Alternatywne nazwy: Starcie Olympusa

Antyczne legendy mają magiczną aurę, przynoszącą opowieści o pogańskich bogach. Stał się tyranem i czas go obalić.

Wykonałeś ogromne możliwości, w których możesz zaprzyjaźnić się z Chaosem, konkurować ze Zeusem, pomóc uratować Prometeusza, być na Atlantydzie, odwiedzić jaskinie rozrzucone po całym starożytnym królestwie. Nic nie stoi na przeszkodzie w grze Battle of the Gods już teraz, ponieważ gra jest prezentowana bezpłatnie.

Wybieranie bohatera.

  • Rytsar chroniony pancerzem przed atakami wroga i obdarzony odwagą pozwalającą wrogowi rzucić się na czoło. Zostawił wiele metod uboju, którym nie sprostał najbardziej poważny przeciwnik.
  • Magik celuje, rzucając wrogie zaklęcia i czuje się niepokonany. Jest więcej talentów, a także możliwość zarobienia do pięciu asystentów w Świątyni Bogów. Jeśli już zdefiniowałeś klasę gier, musisz wykonać zadania, których nie zabraknie.

    Niemal od razu stajesz przed wyborem, w jaki sposób zejść pod ziemię, aby dokonać wyczynów i chwały. Silver jest praktycznie u twoich stóp i łatwo go zdobyć, ale złoto dostaje się za najtrudniejsze questy i sprzedaje za prawdziwe pieniądze.

    Bitvy w Clash of Olympus odbywają się naprzemiennie z wrogiem, i aby odnieść sukces, musisz pomyśleć o równowadze na polu bitwy, biorąc pod uwagę talenty jego bohaterów i wroga.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi