Black Mirror 2

Alternatywne nazwy: Black Mirror 2, Black Mirror 2

Procesor: Pentium 4/Athlon XP 1. 5 GHz

Pamięć RAM: 512 MB

Wideo: 256 MB pamięci

Miejsce na dysku: 6 GB

Black Mirror 2 - druga część popularnej gry z gatunku klasycznej przygody, opracowanych przez małe niemiecki zespół Cranberry Production. Kontynuacja gry nie ujawniają nam wszystkie tajemnice ukryte w pierwszym meczu, ale powiedz nam zupełnie nową historię życia przekleństwa Gordons, nieszczęśliwych właścicieli ciemnej i tajemniczej posiadłości. Black Mirror 2 gry przechowywane niezbywalnej ponurą atmosferę i środowisko jego poprzednik.

Działka

Jeśli twórcy pierwszej części gry wirowały wokół całej historii o tej samej nazwie i majątków od początku rzuca gracza w grube rzeczy, tajemnicze, mistyczne i przerażające, autorzy postanowili kontynuować trochę w drugą stronę, zanim gracz stopniowo odsłaniając zwrotów akcji. W Black Mirror 2 Wszystko zaczyna się nieszkodliwe przed nami jest mała i bardzo ładne miasto, w którym, jak się wydaje, największym utrapieniem jest złym humorze główny bohater. I nikt od samego początku nie powiedziano nam o górach zwłok lub strasznej klątwy, tylko przepalonego bezpiecznika, które powinny być rozwiązane przez zejście do piwnicy. Poważne zakręty na początku nie będzie, mamy do czynienia z normalnym facetem, Darren Michaels będzie wędrować przez ładnego miasta, zapoznanie się z jego równie wspaniałych ludzi, i koszmarne rodzina Gordons Spotkamy wyjątkiem na pożółkłych fotografiach. Ale to jest w chwili obecnej, w pewnym momencie w grze Black Mirror 2, wszystko do góry nogami, a wydarzenia zaczynają rozwijać się z przerażającą szybkością. Oto główny bohater tragiczny w szpitalu strzela swoją matkę, a tajemniczy nieznajomy, którego spotkaliśmy w więzieniu i lokalnym posterunku policji mówi nam coś strasznego i przerażającego. Krok po kroku Black Mirror 2, gra dopiero niedawno wydawało nam światła i energii słonecznej, będzie przesadzać, obejmujące wszystkie mgłę strachu i ogólnej podejrzliwości.

Gameplay

Game plan, jak wiele gier tego gatunku, jest zredukowana do rozwiązywania tajemnic nieustanne, rozwikłania zagadki i znalezienie odpowiedzi na pytania pojawiają się w miarę postępu historii. Najważniejsze w Black Mirror 2 jest niewątpliwie historia, on powinien zrobić gracz spędzić czas śledzenia intonacji w dialogach, oglądając filmy i wspomnienia z postaci w grze. Tak szybko, by móc w pełni zrozumieć wszystkie meandry tej historii, wszystkie strony technicznej gry się cofać się w tło i decyzja będzie następna zagadka nie jest tylko kolejnym trudnych zagadek, ale sposób, aby dowiedzieć się, co nowego oferują nam grę Black Mirror 2.

Przygoda 2. 0

Black Mirror 2, gra wypełniona jest klasycznym, jak dla wszystkich członków tego konkretnego gatunku gier, i ważniejsze innowacje zadanie nie jest tak powszechne. Każdy, kto kiedykolwiek grał w questach, widział logiczną niespójność ruchów w rozwiązywaniu większość zagadek, gdy zestaw czystej wody staje się skomplikowany łańcuch działań z wiader wyszukiwania, dobrze przystosowane do mocowania to bardzo dobrze, gdy to będzie o wiele łatwiej dostać wodę w pobliżu wody lub otwarta fontanna. Oto przypadki logiczne jeśli występuje, to nie jest tak oczywiste, a cała rozgrywka nie jest dużo dotknięte. Poza tym wszystkie niezbędne związane z gatunku gier zapisanych niemal w pierwotnej postaci - zamki i sejfy, zbierając przydatne rzeczy, a następnie przekształcenie ich w jednostkach roboczych, naprawa złamane, to wszystko będzie w obfitości tutaj.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi