Battle Heroes

Alternatywne nazwy: Battle Heroes

Bohaterowie walk - darmowa gra na przeglądarkę w Internecie. Bohaterowie gry Bitwa opracowane przez Snail Game, i zainwestował w to wszystkie siły i duszę każdej ze stron. Tu realizować siebie jako bohatera, a jednocześnie przedstawiciel każdej rasy. Nic dziwnego, że gra ma taką nazwę. Ogólnie rzecz biorąc, powinien czuć wszystko samodzielnie.

Przed przystąpieniem do faktycznej rozgrywki, zalecamy, aby przeszukać internet Battle Heroes wideo i oglądać, i po przeczytaniu kolejnego przeglądu zgłoszono. Następnie można przenieść na miejscu i za darmo Battle Heroes.

To jak szybko przekazuje w świecie fikcji. Gra Battle Heroes Zagrasz w imieniu charakteru wyścigu, który wybrałeś. I tutaj są reprezentowane tylko cztery

• Ludzie,

• Elfy;

• Barbara;

• nekromantów.

Ludzie - mają średnie parametry, ale mają potężne wojsko zaawansowane. Uważa, że ​​ludzie mają najlepsze i przydatnych umiejętności. Elaziya ich królestwo.

Elfy - rozwinięte umiejętności i prędkość ataku. że niektóre bronie mogą być przeszkoleni w korzystaniu z niego. Stanowią państwa Welling.

Barbara - przedstawiciele fizycznie najsilniejszym wyścig. Bohaterowie mają najwyższą rentowność i ataku. Wcześniej ludzie byli sprzymierzeńcami. Teraz oddzielne państwa.

Nekromanci - przedstawiciele nieumarłych, najwięksi magowie. Przedstawiciele tanie i mają duże zapasy zdrowia i mają doskonałą wiedzę na temat ataku. Codziennie potrzebujemy świeżego mięsa - ludzi ataku.

Po wybraniu postaci, bez względu na to, że należy do rasy, to modernizacji swoją wybraną blokadę. W przyszłości, to jest twój dom, zamek i najważniejsze miejsce w grze. Trzeba chronić zamku za wszelką cenę. Aż wygrasz inne fortece i pielęgnować je i nadal śpi. Ale jest też najważniejszy budynek - Capitol - podczas podnoszenia jego poziomu, można poprawić inne budynki.

Również od początku miniemy zadań testowych dla początkujących, którzy już wam pokazać sens gry. A pisanie jest dużo doświadczenia, znajdziesz rozwiązanie niektórych zadań problemowych, na pewno na początku rozgrywki.

W trakcie gry, można także zbierać ważne cztery rodzaje zasobów: drewno, rudy, siarki i kryształów. Podczas gry znajdziesz kilka miejsc na mapie z dużych złóż surowców. I będą stale posiadać.

Walki odbywać się stopniowo, krok po kroku. Posiada również automatyczny tryb walki. To trwa około 3 minut - 4. Ale w tym czasie można zrobić swój biznes lub po prostu odpocząć.

Gra gry Battle Heroes całkiem zabawne, zwłaszcza jeśli nie zapomnij zaprosić znajomych. I sprawiają, że gra jeszcze jaśniejsze i bardziej ekscytujące.

Grafika w grze, choć nie najwyższej jakości, ale powoduje tylko pozytywne emocje, chęć nie grać. Dźwięk dobry dodatek do pełnego obrazu rozgrywki

Gra Battle Heroes Online daje możliwość poczuć się jak bohater, Poczuj moc, które jesteś w stanie ci. Tak spieszyć do zanurzenia się w świecie gry Battle Heroes.

Szczęśliwa grasz!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi