Call of Duty: Black Ops 2

Alternatywne nazwy: Call of Duty: Black Ops 2

Gra CoDBlackOps 2 - dziewiąty legendarny projekt Zaproszenie z pracy i druga część serii gier [_3_ ] Czarny Ops . Globalna wersja gry miała miejsce w listopadzie 2012 roku. Charakterystyczną cechą CallofDuty: Czarny Ops 2 [_4_ ] , jak i jego poprzednik - obecność znaczącej i spójnej fabuły. Teraz gra nie jest chaotyczny zbiór scen wojennych, była w stanie urzeczywistniać właściwy działkę. Projekt jest tak wstrząśnięty sumienie graczy, że niektóre z nich są główne postacie związane z bohaterami popularnych hollywoodzkich filmów.

Czarny Ops 2 [ _4_] nie stosuje się do żadnych szczególnych znaków, ale nieoczekiwanie dla twórców i graczy, udało się stać najbardziej szczery (tak, to było szczere) Projekt roku. Dziś strzelec CoD Czarny Ops 2 można nazwać jednym z najbardziej popularnych strzelanek. Z powodzeniem sochetaetv błyskotliwą fabułę, dekoracje atmosferyczne, oryginalne zadania.

Aby można grać rozpocząć, trzeba będzie (tradycyjnie) download CoDBlackOps 2. Trackery torrent pomóc, aby skakać i instalacja klienta szybki i bezproblemowy sposób. Idąc do projektu, można zobaczyć, że przed rozpoczęciem każdej nowej misji, gracz jest zaproszony do wyboru dwa główne rodzaje broni i zebrać wszystkie niezbędne części i akcesoriów do nich.

Nowy projekt swoich działań i swojej postaci bezpośrednio zależeć będzie od dalszego wyniku gry. W grze jest kilka konkretnych punktów fabuły, w której postać pojawi się przed tym. Decyzja podjęta w BO 2 zmienić kolejne wydarzenia w grze.

W kampanii "Narzędzia" bohater w każdej nowej misji będą oferowane bonusy. To może być sapera kamizelki, i nowe odmiany broni i potężnych pułapek. Każda misja otworzyła 10 nowych miejsc pracy. Zgodnie z warunkami gry dla testu bohatera polegać nagrody w postaci dodatkowych broni. Misjach dodano kilka nowości, które czynią zarządzanie wieloma postaciami mogą być przeprowadzane równocześnie.

Zaproszenie z [_6_ ] Duty : Czarny Ops 2 - gra , w której głównym zadaniem będzie poprowadzić. Oznacza to, że trzeba będzie wydawać polecenia i rozwijania różnorodnych taktyk bojowych. Nauczyć się szybko reagować na zadania z prędkością światła i generowania zamówień. Musisz bronić punktów kontrolnych do szturmu wroga schronienie, monitorowanie i bronić swojego terytorium.

Aby sprawdzić wiarygodność powyżej, i osobiście przyjrzeć się nowym projektem, można zajrzeć do CoDBlackOps 2 film -przyczepa, która szczegółowo opisuje wszystkie funkcje i zalety tej gry.

 

Wszystkie najlepsze gry online. Bohaterowie Gatunki Tagi