Chaos Rage

Alternatywne nazwy: Chaos Rage

Chaos Rage: na tropie mitów.

żołnierzy Asgardu w panice - już widziałem pierwsze oznaki przewidywań o Ragnaroku. Pewnego razu jeden z nich nazwał martwego Wiszchunowa viną, a ona opowiedziała o straszliwym obrazie śmierci bogów i świata, który rozpocznie się od zanurzenia w ciemność, kiedy złowieszczy wilk Fenrir zagłębi się w słońce. Bogowie w rozpaczy, wzywając bohaterów i legendarną bitwę po ich stronie, ale gra Bohaterowie Bohaterów wdraża epokowe wydarzenia w barwach i dynamice.

Razrabatyvala przeglądarka MMORPG product BBG studio dla fanów turowej strategii i skandynawskich epickich mitów. Zabawka opuściła oryginalną, atrakcyjną, choć wykonaną w dwuwymiarowej płaszczyźnie.

Otsenit cały urok niesamowite zabawki może każdy, kto zdecydował się grać w Chaos Rage, ponieważ jest ona dostępna bezpłatnie. Musisz walczyć ramię w ramię z Odinem, Lokim, Thorem i innymi bogami z Asgardem, i wprowadzisz do świata bogów Skuld.

Selekcja ich pana.

Pojawił się kolorowy, nieznany, fantastyczny świat, w którym naturalna jest magia, spotkasz tytanów, niesamowite potwory i wielkiego smoka, które pomagają w walce o zwycięstwo. Będziesz w domu wśród bogów, jeśli grasz w grę Chaos Rage.

Przede wszystkim musimy zdecydować, kto będzie twoim Panem i czym będzie seks. Sprawdź jakość kandydatów i idź z nimi do pracy. Tak jak wybrany bohater jednej z klas nie może być wyjątkowy, ponieważ widzimy pozytywny moment, w którym nie trzeba rozpraszać się czymś, co nie przynosi żadnych korzyści.

  • Warrior pracuje jako czołg - nieustraszony posuwając się naprzód na wroga, gotowy do rozdarcia go na strzępy. Jest pewny siebie, asertywny i okrutny, a poczucie wyższości daje mu niezawodną ochronę, potężną moc i punkty wytrzymałości, które wystarczają na szybkie i skuteczne ataki.
  • Assassin woli przebiegłość, skradanie, zwinność i precyzję szybkiego ataku. Jego manipulacja jest trudna do zauważenia, po cichu podkrada się, by zadać śmiertelny cios.
  • Mag nie używa zwykłej broni, ponieważ w swoim arsenale jest wystarczająco dużo zaklęć, aby zniszczyć wielu wrogów, pozostając w pewnej odległości od nich. Ma większą moc i stale ją poprawia.

Twój Lord rozwinie się, doskonaląc swoje umiejętności w walce i zadaniach. Zyskaj doświadczenie i zdobądź nowe umiejętności, jeśli nie unikasz pracy. Obowiązkowe jest również nieletnie, a Ty decydujesz, ile potrzebujesz w danej chwili. A jeśli dołączysz do gildii, z niej też wyjdzie. Realizując różne misje, polepszysz jakość Pana i będziesz mógł lepiej pokazać się w tej sprawie. Jednak pierwszą rzeczą, która musi przejść przez każdego gracza, jest ta rejestracja Battle Heroes.

Uzbrojony w miecz i magię.

Odnomu na polu nie stawało przeciwko armii wroga, a ty potrzebujesz asystentów, których można łatwo wynająć w tawernie, po przeanalizowaniu ich talentów. Teraz jesteś gotowy na wyzwanie, gdy spotkasz wroga, poruszając się po mapie iPlayer Chaos Rage.

Zaaranżuj postacie zgodnie ze swoimi umiejętnościami. Zauważ, że wynajęci żołnierze automatycznie wykorzystują swoje umiejętności w przeciwieństwie do Pana, który może wybrać spośród swoich talentów, bardziej zgodnie z obecną sytuacją. Kiedy poziom bohatera wzrośnie, zakres talentu również wzrośnie, a jeśli zgromadzisz dużo wściekłości, możesz użyć tego czaru jako wezwania pomocy smoka.

V Chaos Rage Arena służy do pojedynczych i masowych walk rozrywkowych i walk PvP, po których zwycięzca otrzymuje cenne nagrody.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi