Chibiki

Alternatywne nazwy: Chibiki

Chibiki on-line - darmowe gry multiplayer z gatunku fantasy, która zdobyła olbrzymią całym świecie.

Gra online Chibiki przynosi gracza komputerowego następujące minimalne wymagania:

· Windows XP / Vista / 7

· Szybki internet,

· Procesor: Intel P4 3 GHz i powyżej

· RAM 1 GB pamięci RAM

· Karta graficzna: GeForce FX 5800 i powyżej

· Co najmniej 5 GB wolnego miejsca na dysku twardym

· DirectX 9. 0 ° C i powyżej

Dołącz do gry Chibiki jest w trzech prostych krokach. Pierwszym krokiem jest

· , Aby wybrać żądaną nazwę użytkownika - imię, w którym będziesz poznać grę,

· Wprowadzenie adresów e-mail

· Musisz zaakceptować umowę użytkownika i przeczytaj zasady gry

· I wpisz cyfry z obrazka.

Rejestracja Chibiki nadal potwierdzenia hasła. Następnie trzeba pobrać klienta gry - specjalny program, który pomaga w wyświetlaniu grafiki i minimalizuje błędy. Rozmiar klienta - około 1,5 GB. Chibiki rejestracja online jest kompletna, i jesteś gotowy do nurkowania w niezwykle jasny, animowany świat.

Chibiki gra online oparta na niezwykle popularnej powieści w Chinach Zhu Xian . Zaczynam grać w gry online Chibiki, znajdziesz się w świecie, w którym dwie frakcje przeciwstawić

· Prawdziwej doktryny

· Heretycy .

Musisz wybrać, która strona będzie posiadać swój charakter. I heretyków, i zwolennicy prawdziwej doktryny posiada trzy szkoły magii.

Prawdziwe nauczanie jest:

· Temple czysty chmura . Jego zwolennicy mogą korzystać masa magiczne ataki, łączone i całkowite przeciwników przerywania zasilania

· Klasztor niebiański dźwięk - uzdrowiciele tym sanktuarium, pomocników do atakowania myśliwców;

· Sekta kadzenia ma najbardziej silne zaklęcia, oprócz z powodzeniem oprzeć trucizny.

Heretycy mogą wybrać dla siebie jedną z następujących szkół:

· Dźwig król duchy bojowników które słyną powodując znaczne szkody fizyczne i odporność na magię;

· Gildia akacja może stać się niewidzialny i wskrzesi ich sojuszników, a także miłość do wykorzystania ataków, które zadają obrażenia fizyczne;

· Szkoła święty czarownica - bardzo poważne przeciwnicy posiadający silne przekleństwa i dobrą zdolność do ataku.

Gra Chibiki online oferują swoją postać wyjątkowa Asystent - PET. Zwierzątko pomaga swemu panu w walce, posiadający specjalne zdolności. Może on także chce przeprowadzić szereg, jednak jeśli jego poziom zaangażowania jest wystarczająco wysoka. Zwierzaki można uzyskać w walce lub po pomyślnym zakończeniu wszystkich zadań, dla początkujących, aby uzyskać swoją nagrodę.

Gra ma dobrze zaprojektowany system walki, który nie jest gorszy od najlepszych gier w tym gatunku. Walki solucje, a zwycięstwo zależy od wybranych taktyki, a także od poziomu i cech swojego charakteru i zwierzę. Kiedy grasz Chibiki można walczyć dalej w trybie automatycznym, należy skorzystać z pierwszej pomocy w czasie bitwy, aby przywrócić swoje uprawnienia. Wielkie bitwy gracze wobec graczy - stu uczestników z każdej strony, nie pozostawi nikogo obojętnym.

Podczas gry Chibiki online, to nie będzie musiał nawet reagować. Z każdym nowym poziomie, zanim otworzysz nowe umiejętności i możliwości. Questy - zadania specjalne w trakcie realizacji, które będą walczyć i rozbić głowę na zagadki - aktualizowana co pięć poziomów.

Podczas, że jak będzie Chibiki grę, będziesz zadowolony z wielkim składnikiem społecznej gry. Twoja postać może znaleźć partnera w grze, a wszystkie warianty interakcji z innymi graczami ustawić.

Zanurzone w tej grze, można dostać się do świata, przypomina bajki anime, a nie tylko być w stanie się oderwać.

 

Zagraj także