Cabal Online

Alternatywne nazwy: Cabal Online

Cabal Online - jest zabawa gra multiplayer z koreańskiego developera ESTsoft, który jest wyjątkowo zainteresowany graczami swojej ekscentryczności. Głównym "atutem" gry jest unikalny styl gry z jej prawdziwym procesie.

Przed przystąpieniem do gry Cabal Online, musisz sprawdzić, czy wymagane Wymagania systemowe dla gry. Deweloperzy muszą spełniać następujące minimalne wymagania:

- System operacyjny: Windows 2000/XP;

- Procesor: Pentium 3800 MHz

- Wideo: GeForce 2 Seria 512 MB lub podobne;

- Kompatybilny z Direct X 9. 0 dźwięku;

- 2 GB wolnego miejsca na dysku twardym.

Następnie proces jest wymagane do rejestracji w grze Cabal Online. Aby to zrobić, na oficjalnej stronie gry, aby wybrać sekcję Zarejestruj Cabal Online, gdzie do wypełnienia kluczowych danych na temat użytkownika. Wprowadź potrzebne jest następujący:

- E-mail,

- Nazwa użytkownika w grze,

- Hasło,

- Piętro;

- Przeczytaj i zaakceptuj użytkownika.

I ostatnia rzecz do zrobienia przed grać w gry online Cabal - jest ściągnąć i zainstalować klienta gry. Można go pobrać za darmo bezpośrednio z oficjalnej strony. Po pobraniu należy uruchomić Cabal_Setup. exe, aby zainstalować grę. Następnie, podając nazwę użytkownika i hasło potrzebne, aby dostać się do gry. W tym rejestracji Cabal Online zamyka i jesteś gotowy na ekscytujące procesu gry.

Cabal Online Gra rozpoczyna się wybór postaci. Gracz będzie wybrać rodzaj fryzury, twarzy i kolor włosów do swojej postaci. Zagraj w Cabal Online może być w jednym z sześciu klas:

- Assain;

- Wiedźmin;

- Mag;

- Wojownik;

- Strzałki;

- Obrońca.

Każda klasa ma swoje wady i zalety, więc najpierw trzeba trochę czasu, aby nauczyć się podstawowych umiejętności postaci.

Cabal Online gra, która posiada unikalny system umiejętności. Każda postać ma cztery rodzaje umiejętności:

- Magia;

- Specjalna;

- Fizyczny;

Pasywne.

Każda umiejętność może być rozwijana. Do wykorzystania umiejętności dodaje punkty dystrybucyjne, które następnie muszą inwestować w rozwój każdej umiejętności. Nowe umiejętności trzeba znaleźć w książkach, które można kupić. Początkowo gry Cabal Online ma tylko trzy karty, ale jako znak będą stawać się coraz bardziej.

Pomoc w Cabal Online gry oswojone zwierzę, które stale towarzyszą charakter. Wybór zwierzaka jest dość szeroka, więc każdy może znaleźć odpowiedniego partnera.

Gra wyróżnia się system walki, który pracował bardzo dobrze. M.in. możliwość korzystania z ataków combo. Stają się dostępne po trzydziestego poziomu rozwoju postaci. Aby korzystać z tych ataków, trzeba mieć ducha punktów, które są zarobione w walce, szkolenia, taniec, itp. itd. Postać ma ducha 5000 punktów, a kombi jest używany przez ponad 450 umiejętności. Istnieją trzy klas combo: złe, dobre, dobre. Aby osiągnąć maksymalną siłę uderzenia, trzeba czasu, aby nacisnąć przód prowadzenie linii znaków. Podczas 11 kolejnych combo udanych, to będą znane wszystkim graczom Cabal. Jednak z każdym kolejnym combo zmniejszona okres czasu, w którym powinny mieścić się w linii.

Każda postać w grze można nazwać pojedynek, który trwa 3 minuty. Zwycięzca pojedynku dostaje reputację. Po osiągnięciu poziomu 52 znaków, należy wybrać frakcję, do której przylega. Znaczące różnice między grupami nie ma. Gdy gracz osiągnie poziom 95, można do udziału w Krajowych walk, które odbywają się co 5 godzin i trwa godzinę. Za udział w bitwie, wszyscy gracze otrzymają punkty honoru, które można kupić sprzęt.

Gra ma również Chaos Arena, gdzie jest to konieczne, aby utrzymać pewien czas. W tym samym czasie może uczestniczyć w tylko 7 osób.

Wszystkie urządzenia w grze można poprawić, a broń można ostrzyć. Każda rzecz jest wskaźnik, który informuje o poziomie poprawy rzeczy.

Tak więc, Cabal gra jest jedną z najlepszych gier multiplayer, który ma kilka ciekawych funkcji, które obejmują: niepowtarzalny styl, nastrojowa muzyka i zabawna rozgrywka.

 

Zagraj także