Fani

Alternatywne nazwy: Fani

Nie tak dawno temu pojawiła się w Internecie wspaniałe i ekscytujące gry dla fanów piłki nożnej. Czy jesteś zaskoczony? To pewnie brzmi dziwnie, ale teraz kibice mają szansę znaleźć podobnie myślących ludzi, rozmawiać z ludźmi, którzy kibicują tej samej drużynie piłkarskiej, że zarówno ty, jak i grać ciekawą grę. I można to zrobić jednocześnie.

Zwłaszcza dla ludzi, którzy kochają piłkę nożną i co drugi może mówić tylko o swojej ulubionej drużynie, w ostatnim meczu i wyśmienitą wyklepanych kary ustalono obecności online game. Fani na forum - jest to gra, która przeniesie Cię do świata, w którym każdy kocha piłkę nożną, gdzie każdy dba o jego ulubionej drużyny. Internetowych fanów gry jest to okazja, aby znaleźć tych samych ludzi, takich jak Ty, którzy żyją w piłkę. Uczestniczyć w projekcie, który zrzesza dużą liczbę ludzi z różnych części naszej planety, którzy z niecierpliwością czekają na każdą nową grę o mistrzostwo i zabawy z ludźmi o podobnych poglądach do dyskusji na meczach, a przez to wzmocnienie przyjaźni między fanami w prawdziwym życiu.

Przyłącz się do uczestnictwa gry jest bardzo prosta, gra nie wymaga instalacji na dysku twardym i uruchomić na dowolnym komputerze. Dołącz Fans - kilka prostych kroków. Będziesz

· Aby zawierać nazwę,

· Wpisz adres e-mail

· Utwórz hasło

· Akceptujemy także umowę użytkownika.

Teraz musisz wybrać drużynę, dla których jesteś chory, i stworzyć swój profil. Fani proces rejestracji on-line był udany i można rozpocząć grę.

Trzeba będzie monitorować stan swojego bohatera, jego siłę, zręczność dla charakteru, ponieważ umożliwia bardziej się trafić przeciwnika i uniknąć trafienia krytyczne dla przebiegłości, pomysłowości i gniewu. To wszystko, czego potrzebujesz, aby spędzić charakter walki. Wtedy będziesz mógł dołączyć do zespołu, w którym inni gracze są kibicowania tej samej drużyny piłkarskiej, jak ty. Państwo będzie aktywnie uczestniczyć w życiu gangu. Zespół powinien przejść przez poziomy, to punkty. Fani gra online daje możliwość, aby wykonać zadanie, które się drużyn. Zadania mogą być różne:

· Zwycięstwo nad rywalami w regionie,

· Bitwa o stadionie,

· Bilard,

· Shiz na boisku,

· Prace na budowie.

Należy zauważyć, że w dodatku do tego zespołu ma wspólny skarbca, który jest używany do zakupu wiele ulepszeń. Ponadto, każdy zespół ma apteczkę, w której każdy członek zespołu jest w stanie odzyskać siebie pewną ilość punktów zdrowia. Brygady mogą także uczestniczyć w turniejach tygodniowo brygada, która spowodowała najsilniejsze zespoły są określane.

Gra Online Fani gry jest bardzo interesujący, ponieważ gra ma czat i forum, na którym fani mogą negocjować różne tematy piłkarskie, publikowania wiadomości w piłkę i szukać znajomych. Zagraj w gry online Fani kochać nawet tych, którzy nie czują się fanem piłki nożnej, bo gra cię zobaczą, że piłka nożna - nie tylko gra, ale cały świat, który może zaskoczyć każdego. Odtwórz Fani będą chcesz więcej, ponieważ jest to projekt, który pozwoli Ci wziąć bezpośredni udział w dyskusji na temat swojego ulubionego tematu piłki nożnej, wraz z innymi członkami sieci. Tutaj masz możliwość nie tylko do zabawy, do udziału w fanów bitew iść na siłownię i dać postać piękny widok, ale także do komunikowania się z przyjaciółmi, dostosowując do nich wiadomości i rozmowy na temat piłki nożnej na żywo. Fani mogą grać każdy. Nie trać czasu na próżno, listy obecności w grze i cieszyć się nastrój nożnej i ekscytującą grę.

 

Zagraj także