Brick-Force

Alternatywne nazwy: Brick-Force

Brick-ForceOnline oszałamiająca strzelanka dla wielu graczy z realistyczną grafiką 3D firmy Infernum. Możliwość tworzenia tysięcy map, tworzenia światów, jak widzisz w swoich snach, walki lub współpracy z innymi graczami, rozwiązywania najtrudniejszych problemów na pierwszy rzut oka, wybierania najbardziej odpowiedniego spośród wielu trybów i po prostu czerpania przyjemności z wielofunkcyjności projektu, wszystko to zapewnia użytkownikom bezpłatnie Brik Force gra. Zbieranie kart, otrzymasz godne nagrody, a to, zgadzasz się dwa razy przyjemnie, a nie tylko cieszyć się procesem budowy. W końcu będziesz miał motywację do ciężkiej pracy! Pomyślnie może być każdy, kto poświęci choć trochę wysiłku. Po prostu spróbuj rozczarowania po prostu nie zagraża!

Możesz zainstalować klienta na komputerze zaraz po zakończeniu rejestracji Brick-Force. Proces tworzenia konta nie zajmuje dużo czasu. Wprowadź adres e-mail (powtórz), hasło (powtórz) i pseudonim. Umowa użytkownika i subskrypcja wiadomości domyślnie. Kolejną ważną kwestią jest zgodność komputera niezbędna do wymagań systemu rozgrywki. Aby zagrać w Brick-Force bez żadnych problemów, porównaj konfigurację komputera z poniższą listą: WindowsXP / WindowsVista / Windows 7; procesor Pentium IV 1,8 GHz; karta graficzna 128 MB; wolne miejsce na dysku twardym 2 GB i 1 GB pamięci RAM. Konieczne jest uznanie, że wymagania systemowe są dość oszczędne. Przede wszystkim jesteś tutaj, aby tworzyć mapy. Możesz to zrobić sam lub przez pracę zespołową. Współpracując z przyjaciółmi, możesz zainspirować ich swoim entuzjazmem! Pokaż swoją kreatywność, wymyślić najfajniejsze projekty, ponieważ jest to okazja, aby pokazać się w całej okazałości! Możesz grać w Brick-Force używając wielu trybów. Wymieńmy je kolejno:

- TeamDeathmatch: gracze są podzieleni na dwie drużyny (do 8 osób każda) i dążą do osiągnięcia celu, zanim skończy się czas.

- Deathmatch: gra dla siebie. Musisz zabić więcej przeciwników.

- Defusion: bitwa pomiędzy dwoma drużynami, podczas której konieczne jest zneutralizowanie wrogich bomb i położenie ich na swoim terytorium.

- Zdobądź flagę (CTF): Głównym celem jest zdobycie flagi, która powinna zostać przypisana do bazy wroga. Istnieją pewne punkty przechwytywania i można je zobaczyć na ekranie radaru.

- Składanie i niszczenie: najpierw sam określasz rozmiar karty, po czym angażujesz się w tak ekscytujące czynności, jak montaż i zniszczenie.

- Obrona: klasyczna obrona i atak. Od wroga musisz chronić swoje wartości, próbując zadać im więcej obrażeń.

Wśród wymienionych trybów zawsze są twoi faworyci. Co jeszcze jest w stanie zadowolić wirtualną rzeczywistość? Gra Brick-Force pozwala otwierać tysiące kart, używać klocków i szerokiej gamy cegieł w określonych trybach, a także zapewnia użytkownikom możliwość umieszczania kluczowych elementów interaktywnych według własnego uznania (wieżyczki, platformy startowe, bomby). Możesz także odwiedzić sklep w grze, aby dokonać przyjemnych zakupów. Na przykład, jeśli potrzebujesz broni, wystarczy mieć pieniądze na zakup i wizytę w sklepie. A jeśli trzeba było zmienić ubranie, znowu jest tak samo. A może postanowiłeś zrobić niespodziankę znajomemu i chcesz kupić coś przydatnego. Pozyskane zapasy przyniosą wiele korzyści podczas procesu gry.

Podsumujmy, bez względu na to, jak grasz, oznacza to solo lub dołącz do klanu, będziesz równie zainteresowany. W tym świecie gry zawsze jest coś do zrobienia. Nasycona, pełna różnorodności, przemyślana rozgrywka zainteresowała już wielu graczy. Po prostu spróbuj, a na pewno dołączysz do ich szeregów! Przyjemne wrażenia!

 

Zagraj także