Big Head Bash

Alternatywne nazwy: Big Head Bash

Gra Duży Szef Bash - multiplayer modelu dynamiczna gra w przeglądarce za darmo, która jest wypełniona ekscytujące rozgrywki przygody. Gracze są zaproszeni do transportu na świecie, w którym bohaterami są kolorowe winylowe zabawki. Z dużej kolekcji, można wybrać najbardziej atrakcyjną bohatera, a następnie zarządzać i rozwijać swoje umiejętności. Istotą gry jest w dużej mierze podobna do gry Deathmatch, który w tym czasie udało się zdobyć zainteresowanie ogromnej liczby użytkowników. Duży Szef Bash on-line dał użytkownikom firmę Aeria ; Gry. Deweloperzy przyjemność zaprezentować wirtualnego środowiska, gdzie jest stale szaleje wybuchów, bohaterowie walki z botami i ze sobą nawzajem, a morderstwo jest powszechne. Wszystko to odbywa się w pięknym Lokalizacje 2D. Wewnątrz świecie fantasy nurkowania głową w jego atmosferze i będą mogli poczuć dreszcz.

Aby uzyskać dostęp do wirtualnego wszechświata, najpierw trzeba utworzyć konto. Jesteś dosłownie minutę wypełnić żądany formularz rejestracyjny online. Duży Szef Bash Rejestracja zajmie Ci w jasnym, pogodnym, pełnym wrażeń świata. Na samym początku musisz zdecydować się na charakter, a dopiero potem oddawać w walkach. Już w tej chwili oferuje szeroki wybór zabawek winylowych. Wśród nich Angry Czerwony , Melon Zombie , Amano Imp , Krwawego Kła Wilkołak , Liz , Abe Sapien , Kraus , Roger , a wiele inne fajne postacie. Ale to nie jest limit. Jak rozwija się projekt, w niedalekiej przyszłości pojawią się nowe postacie, które pojawią się również Duży Szef Bash grać. Każda postać jest inna od niektórych cech, a ich wygląd. Ale kogo byś wybrał, masz długą drogę i wiele walk z botami i innymi graczami. Och, co, co, i że nie brakuje pretendentów tutaj! Więc kupić broń i odejść. Możesz zaopatrzyć się w różnych broni od prostych ( strzelby, miotacze ognia, wyrzutnie rakiet, pił łańcuchowych, itp. ) Aby unikalnej (Lava broń Koktajl Mołotowa itp. ) Jest sklep wirtualny, w którym można spędzić zarobione pieniądze. I mieć pieniądze na zakup, należy ponownie i ponownie, aby przyłączyć się do bitwy. Po wszystkie zwycięstwa przynoszą korzyści.

Zagraj w grę Duży Szef Bash może być w różnych trybach: multiplayer, co-op , tryby poleceń, jak również mecze (8 z 8) i kochany przez wielu trybie przechwytywania nick. Dowolny system można rozkoszować się jego niespodzianek. Wypróbuj je wszystkie, aby znaleźć najbardziej atrakcyjne. Muszę powiedzieć, że są wygodne w świecie gry dość szybko, i bez względu na tryb będzie czuć dość pewnie. Po interfejs jest dostępny, a wszystkie funkcje gry są jasne. Jeśli zastanawiać, jak spędzić wolny czas, staram się grać w tę grę. Zwłaszcza, że ​​jest to dość niefrasobliwe, relaksujący i również działalność Duży Szef Bash darmo. Nie pożałujesz swojego wyboru! Powodzenia!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi