Borderlands

Alternatywne nazwy: Borderlands, borderlends

Borderlands Game to ekscytująca gra komputerowa. W tej grze możesz grać z pierwszej osoby. Borderlands przedstawiane z elementami strzelanki i RPG.

Pobierz Borderlands można z oficjalnej strony gry, jeśli masz pełne osiemnaście lat. Przed meczem, możesz obejrzeć film na temat gry Borderlands. Ten film będzie wprowadzenie do różnych cech gry.

Jak grać w Borderlands Można znaleźć w tej recenzji.

W grze Borderlands znaki mają swoje dziwactwa. Tylko cztery znaki w Borderlands:

1. Mordechaj - jest myśliwym w grze. Miał 17 lat, wygrała konkurs na dokładność strzelania z rewolweru. Wielu graczy w tym konkursie, oskarżając go o naruszenie grę i zachowanie sportu. Niektórzy gracze powiedział, że przed konkurencją, a on zachowywał niesportowe. Udał się do różnych planetach, aby stwierdzić, że jest on zainteresowany. On odnosi się do tego, jak lepszego życia i łatwy sposób na zarabianie pieniędzy.

Konkretne fakty:

39 lat

Kolor - turkusowy,

Ziemia - Artemis.

2. Roland jest żołnierz w grze. Lubi strzelać z karabinów i strzelb. Roland wyznacza konkretny tyurel. Oprócz ataku i walki, może uzdrowić i przywrócić amunicji i chronić swego pana. W grze wieloosobowej, a to pomaga ich sojuszników. On jest byłym żołnierzem organizacji "Scarlet Spear".

Konkretne fakty:

'34;

Kolor - zielony;

Planet - Prometeusz.

3. Lilith jest Syrena w grze. Posiada zdolności psioniczne. Można tworzyć przesunięcie fazowe. Podczas fazy wejścia i wyjścia syreny wysyła shift fala uderzeniowa. Kiedy zmiana jest reprezentowana Lilith niewidoczny i porusza się bardzo szybko. Potrafi walczyć tylko w walce wręcz, ale za to, że musi wyjść z specjalnej zmiany.

Jest to jeden z sześciu syren. Wszystkie syreny mają magiczną moc. Ale oni nie wiedzą, jak z nich korzystać i co robić. Chce znaleźć Serena odę, aby dowiedzieć się więcej informacji o sobie.

Najważniejsze informacje:

27 lat

Kolor - Różowy;

Planet - Dionizos.

4. Cegła reprezentowane Berserker. Może iść do specjalnego stanu. W tym stanie, nie może strzelać z pistoletu. W tym Brick brutalnie atakując wrogów z pięściami i może szybko przywrócić swoje zdrowie. Używa również klub, który będzie w grze. Jego celem jest znalezienie swojego zaginionego siostrę. Nosi jak jego maskotka łapa psa, który w dzieciństwie umarł.

Najważniejsze informacje:

36 lat

Kolor - czerwony krwi;

Planet - Menethius.

W grze Borderlands broń jest każdy znak

1. Mordechaj: karabin snajperski, rewolwery.

2. Roland: automatyczne karabiny, strzelby.

3. Lilith: karabiny maszynowe-sub, podstawowe bronie.

4. Cegła: granatniki.

Zagraj Borderlands będziesz na różnych planetach. Każda z postaci ma swoją własną misję.

Gry Borderlands PC można grać w różnych trybach: single player i multiplayer.

Wiele fascynujących wrażeń dajesz Borderlends grę.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi