Łowca ostrzy

Alternatywne nazwy: Łowca ostrzy

Blade Hunter Game: wydarzenia z królestwa fantastyki.

Gra przeglądarkowa Blade Hunter to gra walki RPG i jest przeznaczona dla graczy zakochanych w fantasy, w której można spotkać smoki, magików, kamienne golemy.

fanów tego gatunku już zaczęło grać w Blade Huntera, badając rozległe tereny, gdziekolwiek się znajdują. Historia tego nieznanego kraju jest zmienna i niejasna do końca. Wiadomo tylko, że wojna dobra i sił zła nie ustępuje. Kiedy bogowie zaprezentowali miecze światła i ciemności, obdarzeni nieporównywalną mocą, ramiona boczne świata podzielono na siedem części. Nadal obawiają się zwolenników ciemności, ale już nie w takim stopniu.

Light udało się ukraść Mroczne Ostrze i ukryć się na wysokiej górze. Przez pewien czas dawało dobre wyniki w konfrontacji, ale wróg znalazł sposób na zwrócenie swojej broni, a teraz świat znów jest zagrożony przez zanurzenie w wiecznym chaosie i ciemności.

Czy zwolennicy światła są w stanie wygrać nadchodzącą bitwę, czy też przeznaczeni są na śmierć w nierównej walce? Od twoich działań zależy, co będzie kontynuacją opowieści. Odważny, aby zagrać w grę Łowca androidów, odzwierciedlający ataki licznych sił wroga.

Przedstawia najważniejsze momenty gry.

Podobnie jak większość walk 2D, ten produkt wygląda jasno, czarująco, z dynamiczną fabułą i kolorowymi efektami specjalnymi. Grafika jest przyzwoita, a nawet można zobaczyć poszczególne szczegóły obrazów. Jeśli chodzi o ruchy, występują one w dwóch kierunkach wzdłuż strony: w lewo / w prawo.

Każdy gracz czeka na zarejestrowanie Łowcy Łowców, po czym wybiera i przejmuje kontrolę nad swoją postacią. Uczestniczyć w bitwach będą musiały stale, tak, aby zapewnić wzrost kariery. Bitwy nie odbywają się automatycznie, ale z bezpośrednim udziałem, więc naucz się szybko przeszukiwać klawisze, aby stworzyć kombinacje na czas, aby uzyskać najlepszy rezultat.

Każda walka to coś niesamowitego - prawdziwy występ. Wchodząc w wirującą piłkę, możesz łatwo umrzeć lub wyciąć punkty gry, w zależności od talentów bohatera i twojej zręczności, ponieważ początkujący może wygrać mistrza.

Krewów wielu, a każdy oferuje, aby zapisać wyrocznię; niszczyć smoki z knurami i innymi potworami; chronić lasy, jaskinie i wyspy. Gdy zadanie zostanie zakończone, rozkład gwiazd pokaże twój postęp w trzech pozycjach:

  • Combo
  • Styl walki
  • Passing time

Teraz złap spadającą klatkę piersiową, zbierając upuszczone złoto i bonusy. Bardziej zakończone zadania przynoszą doświadczenie, a on pomaga podnieść poziom talentu i zyskać dodatkowe.

Z każdego bohatera według jego zdolności.

Teraz członkowie iPlayer Blade Hunter może wybierać spośród czterech bohaterów, ale dopiero od niedawna były tylko trzy:

  • Rogue - dość śliski typ i trudno jest wniknąć w jego myśli. Jest podstępnym przeciwnikiem i sprytnym łotrem, ale jeśli dałby słowo, by ukończyć misję, na pewno to zrobi.
  • Rycerz jest godnym zaufania partnerem w ramionach. Jego doświadczenie i odpowiedzialność zapewniają zwycięstwo nawet w środowisku szczególnie potężnych wrogów.
  • Valkyrie - splata czary iluzji, i chłonie myśli wroga, zmuszając go do wiary w nieistniejące. Jest niebezpieczna i czarująca, i nie każdy może z nią konkurować na polu bitwy.
  • Mechanik - nowy w towarzystwie trójcy, a więc samowystarczalny i pewny siebie. Jego moc jest niesamowita, ponieważ jest uzbrojony w wielki młot, który powoduje nieodwracalne obrażenia wrogiemu obozowi.

Wykorzystaj niedrogie doświadczenie w grze Blade Hunter, aby wygrywać bitwy i wojny. Dołącz do gildii, poluj na bossów, pomagaj sobie nawzajem dzięki zasobom i doświadczeniom, weź udział w bitwach PvP.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi