BioShock

Alternatywne nazwy: BioShock

Gra BioShock - projekt według 2K Boston , który jest first-person shooter z elementami RPG. Użytkownicy mają wrócić do fikcyjnego świata i zanurzyć się w ekscytujących przygodach. Fabuła opowiada historię rozwoju chwilowego i nie mniej gwałtowny spadek niezwykłego podwodnego miasta Rapture. Jego twórca chciał zebrać pod swoim sztandarem unikalnych osobowości, najbardziej utalentowanych ludzi, którzy zasługują by żyć w wolnym społeczeństwie. Zgodnie z planem ambitnym milionerem Andrew Ryan i ten wyjątkowy siedlisko dla ludzi geniuszu miał być nowy typ społeczeństwa, dosłownie. Ryan niekompetentni ludzie wierzyli, że nie ma miejsca w takim cudownym zakątku na dnie oceanu. I podobnie jak w pierwszym wszystko szło zgodnie z planem, Gruby biznesmen udało się stworzyć pożądany idyllę. Ale bardzo szybko pojawiły się pierwsze problemy. Nie ma nic dziwnego, że w idealnym społeczeństwie, nikt nie pojawił się gotować posiłek, podejmowania pracy naprawy, sprzątanie i dbanie o innych potrzeb gospodarstwa domowego. Sytuacja ta doprowadziła do powstania czarnego rynku. Zakaz kontaktu ze światem zewnętrznym tylko się pogorszyć sytuację. Tutaj również interweniował sprawy, która doprowadziła do ostatecznego upadku utopii. Odkrycie substancji o nazwie ADAM staje się śmiertelna chwila. Substancja produkowana przez mięczaki, jak dowiedział się niemiecki genetyk Brigid Tenenbaum, może dać ludziom nadludzką siłę. Pragnienie posiadania tej substancji prowadzi do społeczeństwa podzielonego. Teraz nawet twórca miasta porzucił ten pomysł wspierać ranę przed prawem. Chciwość zmętnienie umysł, ponieważ produkcja preparatu zawierającego cenną substancję przynosi wspaniałe zyski! Co to wszystko prowadzi? Dowiedz się o tym i będzie w stanie interweniować w to, co się dzieje, każdy, kto rozwiązał pobierz BioShock.

Uruchom na swoim monitorze BioShock, pojawisz się w świecie gry jako Jack, który jest jedynym ocalałym z katastrofy samolotu pasażerskiego. Jack przypadkowo wpada do podwodnego świata, a tutaj w kontakcie z nim jest mężczyzna o imieniu Atlas - lider Ruchu Oporu. Atlas głowy tych, którzy odważyli się walczyć przeciwko władzy Ryan, który jest gotowy do pomocy Jacka przyzwyczaić się do tego świata, czeka na znak uczestnictwa w tych wdzięczność nowicjusza do operacji przeprowadzonych pomścić bezczelnej gospodarza miasta. Jack poznaje niezwykłą historię Adama i treści, jak Frank Fontaine siedzibę firmy zaangażowane w rozwój szeregu modyfikacji genetycznych zwanych "plazmidy." Stosowanie tych substancji liczy nieodwracalnych skutkach. Nie tylko, że te produkty zawierają powyższą ADAM, tak nadal są nieodparte zależność przyczyna. Potrzeba więcej leku rośnie z każdym dniem, a następnie ukończeniu Brigid Tenenbaum dowiedziałem jeden soczysty szczegół. Jeśli umieścisz małża w ludzkim ciele, zaczyna produkować 10-20 razy więcej cennych substancji. I wymagane dla takiego ciała pracy, ubogich, bezradnych sierot Frank Fontaine zrobił gospodarzom skorupiaków, które stały się wszczepiony w jamie brzusznej dziewcząt. Dowiedziawszy się tego wszystkiego, Jack staje przed wyborem: pomóc przywrócić człowieczeństwo siostrzyczki lub je zabić, więc wydobycia ADAM niefortunne. Od tej decyzji ostatecznie zależeć będzie od zakończenia gry.

Oczywiście, masz logiczny nasuwa się pytanie BioShock grać? Tak, kilka słów na temat gry. Będziesz jak Jack podróżować do miejsc, a następnie broni się przed wrogą ludność. Kiedy cała historia Adama, wielu mieszkańców wsi na dole Atlantic zmutowany. To z tych mutantów musi walczyć głównego bohatera. Ponadto, gra polega na zbieraniu i zestawy broni bioshoke plazmidy. Bez dedykowanych środków na przetrwanie jest po prostu niemożliwe. Podczas gry masz możliwość poprawy swojej postaci. Ci, którzy BioShock pc do pobrania, należy wiedzieć jedną rzecz. Gra zawiera trzy poziomy trudności, a mianowicie, łatwy, średni i trudny. Różnią się one tym, że zwiększa wrażliwość bohatera, a przeciwnicy są coraz silniejsze. Więc opłaca się być przygotowanym na pewne trudności. Jednak, jak to jest interesujące, aby przejść przez wszystkie testy i osiągnąć pożądany! Ponieważ zdecydowaliśmy się pobrać Bioshock, nie wahaj się ani chwili dłużej. Żałować tego wyboru nie jest konieczne, ponieważ gra przyniesie wiele ekscytującej rozrywki i bogatych emocji!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi