Blade Hunter

Alternatywne nazwy: Vlade Hunter

Igra Blade Hunter i wydarzenia ze sfery fantazji.

Brauzernaya gry Hunter Blade jest RPG walki, i jest przeznaczona dla graczy, miłośników fantastyki, która jest bardzo oczekiwane spotkanie ze smoków, czarodziejów, kamiennych golemów.

Fanaty gatunek już zaczęły odgrywać Hunter Blade, badając przestrzenie bajki ziemi, nikt nie wie, gdzie umieścić. Historia tego kraju jest niestabilna niejasne i niepewne aż do końca. Wiemy tylko, że został wolnym ogniu wojny dobrych i złych sił. Gdy bogowie przedstawiono jasne i ciemne miecze, obdarzone niezwyciężonej potęgi, ale ramiona kompasu została podzielona na siedem części. Są one nadal boją zwolenników ciemności, ale nie w najmniejszym stopniu.

Svetlye udało się ukraść miecz ciemności i ukryta na wysokiej górze. Przez chwilę dał dobre fory w opozycji, ale wróg znalazł sposób, aby powrócić ich broni, a teraz na całym świecie po raz kolejny grozi zanurzeniu w wiecznego chaosu i ciemności.

Sumeyut czy kibice z całego świata, aby wygrać zbliżające się bitwy, albo są przeznaczeni na śmierć w nierównej walce? Od swoich działań zależy od tego, jaki będzie ciąg dalszy tej historii. Odważny, aby zagrać w grę Hunter Blade, odzwierciedlając liczne ataki wojsk wroga.

Predstavlyaem główne momenty gry.

Kak większość gier 2D w przypadku pożaru, produkt ten wygląda jasne, inspirujące, z dynamiczną fabułą i kolorowymi efektami specjalnymi. Graphics godne, a można nawet zobaczyć kilka zdjęć z szczegółami. Jeśli chodzi o ruch, występują one w dwóch kierunkach na stronie: lewy / prawy.

Kazhdogo player czeka rejestrację Hunter Blade, po czym wybiera i wykonuje się pod kontrolą swego bohatera. Weź udział w bitwach trzeba stale, tak, że wzrost kariera jest zapewniona. Walki odbywają się nie automatycznie, a przy bezpośrednim udziale, więc nauczyć szybkiego wyliczenie kluczy do terminowego dokonać combo na lepsze wyniki.

Kazhdaya bijatyka, to coś niesamowitego - prawdziwy pokaz. Zaklinowanie w obrotowej kuli, mogą łatwo zostać utracone lub być miły wyciąć punkty gry - zależy od charakteru i talentu swojej zwinności, ponieważ mistrz może wygrać nowicjusza.

Kvestov wiele, a każda oferta uratować wyrocznię; zniszczyć smoki z dzików i innych potworów; ochrony lasów, jaskiń i wysp. Gdy praca jest wykonywana, rozkład gwiazd pokaże swoje postępy w trzech pozycjach:

  • Kombo
  • Stil srazheniya
  • Vremya prohozhdeniya

Teper łapać spadające piersi, zbierając wytrącony złota i premie. Po zakończeniu zadania wnieść doświadczenie, a to przyczynia się do podniesienia poziomu talentu i dodatkowy zysk.

Ot każdy umiejętności postaci.

Seychas uczestnicy iPlayer Blade Hunter można wybrać jedną z czterech postaci, ale do niedawna było tylko trzy:

  • Razboynik - dość śliski i przeniknąć jego myśli jest trudne. Jest podstępny wróg i Artful Dodger, ale jeśli dać coś załatwić słowo, to zrobi.
  • Rytsar - sprawdzony partner w ramionach. Jego doświadczenie i zaangażowanie zapewnić zwycięstwo nawet w środowisku, szczególnie potężnych wrogów.
  • Valkiriya - tkać zaklęcie iluzji i rozmycie myśl wroga, aby go wierzyć w nieistniejący. Jest to niebezpieczne i uroczy, i nie każdy będzie w stanie konkurować z nim na polu bitwy.
  • Mehanik - nowa spółce Trinity, a zatem samowystarczalne i pewna siebie. Jego moc jest niesamowite, bo on jest uzbrojony w ogromny młot, co sprawia, że ​​w obozie wroga nieodwracalne szkody.

Ispolzuyte dostępne możliwości gier Blade Hunter, aby wygrać bitwę i wojnę. Dołącz do gildii polowanie go, pomagać sobie nawzajem, zasoby i wiedzę, brać udział w walkach PvP.

 

Zagraj także