Alternatywne nazwy:

Game Black Bullet od żołnierza do marszałka.

Gry Czarna Pocałatka spodoba się wszystkim miłośnikom broni taktycznie myśli o walkach i przetrwaniu w gradobicie pocisków. Gra wieloosobowa działa bezpośrednio w przeglądarce i nie wymaga pobierania oprogramowania klienckiego, mimo to jest bardzo piękna, dobrze sprawdzona grafika i wspaniałe efekty specjalne. W tej grze nie ma w tej grze, wszystko jest proste wybrać stronę konfliktu, a kiedy tylko będziesz gotowy do walki z chrztem. Tryby gry Black Bullet Five, gra zaczyna się od małego treningu, w którym niedoświadczony użytkownik zapozna programistów z zarządzaniem bohaterem i funkcjami menu, dalszym wyborem działań dostępnych dla gracza, może:

  • Połączenie sojuszu i pracy zespołowej w bitwie pomiędzy różnymi frakcjami,
  • Pastastvovat w sztormie, starając się wyzwolić strategicznie ważne obiekty sił wroga:
  • Samostoyatelno, aby wejść na pole bitwy w trybie wolnym i zdobyć doświadczenie walki z niszczeniem wroga;
  • Konkurs
  • Rezhim oznacza coś w rodzaju sportu krwawego, jest dostępny na każdym poziomie.
  • Każdy dzień otwiera drabinkę, w której gracze mogą przystąpić do walki z oceną.

Graj w Black Bullet prawdziwe wyzwanie dla osób poszukujących emocji, ich postać zaczyna się jako prosty żołnierz z najniższym osiągi i biegu, i może zakończyć w pełni uzbrojony w stopień marszałka do poziomu 100 poziomów.

Features Black Bullet.

Gry jest bardzo popularna, pomimo faktu, że wyszło nie tak dawno temu. Po drodze stać się odważnym wojownikiem dla ponad 100 milionów użytkowników, co znacznie ułatwia rozgrywkę, ponieważ można zjednoczyć i walczyć z prawdziwymi ludźmi, a nie z grami autorami. Aby przystąpić do rejestracji Black Bullet jest konieczną procedurą, ale nie potrwa więcej niż minutę. Proces ten jest konieczny, aby osiągnąć wszystkie wyczyny i zapisać gracza przy każdym wejściu.

Oprócz różnych trybów gry i jest duża liczba pól bitewnych, ich ponad trzydzieści. Każda karta wymaga od gracza lub drużyny o różnej taktyce, gdzieś lepiej zasadzić wroga i zwabić go do śmiertelnej pułapki. Na innej mapie, najbardziej poprawną strategią jest ukrycie przed oczami karabinu snajperskiego, a pierwszy zniszczyć większość wrogów kryjówki, a następnie wejść w otwartą bitwę, zamienić milczącą broń na strzelbę szybkobieżną. Lokalizacje są bardzo różne od siebie, jest otwarta przestrzeń, opuszczone magazyny i zamknięta stała z wąskimi przejściami, gdzie grupa nie pasuje.

Aby zarobić pieniądze na gry i doświadczyć na kilka sposobów, w Black Bullet grać sam lub z przyjaciółmi, wybierając tryb karty i bitwy, a wykonywanie zadań od twórców, planowanych i ograniczonych w czasie, dla ich wykonania Gracze otrzymują nagrody, narzędzia do gier, sprzęt najwyższej klasy i potężną broń.

 

Zagraj także