Zderzenie z Olympus

Alternatywne nazwy:

Ancient legendy mają magiczną aurę, przynosząc opowieści o pogańskich bogach. Został tyranem i nadszedł czas, aby go obalić.

Możesz otworzyć ogromne możliwości, w których można nawiązać kontakty z Chaosem, konkurować z Zeusem, aby pomóc uratować Prometeusza, być na Atlantis, aby odwiedzić jaskinie rozproszone w starożytnym królestwie. Nic nie stoi na przeszkodzie w walce z Bogami, ponieważ gra jest dostarczana bezpłatnie.

Wybierz bohatera.

  • Rytsar chroniony przez zbroje przed atakami wroga i obdarzony odwagą, aby umożliwić wrogowi rzucenie czoła. Zostawił wiele sposobów uboju, którym nie stać na najpoważniejszego przeciwnika.
  • Magician wspaniale, spiesząc wrogie zaklęcia przebiegłości i czuje się niezwyciężony. Jest więcej talentów, a także możliwość zarabiania do pięciu asystentów w Świątyni Bogów. Jeśli już zdefiniujesz klasę gier, wykonaj zadania, których nie brakuje.

    Prawie natychmiast znajdziesz się w obliczu wyboru w jaki sposób udać się pod ziemię do feat i chwały. Srebro jest praktycznie u stóp i łatwo, ale złoto jest podawane do najtrudniejszych zadań i sprzedawane za prawdziwe pieniądze.

 

Zagraj także