cukierek Gotówka

Alternatywne nazwy: Cukierki Cukierki cache pieniądze

Jeśli kiedykolwiek grał starą ulubieńcem wielu Diament Dash, ta gra jest absolutnie do gustu. Gry Candy pieniężne z natury bardzo podobne do DD. Gra osadzona jest w sklepie ze słodyczami. Trzeba sprzedać więcej słodyczy i, oczywiście, dostać za to pieniądze. Sprzedać, trzeba usunąć łańcuch trzech lub więcej cukierków w tym samym kolorze. Szybciej znajdziesz łańcuch, tym więcej zdobywasz punktów. W lewej części ekranu przed tobą będą wyświetlane na skali czasu. Ciągle znalezienie łańcuch z tej samej cukierków, rozszerzyć swój czas, jeśli myślisz, a nie działają, podczas gdy stopniowo zanika. Gdy czas dojdzie do dolnego znaku, wycieczka kończy. W ogóle, Cukierki Gotówka on-line - doskonała oferta od deweloperów Plinga Zagraj na przyjemny i relaksujący rozrywki.

Jeśli wcześniej miał okazję spotkać się z gry Plinga, to pospiesz się radować, że proces rejestracji dla Ciebie może być zredukowane do minimum, a raczej, że będzie nieobecny w zasadzie - można się zalogować bezpośrednio z wcześniej zarejestrowanych danych. Jeśli jesteś nowy i najpierw zapoznać się z Plinga Play, wtedy Cukierki Rejestracja Gotówka jest wiążąca. Wszystko kontrola gra jest w języku angielskim, ale nawet nie znając języka można intuicyjnie domyślać, co robić. Jeśli chcesz, aby wstępnie przetestować grę, możesz kliknąć na przycisk w dolnej części formularza autoryzacji «Wypróbuj», po której będzie dostępna w wersji testowej.

1. W razie potrzeby, gracze mogą zarejestrować się za pomocą Facebook-konto, możesz to zrobić klikając w odpowiedni przycisk. Jeśli wolisz, aby zarejestrować się do tradycyjnej metody, a następnie kliknij przycisk "ewidencja" w prawym dolnym rogu.

2. Pojawi się formularz rejestracyjny, wypełnić tę potrzebę odegrania w Candy Cash, w górnym piętrze, który jest nazywany «Adres e-mail», jak pewnie nie będzie trudne do odgadnięcia, musisz wprowadzić adres swojej poczty elektronicznej.

3. Następny w kolejce nazywa «Nazwa użytkownika» napisz swój login, więc system będzie nadal patrzy na ciebie, a zadzwoni Twój charakter gry w większości gier (niektórzy bohaterowie mogą dać dodatkowe nazwy).

4. Tradycyjnie w pole «hasła» podać hasło. Spróbuj wybrać najbardziej bezpieczne hasło do gry gry Candy Gotówka był bezpieczny i niezawodny, a masz pewność, że nikt nie może włamać się do skrzynki.

5. Dla systemu, aby kontynuować proces rejestracji, musisz zaakceptować warunki umowy użytkownika dla tego projektu. Zgadzam się z wszystkimi przepisami można zaznaczając w wierszu «Akceptuję warunki ...».

6. Jeśli chcesz zapisać się na miejscu, umieścić ptaka w polu «Wyślij mi e-maile ...», jeśli nie - trafić w pole.

7. Gotowy? Kliknij "ewidencja".

Ta gra - to świetny sposób na relaks, po prostu dobry czas na dobrą rozrywkę. Oprócz gry w Candy Gotówka za darmo, to dlaczego nie podjąć taką szansę?

 

Zagraj także