Civilization 5

Alternatywne nazwy: Civilization 5

Po wczesnej części uznanych deweloperów Civilization V musiałem zrobić niemożliwe, aby przyciągnąć zainteresowanie graczy i spełniać wszystkie ich oczekiwania. A warto zauważyć, że udało się! W piątej części legendarnego projektu realizowane zupełnie nowe specyfikacje, natomiast szkielet gry nie uległ zmianie i charakterystyczne cechy cywilizacji nawet czytać między wierszami.

Cywilizacja 5 gra staje się bardziej interesujące i ekscytujące przedsięwzięcie. Deweloperzy wziąć odpowiedzialność znacząco podnieść poprzeczkę jakości, a więc gra jest realizowana znacznie ulepszone i rozbudowane możliwości rozwoju. Teraz przeciwnicy stają się o wiele bardziej skomplikowane i mądry, i aby wygrać trzeba rozwijać bardziej wyrafinowane strategie i plany. Podobnie jak w poprzednich częściach istnieje możliwość w piątym gry sieciowe, ale teraz jest znacznie łatwiejsze i bardziej dynamiczny. I, oczywiście, nie można nie zwrócić uwagi na grafikę w grze - nie zgodnie z prawdą, można nazwać tę grę prawdziwe dzieło sztuki.

Cywilizacja 5 Gra oferuje fanom ciekawą historię. Głównym celem gry - rozwój. Twoja postać będzie działać jako lider własnego plemienia. I przywódca prymitywnego społeczeństwa stworzy prawdziwie zaawansowany i kulturowej narodu. Mówisz, fabuła jest trochę jak wszystkich poprzednich wersji Civilization? Nie twierdzą, że tak naprawdę są pewne podobieństwa, jednak nie wyciągać pochopnych wniosków, w rzeczywistości jest to nowa gra, w celu zapewnienia, że ​​można po prostu pobrać Civilization 5 i spróbować przejść kilka misji.

Twórcy postanowili odejść trochę od zwykłego ekranu polityki krajowej, a teraz menu, które wyświetla wszystkie najważniejsze zmiany charakteru bardziej przypomina podobne menu w Diablo.

Jeśli chcesz zobaczyć więcej spokojną grę z mniej krwawych walk, to, niestety, spieszę rozczarować. Jeśli jesteś już zaznajomiony z projektem, uczy, jak grać w Civilization 5 nie jest konieczne, jednak ostrzegam, że kwestia dyplomacji piątej cofnął. Tak, teraz twoja postać będzie mieć na celu poprawę umiejętności walki. Jednak ten fakt i daje grę w rodzaju uroku.

Jednym z najbardziej interesujących innowacji to miasto-państwo. Podczas dużych osiedli może odmówić zawarcia unii, małe miasto może być w stanie być wiernymi sojusznikami.

Aby pobrać Civilization 5, trzeba będzie zakupić klucze wstępnego dostępu. Gra jest dostępna do nabycia w wielu sklepach, ale, na przykład, Łaźnia regularne akcje, i można kupić grę o atrakcyjnych obniżonych cenach.

Możliwość handlu w zaktualizowanej wersji zastąpiono możliwością kontraktowania, umożliwiając wspólne badania.

Mimo, że grać w Civilization 5 za darmo, dopóki nie jest to możliwe, wielu graczy dołączyć do grona każdych uczestników projektu.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi