Miasto Transformers

Alternatywne nazwy: Miasto trasformery

Miasto Transformers cenach - jest to nowy darmowy klient gry online MMORPG ostatnia generacja Transformers, stworzony na podstawie własnego silnika graficznego. Ta gra jest z gatunku sci-fi, gdzie ogromne metropolia zamieniła się w miejsce działań wojennych, i ogromne humanoidalne roboty stały się pełne ihnimi mieszkańcy.

Tak więc, wchodząc do gry trzeba przekazać miastu Transformers rejestracji. Będziesz musiał wpisać swój adres e-mail, nazwę użytkownika i hasło. A następnie pobrać klienta gry.

Rejestracja po meczu Miasta Transformers, zostaniesz poproszony o utworzenie svogo znaków: najpierw wybrać podłogę, a następnie wybrać klasę postaci (ich w grze 6 i wszystkie z nich mają ponad 80 umiejętności), możesz zmienić wygląd swojej postaci i przypisać svogo jego nazwisko. Uwaga cech vashogo charakter, ich 23 sztuk i wszystko będzie ważne w walce. Cóż, w zasadzie wszystko. Teraz spójrzmy bardziej szczegółowo w istniejącej gry on-line Miasta Transformers klas, który został wymieniony

Assault - ten szczególny wręcz rozwinął siły i zdrowie. Doskonała znajomość różnych cięcia i cięcie broń;

Ghost - jest szybki, zwinny, i charakter skryty. Posiada bliźniacze ostrza;

Technik - jest mistrzem broni dystansowej oraz różnego rodzaju strzelania.

Można strzelać seriami i szuka przeciwników na pułapki sposób miny;

Psionika - może mieć wpływ wrogów na odległość i wyrządzić wielkie szkody oznacza katastrofę i unieruchomić je;

Obrońca - może leczyć sojuszników (nawet całą grupę), a aura pomocniczy podnosząc znaków;

Technomage - wpływa na wrogów, nakładając na nich takie skutki jak: zatrucia, erozji, utrata kontroli umysłu, obniżonej odporności, jest w stanie wezwać pomocy robotów.

Tak, jesteś w grze. Na ekranie pojawi się komunikat instruktażowy, który trzeba starannie rozważyć. Złapany w jednej z 2 małych obozów, w zależności od klasy, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to porozmawiać z NPC (NPC), które będą musiały podjąć pracę.

W trakcie gry City of Transformers online będzie oferowane wiele ciekawych, różnorodnych i trudnych zadań, które są podzielone na kilka typów: główna, strony, codziennie i szeregowych.

Po wykonaniu kilku pierwszych zadań w grze online Miasta Transformers, dostaniesz nagrodę jej pierwszy transformator. Prawda, że ​​nie będzie początkowo posiadają wielką siłę i nie może przewozić pasażerów, ale przed pierwszym przeciwnikiem będzie wyglądać gangbusters. Zabijanie potworów i ukończenie zadań, będziesz regularnie otrzymują puchary i nagrody.

Zagraj W Grę Miasto Transformers online będzie można walczyć z wrogami i ochrona Matrix, który posiada wiele tajemnic. Wszystkie wydarzenia będą rozwijać się w 21 regionach planety, gdzie można się spodziewać wielu testów i niebezpieczeństwa. Ale to nie wszystko grać Miasto Transformers będziesz miał okazję odwiedzić Księżyc, Księżyc Amikrona, a nawet w przeszłości lub przyszłości.

Jeśli wiesz, jedną z tajemnic Matrix, można kontrolować transformatorów (które w grze na ponad 50 gatunków). Każdy transformator w grze City of Transformers online może być przekształcony w jeden z samochodów (każda klasa ma swój własny rodzaj transportu), to aeromobile, Aerobayk spaceru lub AIM.

Zagraj w gry online Miasto Transformers będziesz dostępny 11 zawodów, w których można zaopatrzyć się w środki do produkcji różnych przedmiotów ekipirovok, eliksiry, frytki, a nawet własne transformatory. W handlu Miasta Transformers rynku gier online oraz proponowanej aukcji.

Tutaj można tworzyć gildie, ponadto w mieście Transformers zabawa może dostać się zwierzętami (ponad 50), która zawsze będzie z tobą, ale nie wejść do walki. W grze są jeszcze inne obiekty, które można oddziaływać: mechaniczne i elektroniczne urządzenia, komputery, teleportów, zasoby pola ...

Chcesz spróbować? Dołącz Miasto Transformers dać ci tę szansę!

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi