BioShock Infinite

Alternatywne nazwy: BioShock Infinite, bioshok

Gry Bioshock Nieskończoność jest bardzo ciekawa gra komputerowa. Czynności w tej grze są pierwszą osobą. Jest zaprojektowany z elementami science fiction i steampunk.

Pobierz nieskończoność Bioshock można z oficjalnej strony gry, przed złożeniem wniosku administratorów strony aplikacji. Pobierz BioShock Infinite może jedynie dla dorosłych ludzi, którzy mieszkają w niektórych obszarach naszej planety.

Widać pro gry BioShock Infinite gier wideo online. W wideo można zapoznać się z wszystkimi funkcjami gry: postaci, rozgrywki, i innych interesujących faktów na temat gry.

Gry BioShock Infinite Możesz odtwarzać następujące znaki:

1. Booker DeWitt jest bohaterem gry. Patrzy 38 lat NIL, biały mężczyzna. Sama w sobie nie jest towarzyski charakter. On jest reprezentowany na jednej dłoni - tatuaż symbol «AD». Inicjały ukochanej córki. On musi zapłacić wszystkie długi hazardowe. Aby to zrobić, musi wysłać do Kolumbii, aby odnaleźć tajemniczą dziewczynę, której na imię było Elżbieta.

2. Elizabeth - to jest dziewczyna z dwudziestu. Ona ma nadprzyrodzone zdolności. Została porwana i uwięziona w wieży "Baranka" w Kolumbii. Elizabeth chroni specjalny skrzydlate maszyny Nightingale. To bardzo szybko dostrzega wszystko wokół, bo przez długi czas w moim życiu spędził w zamknięciu. Elizabeth jest bardzo oczytany kobieta. Jej marzenie - to się do Paryża. W końcu dowiaduje się, że jest córką Booker.

3. Zachary Hale Comstock jest antagonistą gry. Jest założycielem i samozwańczy przywódca pięknej Kolumbii. Jego pseudonim - prorok. W końcu, to zabija bohatera.

4. Słowik - to 30 - stopa ruchoma maszyna powietrze mechaniczne ptasi. Chroni Elizabeth. Słowik przyjeżdża tylko wtedy, gdy słyszy specjalną melodię fletu. W rezultacie, słowika umiera, dokładny czas i miejsce nie jest znane.

5. Daisy Fitzroy jest ciemnoskóry Amerykanin gra. Ona jest przywódcą organizacji rebeliantów "głos ludu". W trakcie gry, wymaga bohatera w celu zapewnienia im broni, aw zamian dostać sterowiec. Jej zabicia Elizabeth.

6. Cornelius Łupek jest charakter działki. Wcześniej pracował z głównym bohaterem. Teraz chce na mocy spowodował bunt. Jak zostało przez głównego bohatera w grze będzie wymagać mu jedno. W końcu musiał zdecydować: zostawić Cornelius żywo lub zabity.

7. Jeremiasz Fink to jeden z najbogatszych i najbardziej wpływowych ludzi w Kolumbii. Był założycielem "Finca Manufaktura". Daisy Fitzroy zastrzelił go w czasie buntu.

8. Robert i Rosalind Lutece - są to dwa bardzo tajemnicza postać. Zorganizowali wizytę w mieście DeWitt.

Gra BioShock Infinite ma ogromną liczbę różnych zagadek i ciekawostek:

- Możesz znaleźć dodatkowe elementy;

- Bohater sprawia, że ​​122 razy tyle, ile Elizabeth;

- Ukryte zestaw kaset.

W grze BioShock Infinite komputera, dowiesz się, jak trzeba być zaradny.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi