Złamane Realm

Alternatywne nazwy: Złamane Realm

Gra Przerwane Realm jest oparty na przeglądarce gry MMORPG opartej które wprowadzają graczy na świecie w stanie wojny, królestwo jest zagrożone. W R Gra ma cztery różne zajęcia dla graczy, można wybrać Barbarian, łucznika, maga lub paladyna. Masz również do wyboru płci: samce i samice. Gry Przerwane Realm nie ma możliwości, aby dostosować wygląd swojego potencjalnego bohatera, z wyjątkiem tych, które są w magazynie.

Przed rozpoczęciem odtwarzania Przerwane Realm, upewnij się, że komputer spełnia wymagania systemowe, takie jak: procesor częstotliwości - 2 GHz, 1 GB RAM, karta graficzna - 128 MB. Dołącz do gry Przerwane Realm nie zajmuje dużo czasu i łatwo:

1. Na stronie głównej wybierz opcję « znak się »; [ _15_]

2. Wprowadź swoją nazwę użytkownika,

3. Podaj bezpieczne hasło i powtórzyć go;

4. Proszę podać poprawny adres e-mail;

5. Napisz swoją datę urodzenia;

6. wybierz « Dodaj » i Przerwane [_1_ ] jest na rejestracji domeny.

R2Games niedawno wydała nowy sequel gry Kryształ Saga nazywa Łamana Realm on-line , który ma istotnych różnic w grafice i fabule, ale także ma wiele wspólnego z oryginałem. W tym czasie będzie można grać w gry Przerwane Realm i dołącz w szeregach bezwzględnego księcia Reucroft bronić pokoju i przywrócenia uszkodzonych obszarów.

W Przerwane Realm interesujące grać, ponieważ gracze mogą wybrać tylko cztery główne klasy: paladyn, barbarzyńca, łucznika i maga, ale mają także dostęp do Wiele podklasy. Jeśli gracze zdecydują się grać w zwarciu barbarzyńcę, będą bawić się z podklas, takich jak Berserk, Pana lub Veteran.

Przede wszystkim, gra Przerwane Realm nie wprowadza nic nowego w ogóle. Oferuje on bardzo znanego systemu: gracze go na całym świecie, odwiedzając różne małe mapy, zabijać potwory tego samego typu, a także spotkać się z setek lub nawet tysięcy identycznych znaków. W rzeczywistości trudno jest znaleźć znaczącą różnicę w rozgrywce pomiędzy Przerwane Realm i Kryształ Saga .

Gra Przerwane Realm dobrze, że gracze mogą dostać zwierzęta i skrzydła bezpłatne. Od BR Gra oferuje wiele map i nawigacji obszarowej automatycznie w większości przypadków, gracze będą musieli przejść przez różne karty przed przyjazdem do miejsca przeznaczenia. Mapy Złamany Realm on-line wszystko niepowtarzalny wygląd z różnych tematów. Tak więc, można zobaczyć różne struktury w mieście, ośnieżone sosny na pustyni, i różnych stworzeń w każdym scenariuszu.

Opis filmu Questy Złamany Realm on-line ujawnione w walkach z dziesiątkami potworów tego samego rodzaju, w kółko. Oznacza to, że po tym, jak zabił 15 arktycznych wilków, zostaniesz poproszony, aby zabić 12 z nich ponownie, aby uzyskać szczegółowe broni, a następnie ich kilkadziesiąt zebrać wystarczająco dużo włosów wilka. To powoduje straty doświadczenie w BR gry.

Gra Łamana Realm nie dodawać żadnych nagród za walki. Tiny lochu, gdzie istnieje tylko kilka mobów i szefem, nie wiele zachwyci graczy, poza tym, że przeciwnicy będą znacznie większe niż maksymalna Ciebie lub zdrowie swojego zwierzaka. Tak więc gra Łamana Realm pokazuje, że lepiej przyłączyć lub stworzyć grupę, jak jeden gracz jest prawie niemożliwe, aby przejść do podziemia.

W i walki z potworami, działającą grę Realm daje kilka sposobów, aby cieszyć bitew w czasie rzeczywistym. Na przykład, można zbadać wieczną otchłań i przyłącz się do zabawy, aby wspiąć się na wieżę uczenia się! Tak więc, mimo pewnych niedociągnięć, BR Gra jest godna kontynuacja Kryształ Saga .

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi