obszarom budowę lepszych punktów gry oraz menu szkoleń i funkcji. Możliwości wykonywania zadań będą rosły. To tutaj poprawiają umiejętności mieczem i łukiem,

  • Taverna zawsze można spotkać znanych bohaterów, napić się z nimi na kilku kubkach zapalających i wygrać na ich stronę;
  • Ministerstvo są wydawane licencje na handel i przechowywanie wszystkich niezbędnych dokumentów;
  • Publiczny dom w strukturze graczy zabija dwie ptaszki jednym kamieniem, odważni żołnierze po długich marszach powinni się zrelaksować, a ich pensja zostaje zwrócona do skarbca.
  • Privlech na ich stronie jednej z postaci to połowa zwycięstwa.

    V Gra BigGame sama jest niebezpieczna. Sąsiedzi na tym świecie nie zawsze są przyjaźni, niektórzy przychodzą na ratunek w trudnych czasach, podczas gdy inni nie są przeciwni zyskom kosztem innych i po prostu niszczą sąsiednie królestwo. W ramach społeczności aktywnie handluje się i zawierane są transakcje, możesz zmienić technikę wojskową i magiczną oraz szybciej uzyskać niezbędne licencje dla sojuszników, o które możesz poprosić o wsparcie militarne, a oni przyjdą do obrony, jeśli będzie to konieczne.

     

    Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi