Call of Duty 2

Alternatywne nazwy: Call of Duty 2, liczba Duty, cod 2

W grze Call of Duty 2 to ekscytująca gra komputerowa. Ta gra jest kontynuacją pierwszej części gry. W Call of Duty 2 zdarzenia w pierwszej osobie. W grze Call of Duty 2 jest tworzony w stylu strzelca.

W grze Call of Duty 2 można pobrać tylko z oficjalnej strony gry. Pobierz Call of Duty 2 mogą tylko użytkownicy dorosłych. Dla nieletnich dostępu do tej gry jest zamknięty.

Widać temat gry Call of Duty 2 filmów. W wideo, można znaleźć dla siebie wiele przydatnych informacji: zajęcia, imprezy, broni i frakcji.

W grze Call of Duty 2 będzie zapoznać się z wszystkimi moimi postaciami:

1. Wasilij Kozłow jest Armia Czerwona na 13-tej Dywizji Strzelców Gwardii. On jest reprezentowana w grze w roli głównej działającej w kampanii radzieckiej. Można rozpocząć grę na charakter na zakresie prewencyjnej armii radzieckiej, który jest 30 km od Moskwy. Bierze udział w bitwie pod Stalingradem.

2. John Davis jest sierżant moje 7 Dywizji Pancernej. Bierze udział w kampanii w Afryce Północnej.

3. David Welch jest kapitanem 7. Dywizji Pancernej. Był dowódcą zbiornika w drugiej scenie kampanii brytyjskiej. David uczestniczy w supertankovyh ofensywy w kampanii w Afryce Północnej, a także w północno-zachodniej Libii.

4. Kapral Bill Taylor jest druga firma z "D" w 2nd Ranger Battalion. On jest głównym bohaterem kampanii amerykańskiej. Bill bierze udział w desantu w Normandii ("D-Day"), a także w bitwie pod 400 w Bergshtayne. Uczestniczył także w przejściu Renu.

W grze Call of Duty 2 broni podzielona przez kampanię. Wszystkie kampanie mają wspólne rodzaje broni, ale są różne modele

1. Pistolet.

2. Kurier.

3. Karabin.

4. Karabin snajperski.

5. Granaty.

6. Pistolet.

7. Pistolet.

8. Granat.

W grze Call of Duty 2 może grać w różnych trybach, w trybie dla pojedynczego gracza i multiplayer. Zależą od wyboru trybu funkcji gier.

W grze Call of Duty 2 mechaników, można pobrać plik torrent, ale do tego trzeba zainstalować program na komputerze.

W grze Call of Duty 2 PC ma kilka kampanii:

1) kampania sowiecka. Ta kampania składa się z kilku odcinków. Uczestnicy tej kampanii powinny wykonać siedem zadań. W Stalingradzie, to wszystkie wydarzenia kampanii.

2) Kampania Brytyjska. Składa się z czterech epizodów działań w tej kampanii. W brytyjskich wydarzeń kampanii występują w całej 13 misji. Wydarzenia w grze odbywa się w trzech regionach Francji, Ameryce Północnej oraz w Normandii.

3) Kampania Amerykańska. Składa się z trzech epizodów działań w tej kampanii. Przez siedem misji zdarzenia w grze. W amerykańskich wydarzeń kampanii odbędzie się w Berlinie.

W grze Call of Duty 2 jest przedstawiony na kilka sposobów:

1. Strzelanina - wydarzenia odbywają się w różnych miejscach.

2. Deathmatch drużyny - impreza organizowana w imieniu obu zespołów.

3. Capture the Flag - trzeba w tym trybie, aby zdobyć flagę swoich przeciwników i ochrony.

4. Head - nowy tryb, w którym nie wolno dać chwycić swoje siedziby.

5. Search and Destroy - jest to tryb, w którym trzeba albo roślin bombę lub zapobiec tym wydarzeniu.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi