Borderlands 2

Alternatywne nazwy: Borderlands 2

Procesor: Core 2 Duo / Athlon 64 X2 2. 4 GHz

Pamięć RAM: 2 GB

Karta graficzna: GeForce 8500/Radeon HD 2600

Miejsce na dysku: 13 GB

Borderlands 2 - kontynuacji popularnej strzelanki pierwszoosobowej z szerokie możliwości w rozwoju postaci z wielu modyfikowalnych parametrów. Że jest jej różnica od innych strzelanek i gra się tak popularna, że ​​doprowadziła do adaptacji gry dla szerokiej gamy platform, konsol, komputerów osobistych, została wydana również wersja Borderlands 2, Mac OS.

Działka

Gra Borderlands 2 przenosi nas do świata, w którym wydarzenia miały miejsce w pierwszej części, zaledwie pięć lat później. Sekrety przechowywania Revealed. Niektóre przygód nazwie Przystojny Jack przywłaszczył wszystkie zasługi dla zespołu Warehouse myśliwych, w wyniku ogólnego uwielbienia, był w stanie przejąć władzę w Hyperion Corporation i jednocześnie deklarujemy sobie nowego dyktatora Pandora. Główne zmiany rozpoczęła niedawno władcą, powołując się na siły potężnej korporacji. Na pierwszym miejscu, postanowił pozbyć się bezprawia, którego głównym były pierwsze koloniści z Pandora i inny sposób się ich pozbyć, ale zniszczyć każdą ostatnią, nie mógł przyjść. Borderlands 2 mac - pokazać, jak bardzo może być bezlitośnie społeczeństwo przemysłowe, kierowane przez szaleńca, mała grupa dysydentów. Ta sytuacja i odważne, ale bezwzględny dyktator Kolejne plany nie są zadowoleni z bohaterem Pandora azyl Gospodarze repozytoriów, których zasługi były tak bezczelnie przywłaszczył świeżo upieczony reformatora. Ale dyktator śpi cztery i rozgoryczony bohater wpada w planetarnym wraku pociągu dostosowane. Z tym i rozpocząć podróż po świecie Borderlands 2 Mac OS. Ty przez przypadek, stały się jednym z bardzo okazjonalnego pociągu pasażerskiego, który wykoleił sprawie zamówień Beau Jacka. Pierwszą rzeczą, jaką zobaczysz, zbliża się do siebie, to jest zabawa, robot, który kopie grób, sto, czy bohater wyjechał już do zaświatów. Po krótkie wyjaśnienie będzie można dostać się do Anioła Stróża, który opowie o swojej misji i co dokładnie są przeznaczone do zatrzymania Handsome Jack i nie dać go spędzić ludobójstwa. Przy okazji, wszystkie cztery główne postacie z pierwszej dużej części również przeżył, ale biorą udział w misji, nie będzie, a czasami można spotkać w trakcie gry, jak drobnych znaków.

Gameplay

Gameplay gry Borderlands 2 jest w całości przejęty z pierwszej części. Przed nami jest taka sama first-person shooter z rozszerzonym wzorem. Przed rozpoczęciem gry, można wybrać jedną z czterech niepowtarzalnych postaci (jeśli masz zainstalowany dodatek doda dwa znaki), mający swoje mocne i słabe strony, specjalnych umiejętności, wzrost wskaźników użyć pewien rodzaj broni. Rozróżnienie ze względu na rodzaj broni nie wyklucza wszystkie rodzaje Wear. Wybierając swój arsenał, idziesz w poszukiwaniu pracy, które mogą być uzyskane z niektórych znaków lub specjalnych tablicach. Wykonanie każdego zadania przyniesie pewne bonusy w postaci pieniędzy, doświadczenia, przedmiotów lub Eris, rzadkiego kryształu potrzebnych do poprawy broni i umiejętności. Oprócz unikalnych mechaniki gry i Borderlands 2 zachował funkcję wizualną graficznego stylu cartoon.

 

Zagraj także